Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim clanice za misljenje

Radi se o aukciji.Clanica je stavila patike Nike na aukciji.Cena je bila 1.000,oodin,bid 50,oodin. Aukcija je trajala do 25.9. do 20:00h. Dala sam urednu ponudu,pre zatvaranja aukcije na 1.050,00din. Ulazila je na sajt ali se nije oglasavala tim povodom.Nema veze...Sada mi pise u inbox "ljudi su mi nudili u inbox"? Mene inetesuje ko je u pravu:ja ili ona?Da li je u obavezi da mi posalje te patike za taj iznos-izlicitiran sa moje strane? Hvala svim clanicama na izdvojenom vremenu.
2016 09 26
Poslala sam sve adminu i cekam.Nije fer.Ovo je forum,nije igrarija.
2016 09 26
Pa ta aukcija treba da bude javna. Kakav inbox? :-D. Po mom mišljenju to nije uredu. Da aukcija važi i javno i inbox onda ne bi imala smisla. Ja se nešto u te aukcije ne razumem al nuđenje u privatnim porukama mi nije ok. Ispada da ako predmet na aukciji dostigne 1000 din ja mogu da kažem u inbox su mi nudili do 2000 vaše su za 2050dinara. Dvoumila sam se oko toga da postavim neke predmete tako, ali ovo nije prvi put da se neko žali. Mislim da administrator treba da jasno definiše pravila(ako već jeste izvinjavam se) i da nepostovanje pravila aukcije povlači sa sobom neku sankciju. Jer i ovo je neki vid prevare. Ispravite me ako grešim...
2016 09 26
Jeste sve jasno definisano.Jeste tipicna prevara.Prosledila sam sve adminu i cekam.
2016 09 26
Dragoslava, apsolutno ste u pravu. Aukcije treba da budu javne, pa, kako drugacije da znamo ko je ponudio koliko. Ako se ne postuju pravila aukcije, onda aukcije nemaju smisla, a ne bi me cudilo da pojedinima takve teme sluze za reklamu.
2016 09 26
Glupost čista! Aukcija mora biti javna! Vi ste potpuno u pravu!
2016 09 27
Vi ste u pravu Dragoslava.
2016 09 27
Tacno je da mnogi zbog reklame tamo pisu i to mi se nikako ne svidja... zna se da su aukcije javne a clanica je jako neodgovorno postupila, sada pitanje je dal joj je iko ponudio mnogo vise u inboxu ili pak samo nije htela da ih proda po ceni sa aukcije?! Takodje pitanje je zasto te navodne cure iz inbox-a nisu licitirale na aukcijama? Cudno... Takodje je clanica navela da navodno sa tel ne moze da se odgovara na poruke- pa jel smo mi toliko glupi, ja kako funkcionisem sa lap top-a tako i sa telefona!!!!! Em koliko vidim patike nisu nikom prodate ???!!!!! Jos su na sajtu u prodaji . Slazem se sa ostalim clanicama da je ovo klasicna neodgovornost i prevara i da ste vi Dragoslava u pravu ...
2016 09 27
Naravno da si u pravu Dragoslava,nego je sajt pun lažljivica ! nije bila zadovoljna cenom, pa izmišlja priče....
2016 09 27
Ne vidim poentu da staviš cenu koja ti ne odgovara, ako je stavila cenu 1000, a bid 50 morala je biti spremna da će krajnja cena mozda biti 1050. Ukoliko joj ta cena nije odgovarala trebala je pocetnu cenu staviti vecu .
2016 09 27
Kakva glupost! Na aukcijama se prodaju citavi strojevi fabrickih masina, vozni parkovi, hektari i stotine hektara zemlje, firme, fabrike i korporacije.... I svaki akter aukcije mora jasno i glasno da vikne svoju ponudu, eventualno da jasno podigne svoj aukcijski broj. A nakon aukcije, mora javno biti izlozen tok nadmetanja. Vrlo cesto sve ovo bude prodato za trice i kucine. Ali prodato! Takodje bude i onih koji podmicuju aktere, pa niko ni ne licitira, i onda masni budza kupi po pocetnoj ceni ( obzirom da zivim u nekadasnjem "industrijskom gradu", imam primere ispred nosa, ali ne bih o politici). Ima i tuce i podmicivanja i pretnji... A prodaje se od igle do lokomotive.. Moguce je da niko ne zna sta je aukcija, sem devojke koja nije zelela da se rastane od cizama po ceni od 1050dinara. Smesno! Kupili ste cizme i vase su...
2016 09 27
Izvinjavam se...patike... Patike, ne cizme.. Meni su glavi cizme.. Sve u svemu, Vase su. ____________________________ I da dodam, ako je mozda clan blokiran na forumu (jedini logican razlog zasto nije javno nudio ako ih zeli), onda je ona sama trebalo da na svojoj aukciji ostavi link clana, njegovu ponudu i eventualno, njihovo dopisivanje, a gde se jasno vidi vreme dopisivanja koje bi moralo biti u okviru vremena akucije, i jasna ponuda clana. U bilo kom izuzetku od ovoga, patike su vase.
2016 09 27
Hvala svim devojkama koje su ucestvovale (da ne nabrajam). Nazalost,devojka se ne oglasava sto je jos ruznije sa njene strane. Imam srpljenja do odredjene granice,cekam ali...videcemo. :) Ne,ne radi se o drugom clanu,radi se o njoj.Ona je prvo stavila na aukciju te patike bez datuma,vremena i bida. Bila je samo pocetna cena.I za to imam dokaz.Pratila sam jer su me zanimale patike. Jedino sada ne mogu da je dozovem da zavrsimo pricu,zapravo ona se ne oglasava.
2016 09 27
Naravno da nema drugog clana. Ono sto sam napisala je bilo da nas razuveri i dokaze da je u pravu. Obzirom da ne moze da dokaze... Hm... Bilo bi bolje da vam ih posalje...
2016 09 27
Upravu si ti ne ona,kakav crni inbox????? 😨 ponude idu javno a ne u inboxu ! Nije fer i jako nekorektno sa njene strane!
2016 09 27
1 2 3 4 5 ... 6