Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta mislim o korisnicama sajta mk

LaHabanaCubana - prelepotica [:osmeh]
2013 12 03
snezanasnezana ma vi ne znate koji je to CAR [:smejuljiti] [:poljubac]
2013 12 03
Galarinčica legendica.... [:poljubac] (izvinjavam se za ono [:smejuljiti] ) [:poljubac]
2013 12 03
Galarinicaaaa <3 Slatka, zabavna, beskrajno duhovita i pravi najbolje teme na Forumu. [:lepota] [:poljubac]
2013 12 03
Avatar joj je sjajan [:osmeh]
2013 12 03
Super stvari ima! [:lepota] [:lepota] [:lepota]
2013 12 04
IskraIskrica Isto super stvari ima! [:lepota]
2013 12 04
bobicamn odlicno zapaza..pametnica [:osmeh]
2013 12 04
Bobice, omasila si temu, Procitaj prvi post. Ovo nije tema o korisnicima da bi hvalila neku koja se nije pojavila ovde, nego ima neku svoju igricu [:osmeh]
2013 12 04
I ti si omasila,nije bobica nego bubamarinica... [:jezik] O osobi iznad mislim da je neka vrsta margarina koja se u sve mesa a nekad je mirodjija a najcesce biber,ponekad je slatka a cesce deluje kiselo,zavisi od prilika na sajtu... [:smejati] [:jezik]
2013 12 04
Bobica je pisala pre bubamarine i omasila skroz temu [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] O bebi ne znam nista, nisam je mnogo sretala ovde, ali zato je ona mene sretala [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] Vidim neku zlatnu jaknu na nalogu, jeste da je prodata, ali od mene naklon zbog zlatne boje [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 12 04
DzoDzo - pi*ka-kosmicka [:smejati] [:poljubac]
2013 12 04
volim snezu zato sto je duhovita,pametnica,zato sto smo imale divnu saradnju i zato sto joj je kao i meni omiljena disney princeza snezana :D
2013 12 05
A ja volim Jovanicu i ona sa njom sam diiivno saradjivala vec sam pikirala jos jednu stvarcicu i skupljam $$$ I za to malo koliko smo komunicirale bas mi je postala draga Jaojao emocijeee [:osmeh] [:lepota]
2013 12 05
@jovanajovana [:osmeh] Imala sam priliku da je upoznam,tj.saradjivale smo i mogu reci da je jako slatka i fina devojka,bar se tako cini [:jezik] [:smejuljiti] [:lepota] Inace ovako je ne poznajem,sem virtuelno sto bi se reklo [:smejuljiti] U svakom slucaju mi je jako simpaticna,svidja mi se kako razmislja i moglo bi se reci da bih se za vecinu stvari slozila sa njenim misljenjem [:lepota] [:osmeh] [:poljubac]
2013 12 05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12