Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Jedno pitanje, da li je poštarina za uzorke besplatna?
2017 01 19
Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃
2017 01 19
> duskonja: > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 Hoćeš li biti ljubazna da pošalješ email ili šta god je već potrebno :D
2017 01 23
> duskonja: > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 Hoćeš li biti ljubazna da pošalješ email ili šta god je već potrebno :D
2017 01 23
> duskonja: > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 mene zanimaju te ankete.Posalji mi mejlom [email protected] :D
2017 01 24
ee hvala puno :D
2017 01 24
ja sam odgovorila na njihova pitanja,ali ne znam kako dalje nista mi se ne pojavljuje
2017 01 25
Proveravajte mail jer su ankete vremenski ogranicene. :) Ima period kada salju kao ludi a nekada nedeljama nista... Nema na cemu...
2017 01 26
> bilja0808: > > duskonja: > > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 > mene zanimaju te ankete.Posalji mi mejlom [email protected] :D I ja sam zainteresovana za te ankete :D [email protected]
2017 01 27
Link sam gore ostavila samo na njega kliknete i sve vam je tu :D
2017 01 28
Evo saljem tii 😊> IcoJoco: > > bilja0808: > > > duskonja: > > > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > > > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > > > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 > > mene zanimaju te ankete.Posalji mi mejlom [email protected] :D > I ja sam zainteresovana za te ankete :D [email protected]
2017 01 28
Ko jos bude zeleo, da nekog slucajno ne preskocim, samo mi ovde u inbox posaljite vas email i saljem vam za 5 min 😊
2017 01 28
Hvala ti puno :D :D :D
2017 01 29
> duskonja: > Ko jos bude zeleo, da nekog slucajno ne preskocim, samo mi ovde u inbox posaljite vas email i saljem vam za 5 min 😊 [email protected] salji i meni.Hvala :*
2017 01 29
Ja sam naručila sve moguće uzorke i iz Srb i sa Nemačkog sajta pa javljam ako bude stizalo nešto :") Žao mi je što sam tek juče primetila ovu temu...
2017 01 31
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 52