×
Na zalost ova predivna haljina sa cipkom mi je mala, posle porodjaja su mi se rasirili kukovi i ne mogu da udjem u nju. Nema elastina, za devoke koje nose XS je taman
Dodato:
Jun 24, 2026
Način prikaza:
17