Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Slobodno okačite i videćete da sam vam odgovarala u roku 24 -48 sati, ja se ne bavim kačenjem slika iz inboxa, ali sami pogledajte i videćete da sam bila korektna prema Vama i da ste uvek na kraju bili usluženi i ispoštovani. Nisam Vam izostavila ni jedan odgovor i ne smatram da sam kriva. Vi pošto se predstavljate kao ljubitelj i poznavalac modnih brendova i sami navodite cene, mogli ste kulturno da pitate i na taj način uštedite i Vaše i moje vreme i ne bi bilo problema. Ja ne mogu da znam šta Vi mislite i na koji način razmišljate. Vi pretražujete strane sajtove i ako ste nešto posumnjali trebali ste da pitate ja bih Vam odgovorila i svima mirna Bačka. Ja vas nisam obmanula, vi ste imali pravo da sve pitate i da proverite još ste bili u prilici da pre kupovine probate i vidite torbu bez vremenskog limita.
2020 12 07
Da nisam bila korektna i usluzna prema Vama Vi ne biste pristali da pogledate torbu i da je kupite, zar ne? Po Vašoj priči ja sam ispala aždaja koja je sve kriva i što sam grozna, ali ni u jednom trenutku ne priznajete da ste bili tretirani sa poštovanjem, usluženi i da sam Vam maksimalno izašla u susret po svim merilima. Prvo cena, odgovaranje na pitanja, ugovaranje preuzimanja i tokom preuzimanja ste bili maksimalno ispostovani.
2020 12 07
Ni novac ni torba nisu bitni vise za mene. Vazno je da jos neko ne nasedne na foru. A ako je i Vama do zadovoljnih kupaca, promenite u svim Vasim oglasima tekst i navedite da su u pitanju kopije. Prijatan Vam dan zelim.
2020 12 07
Ja sam poštena osoba i nisam vas apsolutno ništa slagala, na sva pitanja što sam Vam odgovorila ja stojim iza njih i sad, ali Vi i vaša potreba za dodatnim cenkanjem i sada me optužujete za Vašu grešku. Otkud ja mogu da znam šta je u nečijoj glavi, ako već znam da ta osoba zna sve o firmiranim stvarima. Kada budem bila sposobna da čitam misli ljudima, verujte mi ja ću biti najsrećnija na svetu.
2020 12 07
I molim Vas stavite nasu prepisku javno da se vidi kako ste me to usluzili. Posle 4 dana sam dobijala odgovore na pitanja. Ja sam Vama prisla sa postvanjem i poverenjem da prodajete original torbu mislwci da biste SIGURNO NAGLASILI DA TO NIJE.. Vi niste ispali fer i precutali ste da je kopija, nigde niste napisali. To rade posteni pridavci. Zar zaista ne shvatate poentu price. Ja licno bih se osecala uzasno da sam nekoga dovela u zabludu. Svei da me nije pitao i garantujem Vam da bih izasla u susret ponudi koji sam ja dala Vama.
2020 12 07
Gospođo, pre par minuta sam pogledala našu prepisku samo u jednom trenutku bilo je 3 dana zastoj u razmeni informacija pošto imam ja i svoj život van Krpica koji vodim, ali svaki sledeci odgovor ste dobili u roku od 24 sata. Vi ste procitali oglas, u oglasu nije pisalo da je torba original, pitali ste za dimenzije, pitali ste za dodatno snizenje iako sam vam rekla da je torba vec snizena vise puta i da je cena 40.000, ali sam zaboravila da sredim tekst oglasa dala sam Vam opet za nižu cenu, odnosno 38.000 dinara torbu. Ako sam ja tako bila grozna, strašna, bezobrazna i spora prema Vama i nisam Vas dobro uslužila zašto ste onda pristali da pogledate i preuzmete torbu? Da li sam vas prisilila da se viđamo i da kupujete torbu? Ne razumem Vas baš najbolje, ako je neko loš prema tebi, da li ćeš onda poslovati sa tom osobom? Odgovor je naravno da ne. Ja sam uvek tu bila za Vas da vam odgovorim na sva vaša pitanja. Ako vam se nije dopao moj način komunikacije i pristali ste na lično preuzimanje, ako smo vas mučili kao što kažete zašto ste kupili torbu? Da li Vas je neko prisilio da kupite torbu? Da li je neko izvrsio pritisak na Vas da kupite torbu? Vi ste se predstavili kao poznavalac firmiranih stvari i logicno je da onda takva osoba razume neke stvari, kao što sam rekla ja ne znam da čitam ljudima misli online, ali volela bih da imam tu sposobnost.
2020 12 07
Prepiska ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a22ecfb48d857411ceddab965ba3b7d5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/58702254e9abc5b246757133f142b6dc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/26edf6eca450f43773fab327febb4e06.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/97676d5deca5c1287f439fa6fa9eb6e8.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/24600ceab7018b76b72de8a3e6264d3b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2af964d9b83259a2d7d1bcce983abd00.jpg)
2020 12 07
Kao što iz priloženog se da videti prvi dan sam odgovarala odmah i samo je bila pauza kada sam imala obaveze pa sam kasnila zbog dimenzija posle sam Vam odgovarala redovno i dogovorili smo se kada se Korona malo stiša, vi ste pitali za viđenje da ne želite da budete dosadni i posle sam Vam poslala poruku. Eto ljudi mogu da vide način mog ophođenja prema Vama. Nisam strašna, nisam neka babroga, bila sam maksimalno profesionalna i uslužna prema Vama i uvek sa velikim poštovanjem.
