Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> MajaSchatz: > Stigao mi je i lovac na boje, a od kozmetike još ništa :s Meni je isto stigao lovac naboje pre 5minuta Od kozmetike stize nuxe afrodita i vichy
2017 03 01
> MajaSchatz: > Stigao mi je i lovac na boje, a od kozmetike još ništa :s Meni je isto stigao lovac naboje pre 5minuta Od kozmetike stize nuxe afrodita i vichy
2017 03 01
> MajaSchatz: > Stigao mi je i lovac na boje, a od kozmetike još ništa :s Meni je isto stigao lovac naboje pre 5minuta Od kozmetike stize nuxe afrodita i vichy
2017 03 01
> lovehouse: > Ja sam narucila nuxe uzorak, medjutim stigao mi je praaazan koverat samo sa njihovim papirom unutra, da li je neka imala slicno iskustvo? :D Mozda ti je neko u posti uzeo posalji im mejl ja sam jednom poslala da pitam kad cemo ponovo dobiti uzorke odma su polali stiglo za 3dana
2017 03 01
Naručila sam svu tu kozmetiku pre možda mesec dana i ništa...
2017 03 01
Ja sam narucila vichy i nista mi nije stiglo. Ciciska, sa kog si ti linka narucila?
2017 03 01
> Pcelica034: > Ja sam narucila vichy i nista mi nije stiglo. > Ciciska, sa kog si ti linka narucila? Nz sa kog linka ali njihov anti age klub dva puta sam narucila dugo se ceka
2017 03 01
Znaci postarina besplatna? :)
2017 03 10
> dveipozene: > > duskonja: > > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 > Možeš li mi poslati mail za poziv, biću ti zahvalna? :D I meni :)
2017 03 10
> lidija27: > Ja znam drugi sajt sa anketama, pokloni su uglavnom pretplata na casopise ili dopune za mobilni. Koga zanima mogu da mu posaljem poziv na mejl. Mozes meni ako nije problem?
2017 03 10
> Kostadinovski: > > dveipozene: > > > duskonja: > > > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > > > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > > > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 > > Možeš li mi poslati mail za poziv, biću ti zahvalna? :D > I meni :) samo napisi email ;)
2017 03 12
> duskonja: > > Kostadinovski: > > > dveipozene: > > > > duskonja: > > > > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > > > > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > > > > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 > > > Možeš li mi poslati mail za poziv, biću ti zahvalna? :D > > I meni :) > samo napisi email ;) Mogu ja da ti pustim mejl ili je to tvoje isto sto i od lustgirl?:)
2017 03 13
Ja imam 6-7 sajtovaa na kojima popunjavam, ukljucujuci i ovo sto je ona okacila ali i jos neke 😊 mozes mi napisati ovde email ili u inbox i ja saljem 😊 poslala sam vec na oko 30ak email adresa devojaka sa ovog foruma 😊 > widiSTAimam: > > duskonja: > > > Kostadinovski: > > > > dveipozene: > > > > > duskonja: > > > > > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > > > > > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > > > > > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 > > > > Možeš li mi poslati mail za poziv, biću ti zahvalna? :D > > > I meni :) > > samo napisi email ;) > Mogu ja da ti pustim mejl ili je to tvoje isto sto i od lustgirl?:)
2017 03 14
> duskonja: > Ja imam 6-7 sajtovaa na kojima popunjavam, ukljucujuci i ovo sto je ona okacila ali i jos neke 😊 mozes mi napisati ovde email ili u inbox i ja saljem 😊 poslala sam vec na oko 30ak email adresa devojaka sa ovog foruma 😊 > > widiSTAimam: > > > duskonja: > > > > Kostadinovski: > > > > > dveipozene: > > > > > > duskonja: > > > > > > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > > > > > > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > > > > > > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 > > > > > Možeš li mi poslati mail za poziv, biću ti zahvalna? :D > > > > I meni :) > > > samo napisi email ;) > > Mogu ja da ti pustim mejl ili je to tvoje isto sto i od lustgirl?:) Možeš li i meni da pustiš mejl? :)
2017 03 16
I ako može neko da mi objasni šta da uradim da mi stigne besplatan uzorak Afrodita kozmetike? Unapred zahvalna. :)
2017 03 16
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 52