Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Kozmetika koju volim

Koji su kozmeticki preparati koje najvise volite i ponovo rado kupujete ?
2014 01 05
Definitivno Fitoval šampon. Impala puder,uvek mu se vratim. :) Gliss Kur crni balzam bez ispiranja sa keratinom.
2014 01 05
Sanja za sta je taj sampon? [:osmeh] Nivea svetlo plavo mleko za telo, Max Factor facefinity puder, Golden rose ajlajner (prejeftin, a fenomenalan!), Dove srebrni dezodorans, Lilly pakovanje za kosu sa maslinovim uljem (odavno nesto tako dobro nisam probala, slucajno sam ga uzela kad sam potrosila omiljeno, i ono je oko 250din cini mi se)
2014 01 05
[slika:344fe7ff-abe1-4a39-adcc-3bbe52a5d1a1] ♥
2014 01 05
Maybelline maskare:roza,zuta...,kallos balzam za blajhanu plavu kosu,loreal elseve sprej za kosu :D i avon extra lasting tecni puder :)
2014 01 05
Fitoval sampon je sam po sebi sampon protiv opadanja kose. Ja sam imala taj problem davno i sa njim ga resila. Medjutim on je toliko dobar,postoji kao obican,kao sampon protiv peruti i kao sampon protiv opadanja. Ja koristim ovaj "običan". Tolikomi je nove kose izraslo zahvaljujuci njemu tako da ga nekom ko ima bas gustu kosu ne bih preporucila :)) Postoje takodje Fitoval kapsule i njih sam koristila,sve je fantasticno!!! Prodaje se samo u apotekama. Krka kozmetika. [:poljubac]
2014 01 05
ziaja cocoa body butter serical latte pakovanje za kosu
2014 01 05
Impala puder da dobar je sa prekrivanjem ,samo meni nesto nije za kozu odgovarao ,dala sestri ,njoj je ok Pantene pro-v aqua light ovim samponom sam zadovoljna
2014 01 05
Daa Impala odlicno prekriva sve zivo :) Ali malo je tezak.
2014 01 05
Caudalie Beauty Elixir - proizvod koji sam ponovo kupila, pošto sam prvu bočicu potrošila. I like it :) Nedavno kupih i rezervni tretman za nokte na sniženju, jer sam se samozavarala da je dobar i da pomaže :) A inače, najviše i najčešće kupujem lakove za nokte (zavisnost, ljubav... :)), a potom kreme za lice.
2014 01 05
Hvala Sanjice, imam ja gust kosu ali nje nikad dosta :D A kakav vam je to Impala puder i gde da kupujete, prvi put cujem za njega, zvuci primamljivo? :)
2014 01 05
Estee Lauder ja koristim njega i clarins kremu i mirna sam po 3 mjeseca ,to mi rodica kupi i posalje za dobrom maskarom i ruzem jos tragam :-)
2014 01 05
Mislim da je sestra kupila u Biljana i Luka apoteci ,meni za rodjendan ali mi nije odgovarao i dala sam njoj ja ne koristi drugi sem Estee Lauder ,kad kupim nesto sto mi odgovara ne volim da mjenjam
2014 01 05
TinaKris <3 :*** A puder sam kupila u jednoj parfimeriji u mom gradu. Mislim da ga imas svuda,jako je pristupacan oko 490din cini mi se. Meni se bolje pokazao od Max Factora,ali to sad zavisi ko sta trazi. Mozda nije kvalitetniji,ali postojan je i savrseno prikriva [:lepota] [:poljubac]
2014 01 05
Avon rumenilo, prelepa prirodna nijansa koja svakom stoji a jako se sporo trosi, oriflame matte control podloga-puder....A kosa med cokolada still pakovanje... [:lepota]
2014 01 05
1 2 3