Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

SAJT JE PUKAO!!!

Sad sam sigurna da je tako.....vec dva meseca nisam imala ni jednu saradnju,za zamenu me pitaju samo oni realno koji imaju praistorijske stvari ili stvari za decu....verujem da se i vama slicno desava..... Mislila sam da je u mojim cenama problem,pa sam snizila cene od 100din pa na vise,ali nista preko 1000,1500din...ali ne vredi.....nista se ne desava....sajt je definitivno pukao..... Razmisljam da ugasim profil jer nema svrhe....niti mogu naci nesto za sebe da kupim jer su cene nenormalne,niti mogu da se razmenim jer devojke koliko god nudile zamenu u stvari je nece...niti mogu prodati posto zasto moje stvari kako bi makar zaradila za prijavu ispita.....stvarno ne vidim svrhu... >:( :( :( :(
2016 04 25
U pravu si, Wesna... Mislila sam u pocetku da je sve do novog sajta, da se ljudi ne snalaze.... Ovo je ludilo sada. Mislim da mnogi, kao i ja, prvo pregledaju forum i tu malo procesljaju i procaskaju :D od prodaje nista, koliko vidim ni razmene se vise ne rade kao nekad.... Nazalost, prevaranata je sve vise, pa ne smes ni da se upustis u bilo kakvu saradnju. Cene su katastrofalne, postarina takodje... Razocarana sam i dodje mi ponekad da ugasim profil....
2016 04 25
Kao zvecka..... slazem se sa vama obema u svemu....
2016 04 25
Ja sam razocarana bezobrazlukom pojedinih...lepo kazem da parfemi i kozmetika nije za razmenu pa dobijem rafal "Pa sto ih onda reklamiras"?More mars kad vec tako moram pa neces ti meni odredjivati sta cu i hocu li se menjati za nesto :/ Dokone zene.
2016 04 25
Podseti me sta to bese prodaja... :D
2016 04 25
Slažem se u potpunosti sa svim što si napisala :/
2016 04 25
Ja očekujem dve stvarčice koje sam kupila, od dve članice, od jedne kozmetiku, jednoj sam poklonila ogrlicu i to sve od ovog vikenda :) Pre toga sam se i menjala, prodaje slabije, ali dešava se nešto :)
2016 04 25
sajt je pukao ali ne zbog menjanja izgleda a ni admina vec zbog toga sto imam utisak da je ovde velika vecina clanica koje su izbacene sa limunda zbog neodgovornosti i prevara godinama sam na limundu i za svo to vreme sam imala mozda dve lose saradnje a ovde se ne zna sta ko radi imam utisak da clanice ubijaju vreme jaljaju mi se da ce da kupe dam im svoje podatke za uplatu i onda nestanu nije meni sto nestanu nego sto ja ne zna da li smem nekome drugome da prodam predmet ili da cekam i dalje kad mi se neka javi da je odustala ja se prosto odusevim sto se bar javila da ne cekam ko budala
2016 04 25
Sta znam.. Ja sam cene stvarno lorihovala dosta, korigujem ih iz dana u dan. Sve nize. Desi se da nesto i prodam alu generalno se slazem da su neke clanice preduvale cene pa i kad trazim nesto da kupim ja se sokiram. Na njijovu cenu kada dodam ptt ispadne da isti stvar mogu i nobu da kupim 😩 Sta znam... 😟😩😲
2016 04 25
Ja vise nisam sigurna ni da ima veze sa cenama, koliko god ih spustala opet se traze razmene, koliko god akcija pravila (npr. 5 suknjica za 1100rsd sto mu dodje malo vise od 200rsd po suknju i to je skupo). Ne znam da li je do mog loseg ukusa (mada vazim medju drugaricama, poznanicima, bivsim kolegama za osobu sa veoma dobrim ukusom) ili do cega je, jednostavno ne ide, pa ne ide. Sad jos ide i Uskrs i 1. maj, pa Djurdjevdan, tako da sumnjam da ce se situacija popraviti jer ja, ukoliko nesto prodam, to prodam pocetkom meseca...
2016 04 25
Ja imam problem sto clanice misle da ako kaputic ili paleta sminke kosta 550 - 600 din, da ne vredi nista :D Izgleda bi trebalo da povecam cene, da bih prodala nesto :D
2016 04 25
> JovancicaJoka: > Ja imam problem sto clanice misle da ako kaputic ili paleta sminke kosta 550 - 600 din, da ne vredi nista :D Izgleda bi trebalo da povecam cene, da bih prodala nesto :D To je i moja teorija, da ne treba spustati vec podizati cene ;) :P :')
2016 04 25
Danas tražim ogrlicu da kupim,posle samo 3 pregledane strane, naletim da devojka ima 3 profila i ???? odustanem, tražim haljinu,patike,farmerke da kupim i kada tražite nešto određeno u vašem broju,naiđete na iste predmete(ista slika,pozadina),a različiti profili??? Stašno,ne smem da poručim, sve mi liči na prevaru,trenutno gledam šta članice imaju u ponudi, one sa kojima sam imala uspešnu saradnju. Slažem se sajt je pukao </3 </3 </3 </3 </3
2016 04 25
Strasno....ne znam sta bih vise rekla... Nadam se da ce se nesto promeniti.... </3 :( :( :(
2016 04 25
Ovde su cene toliko visoke..odradi se odlicna reklama i onda se cepne cena skuplje bre nego u butiku..pogotovo ove stvari sa glavne strane kao najpopularniji predmeti..boze jel stvarno to neko kupuje za te bezobrazne cene
2016 04 26
1 2