Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim clanice za misljenje

sajt je katastrofa,povucem post da ispravim gresku i on mi obrise deo nastavicu..."famozni" sat e onda se menja.Devojka je u pravu.Steta sto je blokirana,inace bi me samo tako ispljuvala. Slicno je i sa Gaganom:prvo mi je pomogla kako da kopiram,javim se adminu i sl.,posle se ispostavilo da sam je strasno razocarala jer je clanica ili clanice,svejedno izmanipulisala samnom.I sada mi nije jasno ko je izmanipulisan?Niko u komentarima nije manipulator,niko osim aktera price. Slag na tortu je Adminka koja radi sta radi ali,nikako po pravilima sajta.Slobodno neka me i blokira zboh ovoga,ne interesuje me. Osecam se ponizenom,uvredjenom...ma nemam reci..
2016 10 08
Marijana96kg Dragoslava draga, vidim da ste stariji, i sami kazete da imate unucice, ja vam zelim sve najbolje u zivotu, da dozivite i praunucice. Ako mislite da sam vas uvredila, nisam. Ali vas samo molim da jednu devojku od 19 godina ne maltretiralte toliko, napadate me, vec se zaista osecam mnogo neprijatno zbog vasih poruka, a nisam dosla ovde zbog toga, vec da se druzim i prodam, da imam novac da kupim i sama sebi nesto sto mi vise treba. Izvinila sam se sto nisam procitala pravila, vi i dalje nastavljate da me forsirate za saradnju. Kao sto je vama stalo da kupite mnogo ispod cene neki predmet, razumite i da meni koja ne radim znaci svaki dinar da bih kupila nesto novo sebi. Ne novo kao novo, nego novo na ovom sajtu, sto je inace polovno. Vi verovatno imate platu ili penziju, ja nemam, ja se sama borim da malo bar ulepsam svoj garderober. Ako mozete da prihatite izvinjenje i da stanemo sada ovde bez daljeg napadanja mene, ja bih bila presrecna, osecam se lose sto nisam citala pravila i napravila zbrku, ali razumite da mi svaki dinar od prodaje znaci. Ja ne zelim nepostnom prodajom icega da obnovim garderober polovnim ocuvanim stvarima, znaci mi svaki dinar odavde i molim jos jednom da razumete. Dete sam naspram vas, nemojte me tao napadati, probajte da me upoznate sa pravilima ako ih vec ne znam, ali prihvatite izvinjenje, odrasle ste zene ipak pre 10 dana,
2016 10 08
AdminRS Poštovana, na poruke se odgovara određenim redosledom, prvo na one koje su pre primljene (FIFO metod). Vaša prva poruka u ovoj konverzaciji je bila pre 5 dana, a svakom narednom porukom, pomerala se na kraj liste. Članica nije ispoštovala pravila i imate prava da joj ostavite negativnu ocenu. Istu informaciju je i ona dobila. Srdačan pozdrav! pre 6 dana, 23:35
2016 10 08
1. Molila bih Admina da omogući slobodu govora na forumu svim članicama kako ne bi slale poruke po inboxima-svakako je najbolje za sve nas da znamo šta ko javno misli! 2. Dragoslava, obavezno ostavite negativnu ocenu i probajte da zaboravite ovu ružnu epizodu na Krpicama-Vi prevarant niste i iskreno, da imam takve patike odmah bih Vam ih poslala. 3. Devojka od 19 godina nije dete već mlada žena koja je upisala i fakultet, a ako nije svakako ima završenu srednju školu tako da mi je izvlačenje na godine u najmanju ruku iritantno. Da ne spominjem činjenicu da me plaši pomisao na to da je osoba koja sa 19 godina ne zna šta je aukcija sa 18 godina dobila pravo glasa.
2016 10 09
dragoslava ja tebe apsolutno ne razumem kakve veze sad ima gagana i dzodzo sa ovom temom
2016 10 09
lidija18:Imaju obe veze sa temom.Nisu pisale javno ali jesu u inbox.Da ne bih sve prepricavala,svodi se na to da su obe kako bih rekla podrzavale mene a kasnije kada se pojavio problem sa "famoznim" satom onda je devojka u pravu! Gaganu7 sam i razocarala jer "upala u grupu alapaca",manipulisu neke clanice samnomi sl.Znam o cemu se radi ali me ne zanimaju niciji licni konflikti.Ja ni jednoj clanici nisam zamerila,a nemam ni pravo jer sam ja trazila misljenja clanica. Opet da ponovim,hvala svim clanicama koje su mi na bilo koji nacin pomogle da dokazem da nisam postupila neispravno. Samo sam dokazala da je clanica marujana96kg prevarant u pokusaju.