2020 12 07
Ja ne znam zaista zasto ste Vi sa mnom raspravljate ako je sve sto se Vas tice u redu. Vi ste posteni, a ja se osecam prevarenom. I sta cemo sad?? Da ulazimo u mentalne sklopove...Ocigledno su nam merila razlicita. Ja o Vama pisem kao o prodavcu koji nije napisao da prodaje repliku i samo me to interesuje.... Nigde nista o sebi ni u kakom superlativu nisam pisala. Rekla sam da ne moraju svi da budu eksperti za originale Sebe ne smatram nikakvim ekspertom niti sam to negde rekla. Sta vise, Vi ste sebe predstavili u jako lepom svetlu i kao nekoga ko voli firmirane stvari (Replike su replike, to nisu firmirane stvari, replike se ne zovu nigde u svetu Chloe torba vec replica Chloe) i na naslovnoj strani i kroz ovu preposku. Ja sam Vam u tom svetlu i prisla i nisam nijednoog trenutka posumnjala da prodajetw repliku, a da to niste naglasili. Vrlo je prosto.
2020 12 07
Gospođo, ja sam Vam rekla sve što sam imala okačila sam i našu konverzaciju da druge članice ne pomisle da jedem ljude tokom razgovora i da znam da komuniciram i budem uslužna. Vi ste dobili ono što ste videli na slici, ja ne znam da čitam misli niti ču naučiti za vreme ovog mog života možda u nekom sledećem. Vi ste kupili torbu sa slike i ono što je opisano. Nije pisalo da je original, a to što Vi mislite to je samo Vi znate i ako ne podelite sa drugom stranom to što Vas tišti ja ne mogu znati. Da ste pitali dobili bi odgovor i vi bi uradili šta želite, vi niste pitali ja tu nisam kriva. Vi ste dobili torbu koja je bila u oglasu i to je to. Ja se ne raspravljam sa Vama nego želim da članice znaju da ja nisam onakva kakvom me Vi predstavljate, ja sve što sam imala sinoć sam Vam rekla u porukama na fin i dostojanstven način.
2020 12 07
ruška, vrati ženi novac! nisi napisala da je original, ali nisi napisala ni da je kopija, i, šta ćemo sad? izmišljaš milion razloga da ne postupiš kao čovek i vratiš novac, a samo je jadan pravi dovoljan da ih sve poništi - svesno izostavljen podatak da je kopija u pitanju, bez obzira na cenu, oglas je zasnovan na obmani. argumenti kojima mašeš su potpuno irelevantni, nisi u pravu, vrati ženi novac, valjda tvoj čist obraz i miran san vrede više od 320 evra, aman.
2020 12 07
Poštovana EsBeBe, ako torba nije original onda se zna šta je. U oglasu nije pisalo da je original, osoba koja zna da torba original u radnji nova košta 1400-1500 evra, svesna je činjenice da se ne može kupiti nova original torba za 320 evra i normalno da pitaš prodavca. Kupcu je na prvom mestu bilo dodatno sniženje koje je dobila, torbu je lično pregledala i preuzela što znači da je imala dve nedelje rok da me pita bilo šta, plus je mogla tokom preuzimanja ljudski da pita i dobila bi odgovor i ne bi morala da kupi proizvod ako ne želi. Njoj je prodata torba koja je bila oglašena, to što je ona mislila da je original zaista nije moja stvar. Kao što sam rekla ne mogu da čitam misli. Moja savest i obraz su čisti i zaista ne osećam bilo kakvu vrstu krivice.
2020 12 07
Ruska, Hajde ponovo da obrnemo krug i to poslednji put. Prodali ste mi repliku za 38.000, super ste prosli! Zadrzali ste novac. Savest Vam je cista. Kazete da ste posteni, mirno spavate. Ja sam dala 320eur, dobila torbicu koja moze da se proda mozda za 150eur. I zbog Vas ne mogu da spavam celu noc jer se osecam jako lose. Mislim da ste Vi svakako u prednosti i da nemate razloga vise da se pravdate bilo kome. Zelim Vam da tako i ostane Neka ovo bude oda Vasem postenju. Toliko od mene . Svako Vam dobro zelim.
2020 12 07
danice, ne vredi ljudski, podnesite tužbu za prevaru, a mogli biste pisati i modnoj kući chloe i opisati šta se dogodilo, možda će i oni imati zlata vredan savet.
2020 12 07
Kupac je kupio ono što je naznačeno u oglasu, bila sam korektna i tokom dve nedelje naše konverzacije odgovorala sam na sva pitanja. Članica je isticala pitanja dodatnog sniženja koje je dobila i proizvod je lično preuzela. U oglasu nije bilo naznačeno da je torba original, sam kupac je bio ubeđen da je original i nije pitao mene kao prodavca da li je torba original već je sama izvršila procenu i kupila. Torba je predata lično u ispravnom stanju kao nov predmet. Takođe je kupac prilikom ličnog preuzimanja isprobala torbu i niko je nije vremenski ograničavao da proba i pregleda torbu, imala je potpunu slobodu da pregleda torbu i pita sve što je interesuje. Smatram da je njena greška što se nije informisala i nije iskoristila period od 15 dana naše konverzacije da me pita sva pitanja što je interesuje u vezi torbe, samo je bila bitna cena i na kraju proizvod je preuzela lično i bila je zadovoljna. Smatram da nisam kriva ni po bilo kom osnovu i savetovala sam kupca da preproda torbu po ceni kojoj želi ako želi svoj novac pošto ja ne prihvatam zamene ili vraćanje novca.
2020 12 07
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 49