Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Da li ima jos neko taj problem?

Ljudi meni stvarno nije dobro.Od kada sam se ulogovala na ovom sajtu imam problem da non-stop razmisljam sta cu da kupim,prevazilazi svaku meru.Evo sad npr.imam ispit 23.i ne ucim,nego visim,lajkujem i ostalo... [:uplasen]
2014 01 15
znam kako ti je, meni decko kaze da sam opterecena sajtom :D prelistavam svaki dan da nesto ne bih propustila :D
2014 01 15
welcome to the club..kaze meni muz...po ceo dan si na kompu.. .j...le te krpe i krpice ahahaa
2014 01 15
Takodje... [:sokiran] [:osmeh]
2014 01 15
ja skoro vise ni ne idem u soping vec kad mi nesto treba ovde prvo gledam i trazim :D
2014 01 15
vojana91 i jaaaaaaaaaa hahahaahaha
2014 01 15
isto :) ko narkomanka, samo vrtim, otvaram svaku temu s rasprodajama, onda svaki profil od osobe koja je postavila temu... kao da imam milione sve to da kupim. uzasne smo kupoholicarke moje :)
2014 01 15
xexexe meni je muz rekao da ce da stavi sifru na komp :) :) zavisnost ...
2014 01 15
ja gledam i sta je drugima u omiljenima da ne propustim neki dobar komad :DD
2014 01 15
ahahahahah. znaci sve isto ne verujem...meni cim stignu paketi ja trcim na komp da gledam sta sledece. i samo talozim
2014 01 15
Исти проблем. :/
2014 01 15
i ja gledam drugima u omiljeno..znaci ja neverujem. zadnji dinar bi dala za krpe pa makar "leba" nemala da jedem ahahaah
2014 01 15
a kad stavim nesto u omiljeno i vidim prodato, poludim!! iako nemam para da uzmem ali u meni zivi nada da cu sve to sa moje liste jednog dana kupiti :D
2014 01 15
ahahahaha. kako se sad smejem jupiiii nisam jedini ludak-manijak
2014 01 15
Ima ovde sta da se nadje jeftino,ali snizenja su pocela tako da ovaj period i nije bas povoljan ni za kupovinu ovde ni za prodaju..generalno nima ljudi koji ovde uopste nisu realnisa cenama...polovno je ipak polovno..uglavno gledam da stavim realnu cenu iako stvar vise vredi,pa cak snizim jer taj neko treba i postarinu da plati..ljudi koji ne putuju preko ili nisu iz Bg njima je ovaj sajt super..nije ni meni los,ali realno ljudi za neke tako reci krpe stavljaju bas visoku cenu..sreca ima clanica koje su realne...visim i ja po ceo dan,sto neko ovde rece kao da sam milionerka...kaze mi keva juce,sta ti to postar donosi svaki dan...
2014 01 16
1 2