Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Zdravlje /

Bolesti /

Hitno mi treba pomoc, hitno! :(

Mama kaze boli je nesto, podigne majicu, a na ledjima, tacno uz kicmeni stub, naduveno kao jaje, tacnije kao masno tkivo... Sestra pocela da place, ja vicem na nju da ne place, a ja bih urlala, oduzela sam se! Ima inace artritis vec par godina, pije lekove, ali puno ljudi ima artritis! Bila je bolesna, povracala je par dana, pa je lezala, kaze sinoc joj je to izaslo i tesi ona nas, mada mozda i stvarno to misli da je masno tkivo! Molim vas, pomozite... da nije nesto ozbiljno, znate na sta mislim... ? Slava nam je sutra, ja ne mogu ni da mislim, ni da radim bilo sta... [:plakati]
2014 12 18
Znam da treba kod lekara, ali ne moze covek da je natera ni puskom, ovaj put ce morati makar i silom!!!! Bar do tad... pomozite nekim savetom, iskustvom...
2014 12 18
Ja se ne razumem,nisam u mogucnosti da ti pomognem,ali drzim fige da nije nista strasno.Ne panicite,razmisljajte pozitivno,a svakako neka poseti doktora da ne razmisljate.
2014 12 18
Hvala ti puno, ne znam kako cu pregurati ovih par dana dok ne ode kod lekara... mnogo se plasim i nadam se da je masno tkivo, najiskrenije se nadam!
2014 12 18
Ne znam koliko veliko moze masno tkivo da bude, moj suprug je imao masno tkivo na ledjima nalik na cvoric, ali ga nikad nije boleo, bilo je velicine lesnika.. Mora kod lekara, ne znam sta da ti kazem drugo, nadam se da ce da bude kako treba.
2014 12 18
Moze da bude da je nesto ujelo,ili da je na nesto alergicna a mozda i to masno tkivo...ako je to danas izaslo a juce ga nije bilo i nije imala problema na tom mestu...nije nista strasno. Ne moze tumor ili rak tek tako iznebuha da se stvori... Ne panicite, mislim da nije nista strasno. Uzmi alkohol pa premazi dobro natopi to mesto. i ako imas neki antibiotik mast kao pantenol ili hidrociklin nek namaze dobro i nek upije. Ali naravno....treba na kontrolu cisto da ne razmisljate Zelim joj svako dobro i da nije nista strasno
2014 12 18
I da....proveri dali je povrsinski ili unutrasnji. Pokusaj da obuhvatis lagano to tkivo naduveno i da mrdas malo ..ako je povrsinski onda je masno tkivo, ali ako je dublje onda nece moci da se pomera. napipaj okolo otprilike znas kako izgleda cvoric masnog tkiva,on je uglavnom povrsinski potkozni.... Takodje proveri dali je tvrdo to mesto ili pihtijasto... I dali ima crvenila okolo... dali je boli okolina tog tkiva i samo tkivo Pa javi...
2014 12 18
Slazem se da ne moze nista opasno tek tako da se stvori. Verovatno je masno tkivo ili tako nesto sto se mozda iziritiralo lezanjem,posto kazes da je lezala ovih dana.
2014 12 18
Kucaj na netu diskus henrija,mozda je misic ispao i moja mama to ima..Nju inace muci kicma jer je radila teske poslove kao mlada
2014 12 18
Hvala puno, pipala sam, nije tvrdo, vise je pihtijasto, tacnije kao mehur, dotaknem kicmu ispod toga, nema crvenila, ne znam...u ponedeljak ide kod lekara, obecala je!
2014 12 19
Obavezno kod lekara , i bolje kod dezurnog nego u ponedeljak jer moze da bude neki apsces ( nije strasno ni ako jeste ali mora kod hirurga na inciziju , tj. malo zaseku pod anestezijom i izdreniraju tj. ociste ...) Apsces je gnojna upala i jako je bolno , moze da nastane i od urasle dlacice i obicno se i stvara uz kicmu , najcesce na donjem delu ledja . Ne kazem da je to u pitanju , ali postoji i ta mogucnost tako da je najbolje da ode odmah danas na pregled . Masno tkivo ne boli , ili bar ja ne znam da moze da boli ...
2014 12 19
PS. ako je apsces ili bilo koja gnojna upala u pitanju, moze da pomogne list kupusa , ulje od nevena .
2014 12 19
Hvala, ali mislim da nije to, zato sto je visoko, ispod plecke, a i ona inace jedva da ima tri dlake na telu, sem kose naravno. :)
2014 12 19
Da li ima nekih novosti , kako ti je mama ?
2014 12 22
Zakazala je za sutra kod lekara... a malopre nas opljackali... tako da ne znam ni da li ce da ide. Sve maler za malerom! [:plakati]
2014 12 22
1 2