Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant Menjamprodajem

Krajnje je vreme da neko blokira ovu osobu koja je prevarila mnoge korisnice ovog sajta!
2014 02 05
daaa obavezno nimeni njena posiljka za koju smo razmenu dogovorile nije stigla,sreca pa sam ja bila sprecena da njo ne posaljem [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2014 02 05
aja sa njom pre neki dan dogovarala raz za patike a uopste nisam pogledala utiske jaoj koja sam ja budala sreca pa nismo se dogovorile hvala Danka
2014 02 05
ispravka pitala sam je za razz ali nije odgovorila
2014 02 05
I sta da radimo mi koje smo prevarene?
2014 02 21
zasto je obrisana ta tema??
2014 02 21
Tu temu je otvorila Hafuda pa je verovatno ona i obrisala.Ja sam isto bila prevarena,ali mi je Hafuda vratila novac.Pokusajte sa njom da kontaktirate i da se dogovorite.Narocito one koje su poslale stvari za razmenu.Hafuda je pominjala u temi da je nasla nesto od stvari.Udruzite se sve prevarene i kontaktirajte je.
2014 02 21
Nema sanse! Oglasila se draga Hafudica, i rekla mi je da je dzemper vratila doticnoj osobi Menjamprodajem.. Tako da se mogu oprostiti od dzempera. [:plakati]
2014 02 21
Zasto je vratila???Neka uzme ponovo i posalje ti,to sad vec nije u redu!!!! [:vrtoglav]
2014 02 21
Aman, pa kako ne shvatate da nema- ne postoji drugarica. Sve to je Hafudino delo, potpisujem da je tako ! Tema je bila da bi sebe oprala , tek po nesto vratila da zamaze oci , verovatno misli da je ubedila vecinu da je ona ok i kad se slegla prasina oko svega toga, obrisala temu.
2014 02 22
Prica za oskara! Triler kakvog nema ni u zoni sumraka,napet do kraja! U kratkim crtama: Drugarica i to jako dobra,kao maznula Hafudi licnu kartu sa stola i izvrsila gomilu prevara a ova je do kraja stiti i nece da iznese njene podatke..nakon toga,Hafuda izigrava dobricu mecu,najavljuje povracaj novca i garderobe a od toga samo jednoj ostecenoj vraca...u medjuvremenu je isla i na Zlatibor,baka joj se potresla jer je cula da joj unuka lopov,tu se negde i decko motao u prici ....e sad idu nove serije u kojima ce ponovo da krade,laze i maze... [:znojav] Inace,izbegavati saradnju sa osobama koje se zovu Andrea!
2014 02 22
Ali bas strasno, prica za malu decu ! Ma znas kad bih poturila svoja ledja i stitila drugaricu koja me je na taj nacin sjebala ? Nikad !!! Licno bih je zadavila. Da vracam ja njene dugove, a ona me uvalila u govna ?! Ma vazi ! Ta prica nema blaaage veze sa zivotom . I koliko vidim, nema je vec 3 dana - verovatno je opet otisla na planinu za vikend.
2014 02 22
Alo bre ljudi to nisam ja bre koji vam je kurac vise? Kad moram da budem nekulturna, ali smucilo mi se -.-
2014 02 25
Kako te nije sramota da psujes,sta ce reci pokojna baka kad cuje kako se izrazavas,od muke ce da vaskrsne?!?! [:sokiran]
2014 02 25
Hahhaha da veoma zanimljivo ali meni su bake žive :)
2014 02 25
1 2