×
OYSHO siva rolka sa pletenicama
OYSHO bež rolka sa pletenicama
AB MODELL duži kaput, cashmere blend
MASSIMO DUTTI pantalone, vuna 99%
MISSONI crne pamučne pantalone
VERO MODA džemper tunika na pruge
Brend: massimo dutti
Grad: Beograd
Materijali: poliamid17% svila10% vuna72% elastin1%
Tagovi: jakna novo etiketa dutti massimo
Stanje predmeta: novo sa etiketom
Boja: siva
Siva štepana jakna, punjena. Kopčanje nitnama, dva džepa. Osličan sastav -vuna 72%, svila 10%, poliamid 17% i elstin 1% Postava pamuk 100% Veličina XS ali odgovara za S Novo Dodatne fotografije/video na upit.
Dodato:
Oct 8, 2025
Način prikaza:
817