Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim clanice za misljenje

Marijana da ne dodje do nesporazuma, izvinjenje bi za mene bilo ok. JA NE GOVORIM U TUDJE IME. Ne znam da li je to ok sto se Dragoslave tice. Opet, ona je kupila patike za 1000 dinara ne ja. Tacno je, mozes da biras od koga ces sta da kupis, kome sta da podas, BIRAS I PO KOJOJ CENI. Ti si izabrala da patike budu 1000 dinara. Niko ti nije ugurao tastaturu u ruke i vikao "PISI 1000". A da li si Dragoslavi poslala izvinjenje? Mladja si, pogresila si, ipak "moze baka da ti bude". (Cini mi se da ce ova lekcija da te kosta, ili 4000 dinara- patike od 5000 prodate za 1000, ne treba digitron; ili jednu negatinu- opravdanu)
2016 09 28
To i ja mislim Loki. Da zeni treba trenerka, majica sta god- kupila bi do sad. Ovako bi to trebalo da bude poklon izvinjenja zbog neprijatnosti i sl.... A poslat uz patike.
2016 09 28
U linku licitacije se vidi da je ponuda data u 21h. Ne znam zasto me napadate, a ne vidite glavnu stvar, Zena nije pobedila na lictiaciji, na prevaru pokusava da dodje do patika. Drago mi je sto se vi starije clanice ovde drzite, ali za ovo niste u pravu. Dragoslava, ja sam vam se izvinila, vi nastavljate i dalje da me napadate, sada cu i ja da se pozalim za napade koje ne prestaju. Pogresili ste za sat vremena, vi sada meni trebate da se izvinite za sve napisano. Da ne bi neko mislio da sam menjala u licitaciji post, evo i gde gospodja Dragoslava pise da je licitacija bila do 20h. Pokusala sam da budem fer i da se izvinim za nesto za sta nisam kriva ali dosta mi je vise toga. Ovim je sve jasno i ako ima jos neko neki komentat neka ga zadrzi za sebe. Pozdrav svima.
2016 09 28
I da je u pravo vreme licitirano, nije u redu ovako napadati devojku jer se ona izvinila i komunikacija s njene strane je sasvim u redu. S obzirom da je pogresila iz neznanja, ne mora da posalje patike za 1000 dinara ako to ne zeli, neka dobije negativnu, pa sta? Greske se desavaju, devojka nije prevarant, to se vidi i oseti. A sada ona zasluzuje izvinjenje. Ne razumem ponasanje kao da ste joj mama: "Uradices to i to i tako i tako ce biti" ??? Pa sve i da ste sto godina na sajtu i da je ona mladja 7x od nas, imajte malo milosti prema devojci. Bitno je priznati gresku i izviniti se!!
2016 09 28
Aukcija : Parfem Rare Platinium MiraTinaLena2 Parfem je nov i nije korišćen. Pakovnje je 50ml. Početna cena je 500din. Bid 50 Aukcija traje večeras do 20:00h. pre 6 dana, 11:37 DragoslavaCiric Moja ponuda:550,00din. 😃 pre 6 dana, 21:00 MiraTinaLena2 Vaša ponuda je prihvaćena 😄 pre 6 dana, 21:23 DragoslavaCiric Hvala MiraTinaLena! Prvi put u zivotu sam licitirala i uspela.Bravo za mene a Vama veliko hvala 😃 pre 6 dana, 22:05
2016 09 28
Hoce li neko da mi objasni o cemu se radi.Sada ispada da sam licititala i kod clanice Mira Tina Lena u 21:00. Ispade da sam licitirala patike po isteku vremena.Nesto mi debelo ne valja da ne kazem smrdi. Molim clanicu od koje sam kupila parfem da se oglasi i kaze da li je na veme bila licitacija sa moje strane. U totalnom sam soku,odkud oba vremena licitacije 21:00.
