Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> duskonja: > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 Možeš li mi poslati mail za poziv, biću ti zahvalna? :D
2017 02 02
Ja sam ovog leta bas dosta narucivala besplatne uzorke, znam da Nuxe 100% stize (narucila 2x za nedelju dana I oba puta stiglo prekosutra), tamponi su I meni stigli, zatim ona akcija Always ulozaka gde sam dobila kutiju sa preko 100 komada (u to ste sve upucene, sigurna sam) I jos par stvari tipa ovo sto je Maja iznad navela. Znam da sam se prijavila I na jedan sajt za mamu I bebu I dobila besplatan poster - zirafa - on kao meni visinu deteta kako raste :) Pre dve ned sam se prijavila za Vichy uzorke ali mi jos nisu stigli, zna li neko nesto o tome?
2017 02 04
Meni su stigli Avene uzorci. Idete na njihovu Fejsbuk stranicu i pošaljete im poruku da želite besplatne testere.
2017 02 04
Znate li jos neki sajt?
2017 02 04
Uriage Srbija.. njima sam poslala poruku za testere i odmah su mi odgovorili sta imaju na stanju pa cim budu imali kremice za moj tip koze oni ce poslati.I njima sam poslala poruku preko Facebooka.
2017 02 05
A ako neko jos nesto ima da doda, e pa to bi bilo vrh.
2017 02 06
Ja znam drugi sajt sa anketama, pokloni su uglavnom pretplata na casopise ili dopune za mobilni. Koga zanima mogu da mu posaljem poziv na mejl.
2017 02 10
Znam i ja za taj sajt. ;)
2017 02 10
za devojke kojima sam slala pozive za ankete, da samo javim da mi je sad stigao vaucer na 1000din, jedva cekam da ga iskoristiim xD xD ima dosta anketa sada, proveravajte emailove. :) :)
2017 02 17
Moze meni poziv na mejl?
2017 02 21
Ja sam narucila nuxe uzorak, medjutim stigao mi je praaazan koverat samo sa njihovim papirom unutra, da li je neka imala slicno iskustvo? :D
2017 02 28
Stigao mi je i lovac na boje, a od kozmetike još ništa :s
2017 03 01
> MajaSchatz: > Stigao mi je i lovac na boje, a od kozmetike još ništa :s Meni je isto stigao lovac naboje pre 5minuta Od kozmetike stize nuxe afrodita i vichy
2017 03 01
> MajaSchatz: > Stigao mi je i lovac na boje, a od kozmetike još ništa :s Meni je isto stigao lovac naboje pre 5minuta Od kozmetike stize nuxe afrodita i vichy
2017 03 01
> MajaSchatz: > Stigao mi je i lovac na boje, a od kozmetike još ništa :s Meni je isto stigao lovac naboje pre 5minuta Od kozmetike stize nuxe afrodita i vichy
2017 03 01
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 52