Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Mislim da je meni sve stiglo osim Tene. Stize sce, samo treba malo strpljenja. A ja ga malo imam. Ja bih sve odmah :)
2016 04 28
Jeeeeee, stigao i Nuxe :) posle mesec dana, sam od sebe, tj nisam im ponovo pisala :)
2016 05 04
Verovali ili ne, moj verenik je iz Biobaze dobio 33 uzorka. :) Kad je neko srecan, on je srecan. Ja prst u Savu da stavim, presusila bi odmah. Jos su mu rekli da ne salju uzorke iz Hrvatske, ali mu je poslato iz Beogradskog predstavnistva. :)
2016 05 04
> Thania82: > Verovali ili ne, moj verenik je iz Biobaze dobio 33 uzorka. :) > Kad je neko srecan, on je srecan. > Ja prst u Savu da stavim, presusila bi odmah. > Jos su mu rekli da ne salju uzorke iz Hrvatske, ali mu je poslato iz Beogradskog predstavnistva. :) Kako ih je kontaktirao? Ljubomorna sam :D
2016 05 05
> Majamaida: > > Thania82: > > Verovali ili ne, moj verenik je iz Biobaze dobio 33 uzorka. :) > > Kad je neko srecan, on je srecan. > > Ja prst u Savu da stavim, presusila bi odmah. > > Jos su mu rekli da ne salju uzorke iz Hrvatske, ali mu je poslato iz Beogradskog predstavnistva. :) > Kako ih je kontaktirao? > Ljubomorna sam :D Poslao im je poruku na njihovu stranicu na fb, kao sto sam i ja uradila mnogo pre njega i dobila sipak. :) E, sad sam ih startovala i na Biobaza Srbija, mozda mi i upali. Mom dragom je danas stiglo i 6 uzoraka iz Nuxe. Kad nekog hoce, ono ga hoce. :)
2016 05 05
Ja sam dobila sipak na obe stranice :@
2016 05 06
Ne znam gde sam citala,verovatno na nekom blogu...da muskarcima vise salju testere.... cak i u parfimerijama i apotekama kad udjete da pitate za testere, muskarci dobijaju vise testera od zena...
2016 05 06
Stiglo 6 uzoraka Nuxe kreme posle sedam dana , ah obradovala sam mamu time :-) Moze li se dobiti link stranice Biobaze i kako im traziti uzorak ? Nova sam u ovome need help :-D Hvala unapred ! ^^
2016 05 06
Nadji ih na fb, posalji poruku... Srecno, retkima je uspelo :)
2016 05 07
Ne znam kako se vi osecate..ali ja se bas obradujem kada me doceka kuci koverta sa uzorcima..danas posle 40ak dana stigli nuxa uzorci....
2016 05 09
Isto. Osmeh od uva do uva :D. Je li ko dobio Vichy dermablend uzorke?
2016 05 09
Pre 3 dana sam dobila 30 uzoraka iz Biobaze. :) Kontaktirala sam ih na fb stranici Biobaza Srbija. Nista mi nisu odgovorili, ali su poslali. Malopre mi je stigao uzorak Multigyn, po jedan za mene i za cerku. :)
2016 05 12
Stigla dva uzorka dermablend pudera :D
2016 05 16
Stigli tamponi iz Nemacke :D :D :D :D
2016 05 23
Ja sam naručila melem ali nista ne dolazi..... Ako moze jos linkova??...
2016 05 30
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 52