Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

OBRATITE PAZNJU NA CLANICU SANJAJAN55

Molim Vas ako mozete javite mi se sto pre.Imam problem sa clanicom sanjajan55.Uplatila sam za jaknu post netom 4.900din na ime IVANA DANILOVIC MOB.0640119054 16.12.rekla je da je jaknu poslala 17.12.posr expresom.Jakna mi nije stigla,a clanica se ne javlja i ako sam je zamolila da mi da broj posiljke,sada je nedostupna.Molim Vas ako mozete pomozite mi jer 4.900 nije mala para.Srdacan pozdrav od Daniele
2013 12 19
Prijavi je administratoru da bude blokirana, da ne bi prevarila još nekoga.
2013 12 19
Nema utisak i ti joj uplacujes ovoliku sumu unapred?!
2013 12 19
NISAM CESTO OVDE,NE MOGU RECI DA ZNAM KAKO FUNKCIONISE SAJT.ZNAM DA NIKADA NIKOME NE BIH TAKO NESTO URADILA,POLAZIM OD SEBE.MOJA GLUPOST ME JE SKUPO KOSTALA.
2013 12 19
Draga,kao sto sam ti rekla. probaj da nesto uradis preko milicije. ne znam da li neka devojka ima bolje resenje. [:tuzan] Nisu male pare. [:besan] Daniela se stvarno potresla,ako neka zna kako ide procedura preko sup-a neka joj pomogne.
2013 12 19
NIJE MI ZA NOVAC,BOLI ME TO STO JE JAKNA NAMENJENA MOJOJ CURICI KOJA JE U KOLICIMA,ZBOG NJE SAM TAKO BRZOPLETO I KUPILA JAKNU,BILA JE ODUSEVLJENA.JOS NISTA NE PRICAM,NADAM SE DA CU NACI ISTU [:tuzan]
2013 12 19
Ne razumeme te ljude da ih od Boga nije strah [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2013 12 19
JOS SOMBOR....HMMMMM I NEMA UTISAKA...
2013 12 19
BILA JE JEDNA CLANICA IZ SOBMORA..KOJA JE DOSTA LJUDI PREVARILA,IMALA VISE PROFILA I RAZNIH IMENA ,BLOKIRANO DOSTA NJENIH NALOGA AL IZGLEDA SE NASTAVLJA...KORISTI IEMNA OD PRIAJTELJA,RODJAKA NA KOJA A SE SALJE VEROVATNO...TREBAS E BITI JAKO OPREZAN I NIKAKO UNAPRED UPLACIVATI NOVAC I NEKUPOVATI OD NEKOG KO NEMA UTISAKA.A POGOTOVO NE PLACATI MU UNAPRED.!
2013 12 19
Mogla si traziti da platis kad stigne posiljka post expressom, sad znas da ti se to ne desi ponovo. Ali, zao mi je sto ti se to desilo :( Okaci negativnu, prijavi adminki da joj blokira IP adresu, i nadaj se da se vise nikad nece desiti. Jer ovaj sajt je pun prevaranata, sto dodatno izaziva nepoverenje medju clanicama :/
2013 12 19
I ja imam problem sa njom,bas sam sad htela o tome da pisem.Pre dva dana sam joj uplatila 4700 za cizme,i sad je nedostupna,a nije poslala.Ja cu je definitivno prijaviti,ako ne posalje do sutra
2013 12 19
Otvorite topic, kao što je otvoren za dady, skupite se na jednoj strani i izdogovarajte da podnesete jedinstvenu prijavu protiv ove individue. Nek policija počne da radi svoj posao! Ovo je postalo strašno, svaki dan iskrsne topic s ovakvom temom, manjeviše temom nego s puno prevarenih devojaka! Nikome ne pada novac s neba i ne bere ga na grani.
2013 12 19
Tolike pare nekome bez utisaka? Jao................................. [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2013 12 19
JA SAM JOJ PRE MESEC DANA UPLATILA 17 000 I NARAVNO NISTA OD ROBE JEDINO STO ZNAMO O NJOJ JESTE PRAVO IME I PREZIME NIKO NE ZNA NI ADRESU NI GRAD ODAKLE JE ALI SAM SIGURNO POSTO JE DOSTA NAS PREVARILA NE SAMO U SRBIJI VEC I DEVOJKE IZ HRVATSKE DA CEMO JE PRONACI AKO SE ZAJEDNO UDRUZIMO
2013 12 20
Gordana, 17000??? Kako ste mogli tako na slepo?
2013 12 20
1 2