2016 10 09
Sad naletih na temu, i razumem tvoju ogorcenost Dragoslava, ali ovde je opste poznatno da clanice ne poznaju pravila funkcionisanja sajta. Vidim da vam jd doticna clanica poslala jednu iskrenu poruku gde priznaje da je pogresila, trebali ste kao zreliji i svakako mudriji od nje da "oprostite" i da predjete preko svega jer je ocigledno neka mlada devojka u pitanju. Ovo svakako nije aukcijski sajt, jer ovde pojedine clanice jos ne mogu da ukapiraju osnovna pravila oko kupovine/prodajeca kamoli neceg kompleksnijeg kao sto je aukcija i bidovanje na istoj. Dovolina je tema gde ce svi videti sta se desilo i moci da odluce dal da saradjuju sa njom ili ne. A ispravljati krive drine na ovom sajtu i izboriti se za pravdu je u najmanju ruku uzaludno. :-)
2016 10 10
> HelloKittty: > Sad naletih na temu, i razumem tvoju ogorcenost Dragoslava, ali ovde je opste poznatno da clanice ne poznaju pravila funkcionisanja sajta. Vidim da vam jd doticna clanica poslala jednu iskrenu poruku gde priznaje da je pogresila, trebali ste kao zreliji i svakako mudriji od nje da "oprostite" i da predjete preko svega jer je ocigledno neka mlada devojka u pitanju. Ovo svakako nije aukcijski sajt, jer ovde pojedine clanice jos ne mogu da ukapiraju osnovna pravila oko kupovine/prodajeca kamoli neceg kompleksnijeg kao sto je aukcija i bidovanje na istoj. Dovolina je tema gde ce svi videti sta se desilo i moci da odluce dal da saradjuju sa njom ili ne. A ispravljati krive drine na ovom sajtu i izboriti se za pravdu je u najmanju ruku uzaludno. :-) Članica je poslala iskrenu poruku jer joj se ISKRENO ne šalju patike za 1000din :D ;) Ali je prethodno napala Dragoslavu za vreme aukcije i doslovce joj rekla "da na PREVARU hoće patike za male pare". Mislim da bi trebalo godine da ostavimo po strani jer one nisu nikakav oslobađajući faktor. Članica je punoletna, registrovana na sajtu kao i sve ostale i DUŽNA da poštuje sva pravila kao i ostale. Ili, što bi rekao Hari Truman: "Ako ne možeš da izdržiš vrućinu-izađi iz kuhinje!" ;) 8-)
2016 10 10
@lokibg Ne znam ali imam osecaj da kad god se ukljucis u temu da siris "mir" zakacis se za mene ili neku clanicu i pokusavas da izvrnes ono sto je recno... bespotrebno skroz jer nit branim nit osudjujem, samo iznosim svoje misljenje da ova jeste pogresila ali da Dragoslava ne treba toliko da se potresa. Izvini ako gresim :-) Ima mnogo veze sa godinama, veruj mi jer danasnja omladina ne shvata ozbiljnost svojih postupaka, ali ne mozemo ih licnovati kad roditelji ne obave posao vaspitanja kako treba, mi treba takvih samo da se klonimo. Mene je jedna balavica zvana Andjela iz Nisa prevarila i to bas dobro, a kada sam se obratila njenoj majci videla sam zasto je i ona takva. Poenta je da je dobro sto nije prevarena za novac, ali znam da i nepravda jednako a mene cak i vise boli nego izgubljen novac. Videla sam da se Dragoslava potresla, zato sam i rekla da je bolje da je iskulira jer joj ova svakako nece prodati patike po toj ceni. Sizifov je posao baviti se nepravdama na ovom sajtu, ali je uvek dobro i korisno objaviti temu da nam se skrene paznja na prevarante i one potencijalne. A pravila ovde dobra vecina ne zna niti ih zanima da se potrude da ih procitaju.
