Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

♡♡♡ Malo vedrije teme - MOJ OMILJENI BUĆKURIŠ ♡♡♡

Razmišljam o tome šta bih mogla jesti. Neko bi pomislio kako imam 100kg jer jedem ovako kasno, ali naprotiv, imam samo 43kg (153cm sam visoka). [:osmeh] I mama i ja volimo da eksperimentišemo što se tiče kuhinje. Ona je više za kolače i torte, koje naziva ,,Brljocke", jer ih pravi od toga šta nađe u frižideru i špajzu i spaja ono nespojivo, što uvek ispadne odlično, za divno čudo. Dok sam ja više za slana jela. Moj omiljeni bućkuriš trenutno je, i to jedem uz sve bukvalno, majonez i ljuti Podravkin ajvar. Ja to lepo pomešam i uživam u ukusu jer majonez ubije malo ljutinu ajvara i bude mi taman [:smejuljitise] Verujem da će se dosta vas zgroziti [:smejatise] Takođe volim ribu iz konzerve sa ovim ajvarom ili kečapom. [:kezitise] Šta je to što vi volite da jedete, a da nije tako uobičajeno jelo? Pišite slobodno, malo da se šalimo [:osmeh] [:poljubac]
2015 10 30
Moje omiljeno jelo je popara,ko zna sta je ,zna koliko je dobro [:smejatise]
2015 10 30
Namažem humus na hleb, pospem preko malo lanenih semenki i karija. Nekad grickam masline uz to. Mogla bih da pojedem 3kg ove kombinacije.
2015 10 30
@Natasa: Uzas [:smejatise] Mrzim ribu iz konzerve + sam je zamislila sa tim tvojim buckurisom i nije mi dobro. [:smejatise] Ja nemam tako neke "eksperimente" osim eto ja npr jedem tu istu poparu sa dzemom. A jedem i kacamak ili palentu sa dzemom. [:osmeh] Meni je moja drugarica hit, koja mi je rekla da kad joj se jede nesto slatko, ona uzme krastavac (svez) i umoci u secer i to jede. [:kezitise]
2015 10 30
Paparu sa sirom pravi moja mama sestri, ja inače mlečne proizvode ne volim, sem mleka i jogurta. Tako da ne znam kakvog je ukusa popara [:osmeh] Ni humus nisam nikad jela [:osmeh]
2015 10 31
Jedem ziv krompir i obozavam da ga jedem, samo ga oljustim, operem, iseckam i umacem u vegetu ili so, a pored toga ljudima je cudno sto jogurt sipam u sva corbasta jela, recimo u pasulj, corbu od spanaca, kopriva, u supu, boraniju, riblju corbu... Ranije sam pravila i sendvice sa po pola table cokolade, ali sad kao pazim na liniju. [:kezitise] I da, Natasa, ja ljuti ajvar stavljam u sve sto nije corbasto, jedem ga sa mesom, sa jajima... I isto obozavam da ga pomesam sa tunjevinom. [:kezitise] Da dodam, ja taj ajvar mesam i sa pavlakom ili sirom i mazem na hleb, probala bih i sa majonezom, ali ja njega jedem uglavnom samo u ruskoj salati. Bas sam malopre jela sendvic sa suvim mesom, ljutim ajvarom i sirom.
2015 10 31
Ribu - tunjevinu iz konzerve iskoristiš da napraviš sos za pastu, obožavam pastu sa tunjevinom [:osmeh]
2015 10 31
HAHAHAHAAHAHHAAH krastavac u šećer [:plakati]
2015 10 31
Probaj humus, nećeš se pokajati! [:kezitise] Jeftina, ukusna i zdrava alternativa ovim groznim paštetama iz prodavnica.
2015 10 31
@Murderdolly - probaj tu kombinaciju sa prinčanim galetama, odlična je [:osmeh]
2015 10 31
@Iva: Nadam se da se salis za ziv krompir. [:smejatise] Zar ne dobijes temperaturu od njega? [:smejatise] @Murderdolly: Kako se pravi humus?
2015 10 31
Krastavac sa secerom jede moj tata, a jede ga i sa dzemom. [:sokiran]
2015 10 31
Mene su učili da živ krompir uzrokuje temperaturu i samo jednom sam ga jela u osnovnoj da bih je dobila, ali mi nije upalilo [:smejatise] Jednostavno obožavam ukus ribe i tih proizvoda sa paradajzom [:osmeh] Uff i limun sam jedno vreme u sve krkala
2015 10 31
AleksandraKraus Ahh, pirinčane galete SATIREM :D One sa suncokretom i lanom su mi omiljene [:lepota]
2015 10 31
Ja volim u pasulj da sipam malo sirceta. A u boraniju jogurt. Grasak jedem tako sto prvo hlebom pokupim onu "vodu" pa onda svako zrno jedno po jedno nabadam na viljusku... [:smejatise] Potraje to...ali volEm tako. [:smejatise]
2015 10 31
1 2 3