×
Jako lepe,kvalitetna I preudobna majica Nova sa etiketom!!!dobila sam je na poklon ali imam isti pa je zato prodajem Ima dosta elastina pa moze i za nekog ko nosi XL
Dodato:
Sep 13, 2025
Način prikaza:
156