2016 10 10
iskreno meni sve ovo vredja intiligenciju kakve male pare pa pocetnu cenu je ona stavila nije je dragoslava naterala da stavi 1000 din smesno i glupo prvo je htela na prevaru da joj uzme patike pa posle je neko nalozijo dete da se vadi na sat koji se nije poklapao jer je ovaj sajt u haosu vise ni vreme ne pokazuje tacno sve u svemu velika buka oko nicega ja sam sigurna da se dete javilo po isteku licitacije dragoslavi i da kaze pogresila sam izvini nebi da prodam patike za 1000 din svega ovoga nebi bilo
2016 10 10
@HelloKittty "Kačim"? Za tebe? Nešto te osećaj vara, a posebno zato što te nigde spomenula nisam-tema su Dragoslava i članica koja nije poštovala pravila. Što se tiče "širenja mira"....nemoj taj cinizam sa mnom. Izvini ti ako ja grešim :)
2016 10 10
@lokibg Napisala si na komentar na moju poruku. Sve u svemu ovde je vrlo diskutabilno iznositi svoje misljenje jer uvek se neko nadje ko pogresno shvati napisano i onda krenu prepucavanja, pa i poruke po inboxu itd.. I gore sam sve lepo napisala. A sto se cinizma tice, shvati kako zelis jer realno gledano svi mi na kraju shvatimo onako kako zelimo ma kako to u realnosti zaista bilo :-)
2016 10 10
@HelloKitty-nisi dobro ispratila temu a i pisanje na temi Aukcije.Redosled je drugaciji... @lokibg-ne secam se da smo ikada saradjivale (mozda i jesmo),niti se znamo.Znam samo da sve sto si napisala,napisala si sa razumom i iskreno.Sve kako se desavalo si ispratila i podrzavam stav koji imas.Pogotovu mi smeta sto clanicu Marijana96kg tretiraju kao dete.Bez obzira o kojim godinama se radi ovde su sve clanice.Sevojka ima 19god.,samim tim je odrasla osoba i treba da se ponasa kao odrasla. Ne radi se o detetu,zaigrala se,ocekivala je papreni iznos,zeznula se pa onda vrdaj!Najvise sta je mene povredilo je njeno javno izvinjenje i kao poslace patike.To je napisala promisljeno da bi ostale clanice shvatile da je ona u redu a ja zla vestica.Sok koji je mene izbacio iz koloseka je "famozno" vreme.Marijana onda udara:ja sam htela na prevaru za male pare da dobijem patike.To nekom znaci da je dete?Ne nije,radi se o prevejanom lazovu i manipulatoru.Ja patike ne bih uzela da mi ih ova lazljivica pokloni i plati postarinu pride.Sramota me je na njen red,sramota na sta je spremna...a kada je rec o godinama treba (ako nista vise) da postuje moje.Stidim se omladine koja lici na Marijanu96kg. @Lidija18,milion posto si u pravu jedino sa cime se ne slazem je rec"dete".Nije dete cim je ovde. p.s.javmo se izvinjavam clanici Gagana7:nije upotrebila rec "alapaca",ali jeste nesto mozda jos gore.Da se hvatam u kolo gde je kolovodja clanica cije ime necu reci.Ne znam i ne zanimaju me medjusobni odnosi.Zao mi je sto sam je razocarala,uvek cu biti JA i nece niko manipulisati samnom.Niti sam naivna niti glupa...najvise cenim istinu-ma kakva bila.
2016 10 10
@HelloKittty Sve smo se razumele
2016 10 10
> HelloKittty: > Sad naletih na temu, i razumem tvoju ogorcenost Dragoslava, ali ovde je opste poznatno da clanice ne poznaju pravila funkcionisanja sajta. Vidim da vam jd doticna clanica poslala jednu iskrenu poruku gde priznaje da je pogresila, trebali ste kao zreliji i svakako mudriji od nje da "oprostite" i da predjete preko svega jer je ocigledno neka mlada devojka u pitanju. Ovo svakako nije aukcijski sajt, jer ovde pojedine clanice jos ne mogu da ukapiraju osnovna pravila oko kupovine/prodajeca kamoli neceg kompleksnijeg kao sto je aukcija i bidovanje na istoj. Dovolina je tema gde ce svi videti sta se desilo i moci da odluce dal da saradjuju sa njom ili ne. A ispravljati krive drine na ovom sajtu i izboriti se za pravdu je u najmanju ruku uzaludno. :-) 👍👍👍👍👍👍👍👍
2016 10 10