Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

pecat test za dete

da li neko zna nesto o ovom testu i zanima me da li se u tirsovoj to placa?posto nasi lekari u čačku vise ne znaju sta ce sa mojim detetom jos nam je ta solucija ostala.ima osip po kozi i svrab vec 3 meseca a samo 2 godinice.ovo nam je danas alergolog pomenuo da treba da uradimo,pa me zanima koliko kosta i kakva su vasa iskustva sa tim.znam samo da se nose flasteri na ledjima tri puta uzastopno.unapred hvala
2013 12 24
kod mene u palanci vodis dete i onda mu kace iglice da ispitaju nasta je alergicno to kosta 3700 din za ove flastere nisam cula niti sam imala prilike da vidim za ovo sa iglicama sam sigurna da je tacno jer ja sam vodila moje dete pre par godina
2013 12 25
Moj brat je takodje radio taj test sa iglicama, i provereno je tacan. Za to sa flasterima nisam cula [:sokiran]
2013 12 25
nazovi direktno tirsovu ili andji nekog privatnog alergologa pa cisto pitaj informativno... ja takodje znam za igli i vrlo pouzdan test i za decu i za odrasle... da nema mozda neku vrstu ekcema? za to bi ti trebao kozni doktor, po tvom opisu ja bih rekla da je to, a alergija koliko znam pojavi se pa nestane, ne moguce mi je da ima tri meseca alergiju... [:vrtoglav]
2013 12 25
prikapu moguce da je i alergija, brat pre nego sto je otisao na test mucio se tako par meseci, isto nisu znali sta je u pitanju, da bi na kraju utvrdili da je alergican na grinje [:vrtoglav]
2013 12 25
reaguje po malo na sirupe protiv alergije,ali samo par dana i nista.sta nam sve od krema nisu davali,strasno i i dalje ne znaju.i jos imaju hrabrosti da prevrnu ocima kad se pojavimo u ordinaciji.a na zalost ta dr je jedini alergolog kod nas i privatno i u drzavnom sektoru. [:poljubac]
2013 12 25