Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Bokice, nema potrebe da se jediš na nas, mi smo samo pitale zašto ti smeta, jer se iz tvog prvog posta, baš kao što reče sandolina, stiče utisak da je sve ok sa duksom, a da je samo etiketa problem..
2016 01 11
Ja sam samo odgovorila na vasa pitanja :) Ne mogu da se pravim da je sve ok kada nije. Sad bi svi trebalo da uzmemo deciju odecu i da je reklamiramo kao za odrasle jer eto ima nekih osoba koje mogu da nose i kod kojih moze to da prodje. Kao sto je rekla Natasa969 mogla je da napise deciji duks ali moze da nosi neko ko nosi velicinu tu i tu... Mada da nisu izmislili te crop topove ne bi mogao niko to da obuce jer je iznad pupka, ali eto njoj je upalilo da ga tako predstavi. Dobijem 3/4 rukave i to tesne,da je stvarno S bili bi dugi rukavi i ja jos budala mislim takav je model .A i nije ni nov kao sto je napisala samo je dobro ocuvan. Ma nema je na sajtu uopste, a osecam da ce mi reci sto to nisam videla kad sam ga preuzimala i moze mene da okrivi jer sam imala priliku da vidim,realno i mogla sam ali jbg kad sam glupa i naivna i nisam ocekivala.Ne pada mi napamet opet da joj pisem.
2016 01 11
Problem nije 'samo etiketa' rukavi su mi kratki i tesni, da je napisala kako jeste pitala bih je bar za dimenzije da mi lepo izmeri i onda da vidim da li mi odgovara. Valjda shvatate sta hocu da kazem?
2016 01 11
@bokica Niko od nas nije imao losu nameru. Mislim da sve razumemo o cemu je rec i ok trebala je da napise da je decije, ali moj ti je savet da UVEK kada ovde kupujes garderobu trazis mere ukoliko nisu navedene. Ja sam se dvoumila oko jedne haljine, zbog velicine, ali kada mi je devojka poslala mere shvatila sam da mi odgovaraju. Kupila sam haljinu koja je divna, ali poenta je bas u merama. Vise ti pisem kao savet cisto da se ne opeces ponovo, nego bilo kakvo popovanje ili slicno :)
2016 01 11
Ma razumem ja sve to sto vi meni pisete, mozda zvucim malo grubo jer sam jos uvek ljuta na doticnu pa se to sad odrazava na moje pisanje ovde. Izvinjavam se ako sam nekog uvredila. Olja , ja i da sam trazila mere od takve osobe pitanje je da li bi dobila tacne jer je ona njemu sama vec odredila velicinu i naziv. Delimicno sam i sama kriva jer sam imala priliku da vidim tako da nikom nista,duks sam ionako bacila jer i ne ocekujem povracaj novca.
2016 01 11
Imala sam prosle godine slicno iskustvo sa clanicom koja nije zelela da mi vrati novac,a onda sam ja predmet DETALJNO uslikala,otvorila temu,jasno iznela o kome se radi i rekla da ce biti prijavljena adminu.Naravno,o svemu tome clanica je bila predhodno obavestena!I novac+postarina bio mi je uplacen vec sutra! Isteraj svoje!
2016 01 13
Imala sam slicno iskustvo pre par meseci sa istom clanicom oko nekog sakoa, nisam je negativno ocenila samo sam joj svoje utiske poslala u poruci kao da joj nekvarim misleci da se svima dese propusti, ali iscepana postava skroz i samo skracivani rukavi koje sam dobila uzas ...
2016 01 16
Cakana1213, obavezno se moraju ostavljati utisci, zato i postoje. Mozda ova clanica ne bi saradjivala sa doticnom da ste vi ostavili negativan utisak i objasnjenje..
2016 01 16
Cakana 1213 zar ti to lici na propust? Trebala si da izneses svoje utiske da mogu i ostale clanice da procitaju. Ja evo jos uvek nisam dala negativnu doticnoj jer ajde cekam da vidim da li ce se udostojiti da odgovori na poruku koju sam joj poslala.Medjutim vidjena je na sajtu pre neki dan i naravno nije nista odgovorila,tako da mislim da nemam sta vise da cekam. Predmet cak nije ni oznacila kao prodat a ima jedno 15 dana otkako sam ga kupila,niti mi je ostavila bilo kakav utisak.
2016 01 16
Bokicaaaa , a zasto cekas da ti se javi ? Ocigledno je da nece ! I da ti se javi,sta onda , ako si duks stvarno bacila (msm tako si napisala) . Kritikujes Cakana123 sto nije ocenila, a sad i ti to radis . Treba li jos neka clanica da prodje kao vas dve ?
2016 01 17
Ja sam njoj dala negativnu.Spomenula sam cak i Cakanu,da joj ne prodje to tek tako. A sacekala sam malo eto zato sto sam i dalje glupa i naivna, pa je i meni zao toliko pozitivnih utisaka da pokvarim ali sama je pokvarila tako da ne treba zaliti prevarante.
2016 01 17
Pokusavala sam da se suzdrzim jer vec skoro pola godine nisam reagovala ali mislim da cu pomoci drugim devojkama. Doticna zena Irenica mi je poslala kozne bele pantalone, postavila sam joj x pitanja jer sam zelela da ih obucem za svadbu. Na svako pitanje je odgovorila extra, super, unikatno.. Stigle su mi.. usledio je sok, Prljave, izlizane.. posto su bile skroz u resama, videla sam da su rese na cudan nacin nastavljane...prilikom oblacenja odmah su pukle dve rese jer je koza skroz TRULA ! Od kaisa koji ih je krasio nije bilo ni traga ni glasa.. Njen savet je bio da ih ocistim mlekom za telo, iznela sam joj pravu istinu , nije mi se cak ni izvinila. Srecom imam drugaricu koja sije kozu pa smo uspele da ih osposobimo koliko-toliko. Mozete li zamisliti moj blam na toj svadbi kada sam gledala kako se jedan po jedan kais bukvalno raspada i otpada ? :( Sve te utiske sam podelila sa divnom devojkom koja radi na sajtu. Te razgovore imam , ne lazem ni rec.
2016 01 19
Esperansa, zakasnila si....Irenica je blokirana sa sajta kada je ova tema otvorena.
2016 01 19
Hahah sa pravom je ona sebe nazivala irenicashock, samo tek sad kapiram na sta se to "šok" u njenom imenu odnosilo :D
2016 01 19
Nisam znala da je blokirana, zakasnila sam iz razloga sto nemam iskustva na ovom sajtu i nisam htela da joj kvarim toliko pozitivnih ocena, devojke bi pomislile da sam neki baksuz.Drago mi je sto je pravda zadovoljena, sada znam da nisam jedina koja je prevarena.
2016 01 21
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 17