2016 09 28
> DragoslavaCiric: > Hoce li neko da mi objasni o cemu se radi.Sada ispada da sam licititala i kod clanice Mira Tina Lena u 21:00. > Ispade da sam licitirala patike po isteku vremena.Nesto mi debelo ne valja da ne kazem smrdi. > Molim clanicu od koje sam kupila parfem da se oglasi i kaze da li je na veme bila licitacija sa moje strane. > U totalnom sam soku,odkud oba vremena licitacije 21:00. To je do sajta, licitirali ste u 20:00. Pratite neku upravo otvorenu temu i videćete da će sutradan u ovo vreme da piše da je otvorena u 23:35.
2016 09 28
NatySd moram samo da te pitam da li osecas da sam ja prevarant?
2016 09 28
> DragoslavaCiric: > NatySd moram samo da te pitam da li osecas da sam ja prevarant? Taman posla, samo kazem da nema potrebe u tolikoj meri napadati devojku koja je priznala svoju gresku i izvinila se javno, sto je najbitnije! Ne mora da Vam proda patike za 1000 dinara, dajte joj negativnu ocenu i to je to.
2016 09 28
Sta sada?Milion posto sam sigurna da sam obe licitacije uradila na vreme.Sada ispade da na prevaru hocu da kupim izlicitirane patike. Majko mila pa ovo prelazi sve granice. Da li su sve clanice bile "corave"-ja se izvinjavam ne zelim nijednu da uvredim.Pa valjda bi bar jedna videla da sam omasila u vremenu. Retko se javljam javno,jedino kada bas moram i kada sam milion posto sigurna u ono sto radim,tvrdim i sl.
2016 09 28
PrincessX DragoslavaCiric: Hoce li neko da mi objasni o cemu se radi.Sada ispada da sam licititala i kod clanice Mira Tina Lena u 21:00. Ispade da sam licitirala patike po isteku vremena.Nesto mi debelo ne valja da ne kazem smrdi. Molim clanicu od koje sam kupila parfem da se oglasi i kaze da li je na veme bila licitacija sa moje strane. U totalnom sam soku,odkud oba vremena licitacije 21:00. To je do sajta, licitirali ste u 20:00. Pratite neku upravo otvorenu temu i videćete da će sutradan u ovo vreme da piše da je otvorena u 23:35. Hvala PrincessX od srca.Ja se u takve stvari zaista ne znam mnogo oko kompa,iskreno,ali znam da sam obe licitacije pratila,cekala da mi neko "ne uleti" i obe odradila uspesno.Tacno je sto Marijana napisa da sam kopirala vreme licitacije 20:00sati.Znaci,sama sebi skacem u usta.Licitacija do 20:00,ja licitirala u 21:00 i sada hocu na prevaru (kako ona rece) da dodjem do jeftinih patika (ona je tu cenu dala).Boze blagi.
2016 09 29
Sto se vremena tiče , posto je gospođa Dragoslava kod mene licitirala za parfem, takođe je to uradila pre 20h, a sutradan je pisalo 21 h, ne znam zbog čega se vreme promenilo , ali je vreme bilo ispoštovano od strane Dragoslave.
2016 09 29
Hvala ti MiraTinaLena do neba.Cenim iskrenost i zelim da dokazem da nisam prevarant. Nisam promasila vreme i na prevaru kupila izlicitiran parfem od tebe. Brzo nakon isteka vremena licitacije si se javno javila,prihvatila licitaciju. Iza toga u inboks dogovor oko uplate i slanje i sve savrseno. Postoji nacin da se dokaze da nesto drugo nije u redu a takodje to ce i biti jos jedan moj dokaz da nisam na prevaru htela patike.
2016 09 29
Dragoslava, secate li se sta ste licitirali prvo? Patike ili parfem?..
2016 09 29
Naravno da se secam,parfem.To mi je bila prva licitacija u zivotu.
2016 09 29