Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Ja ne mogu da izmenim post. Kad kliknem na onu malu olovčicu u gorenjem desnom uglu, otvori mi da menjam post, ali samo deo...uopšte ne učita ceo post, nego samo početak...par reči. Bag
2017 05 25
Imam utisak da ova tema stoji onako...cisto radi reda. Nit je admin gleda, nit prenosi developerima. x-)
2017 05 26
ne mogu da vidim nijednu sliku na sajtu od danas (osim onog zaglavlja gore i na dnu, ali nijedan proizvod i profilnu sliku clanova ne mogu da vidim), isprobano preko Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer, preko laptopa. preko telefona vidim. na ostalim sajtovima vidim sve normalno bez problema.
2017 05 27
ne znam da li je neko nešto radio, ali evo danas se sve vratilo u normalu :)
2017 05 30
Ljudi, sta se desava sa sajtom, ne mogu da stavim nove predmeta niti da izmenim stare..
2017 05 30
Nemogu da postavim novi predmet?????
2017 06 16
Ne prikazuje mi se nijedna slika na sajtu, ceo dan je tako. Da li je to samo kod mene ili je u pitanju neki problem? Vise puta sam otvarala i zatvarla profil.
2017 06 17
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS danima nemam sliku,ne mogu da vidim predmete koji se prodaju samo slova,o cemu se radi' POZZ Cecilija 107
2017 06 18
I kod mene je tako, treci dan, mada je kod mene izgleda to sto mi je komp zakacio neki virus, pa mi je IP adresa nepodobna. Slike mogu da vidim na sledeci nacin, na tu ikonicu gde bi trebalo da bude slika klniknem na Open in new tub, zatim odradim I`m not a robom, onda refresh stranice i vidim sve slike. Ali ne mogu da postavljam predmete i to ne umem da resim.
2017 06 19
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS
2017 06 20
kada ce normalno poceti sa radom? jos uvek nemam slike ,ne mogu da vidim predmete
2017 06 20
kod mene je sve radilo normalno poslednjih mesec dana, a od danas se opet ne vide slike, s tim da sada neke vidim, neke ne. na početnoj strani vidim pola-pola. kad uđem na nečiji profil, ne vidi se nijedna.
2017 06 28
Ne mogu da ubacim nove predmete. Beskonacno ucitava sliku. Koristim chrome na kompu. Za telefon je lista bagova mnogo duza ali ovo je do sad radilo pa sam kombinovala nekako...
2017 07 06
Ne mogu slike da pregledam. Vidim samo prvu sliku. Kada hocu da pošaljem poruku moram u profil da udjem. Sve baguje :|
2017 07 08
Jedva mogu da izmenim opis predmeta. Tacnije, kada dodam novu sliku i prebacim da bude prva - dugme "Sacuvaj predmet" ne radi (kao da ne postoji). Kada samo dodam sliku i ne pomeram joj mesto - dugme radi ali se slika ne ubacuje! Edit: Kada hoces da dodas 2 nove slike pojavi se samo 1 od te dve. Plus kad hocu da izmenim komentar ovde na forumu ponudi mi samo delic teksta da izmenim.
2017 07 11
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 110