×
Jako lep komplet,kupila sam ga prošle godine u N sport radnji Donji deo sam nosila par puta gornji sam samo oprala i tako stoji Velciina je XL gornji deo Donji deo L Ali odgivata za od M do XL
Dodato:
Nov 14, 2025
Način prikaza:
342