Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li verovati ovom korisniku - MaximButik?

o kakvom reklamiranju ti pricas? nek se reklamira ko kako hoce,boze...........
2013 12 28
a predmet kosta koliko i ta "polovina unapred".. i eto zarade od 100% plus sigurno neka provizija....
2013 12 28
lepestvarisale, to je zabranjeno van teme za reklamiranje...
2013 12 28
Fora je kad narucujes sam jednu stvar preko neta,za nju je samo dostava oko 30 dolara,plus carina i porezi. Ja narucujem na veliko,sto znaci da mi je sve jeftinije nego kad bi narucivao sam jednu stvar,u tome je poenta narucivanja kod mene :) Tako da imam i ja zaradu,a vi prodjete jeftinije. Ima onih koji deru narod,ja to ne radim :)
2013 12 28
ne znam preko kog to sajta narucujes gde je tolika dostava, ahahahaha plus carina plus porezi , hahahah ma idi...
2013 12 28
Moja sestra je radila sa Maximom preko fba, i prezadovoljna je!! :)))
2013 12 28
Vidim ja koliko se ti razumes u sve ovo :)))
2013 12 28
kad ni ne sluti koliko je mogla jeftinije da prodje da je sama narucila...
2013 12 28
Ima i ljudi koji ne zele da se mlate sa svim tim,plate nekom da im to sve obavi,ali verovatno ni to nerazumes,vidim sve znas i jako si pametna :)
2013 12 28
Tashke, ono sto ja znam jeste da je roba sa Kosova prejeftina, ali iskreno, meni bi bilo sumnjivo da je neko prodaje za tako nisku cenu, jer iako je nabavna premala, preprodavac hoce da zaradi, zar ne?
2013 12 28
O tome pricam. Na stranu to sto nemam poverenja u bilo sta iz 'Republjik' (nisam nacionalista, ali opet...), ovo je stvarno mizerna cena za fin komad obuce.
2013 12 28
Cao,ja sam kupila 3 haljine brenda Missguided od MaximButika.Naravno sve tri sam platila unapred.Ono sto narucite to cete i dobiti.Haljine odgovaraju opisu i slikama u potpunosti a devojka koja ih narucuje i prodaje je postena i korektna.Tako da bez ikakve brige za svoj novac mozete naruciti sve sto vam se dopada.Ja je stvarno najiskrenije i od srca preporucujem....
2013 12 28
Nista ja ne znam, zivim u satoru a o internetu mogu samo da sanjam
2013 12 28
Hvala lolomai [:lepota]
2013 12 28
Ovde i dalje negativa do bola... [:uplasen] Mi i ne slutimo koliko smo jeftinije mogli proci da smo otputovali preko i pokupovali svu tu robu koju nam prodaju po buticima,zasto oni da zarade mamicu im njihovu,kada mi mozemo da jeftino prodjemo a zatim iznosamo nase,jeftino placene stvari pa ih posle ovde stavimo,onako polovne i izakane,po tri puta vecoj ceni!!! [:isfrustriran]
2013 12 29