Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim clanice za misljenje

DragoslavaCiric Marijana96kg pre 17 sati Posto je stvar zamrsena a linkovi tema se brisu posle izvesnog vremena,moracu da objasnim.Zasluzila je deset minusa za laganje i razvlacenje 10-ak dana.Da pocnem:Devojka je stavila patike na Aukciju za 1.000,oo,uspesno sam izlicitirala po svim pravilima sajta za 1.050,oo din.Nije se dugo javila,poslala sam joj poruku u inbox,opet nista a logovala se.Onda sam i javno na temi Aukcije.Onda se ona meni javlja i u inbox i na temi da nije mogla da udje sa telefona na sajt.Iza toga,javljali se ljudi (bas tako) u inbox?Ja otvaram onda temu (prvi put od kada sam na sajtu) da pitam clanice za misljenje.Sve su bile za istinu-da sam ja u pravu.U jednom momentu se javlja javno,izvinjava mi se i poslace patike.Pojavljuje se problem oko "famoznog" sata,svi upuceni znaju o cemu pricam.Tu pise javno kako sam JA na Prevaru htela patike za mali iznos.Pisanje danima i razjasnismo stvar oko tog sata,ja sam u pravu.Onda mi pise u inbox neke pateticne stvari.Da sumiram clanica nije dete,htela je da proda patike za cenu koja je i veca nego na profilu,nije dobila.Laze iz situacije u situaciju,napada mene da sam prevarant...sve dokazah a i znaju me mnogo clanica,imam dosta kupovina...Da se javila odmah izvinila,rekla da je pogresila,verujte niceg ne bi bilo.Ovako,devojka od 19god,nedam da mi udara na inteligenciju,cast i moj obraz.Ne mogu reci da je prevarant ali da je prevarant u pokusaju DA. Odgovoreno Marijana96kg: Mene je sramota u Vase ime. Evo epiloga pa mi recite da je dete,da je pogresila,nije znala.Ovo je najbezobraznije stvorenje koje videh ovde.STRASNO!
2016 10 12
1 2 ... 4 5 6