Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim clanice za misljenje

Javno priznajem da sam ja pogresila. Nisam ocigledno bila upucena kako se aukcije rade i to je to. Nije mi cilj nikoga da prevarim,to pokazuju i utisci koje imam na profilu. Negativnu cu verovatno dobiti,sto je fer. Ali imajte malo razumevanja jer ne mora uvek da bude PREVARA,nekad moze neko i samo da pogresi. Jos jednom se izvinjavam gospodji Dragoslavi.
2016 09 27
A nisam se oglasila zato sto nisam imala kako da udjem na sajt.Cim sam usla odgovorila sam.
2016 09 27
I sta sada postovana Marijana96kg?Oglasila si se ovde,pisala si mi u inbox i cim sam ti odgovorila na poruku u inboxu-pobegla si. Ja sam budala,glupa ili sta vec?
2016 09 27
S obzirom da sam 9 godiste,verujem da mozete baka da mi budete.I od vas ocekujem razumevanje,ne razapinjanje. Nije uopste imalo potrebe za svim ovim. Iako sam se javno izvinila i zelela da posaljem patike i ispravim svoju gresku Vi ste i dalje nastavili sa svojim ponasanjem. Administrator je obavesten,ja cu sacekati odluku. A vasim ponasanjem samo povecavate broj prevaranata,jer sam ja sve samo ne to,a verovatno cu biti blokirana. Rekla sam da mi je zao,i dalje je.Nisam bila upucena u funkcionisanje licitacija i javno sam priznala gresku.
2016 09 28
96 godiste*
2016 09 28
Obzirom da se devojka javno izvinila i zeli da posalje patike (ako je po licitiranoj ceni), ne vidim problem da zavrsite saradnju. Pozdrav za obe.
2016 09 28
Marijana96 sada postajes i bezobrazna.To da ti budem baka pa ne bih bas mogla,imam unucice ali bas male...a ne bih ni zelela. Ja sam se tebi uredno javila u inbox posle licitacije,celala i cekala,nisi se javila.Videla sam da si se logovala u medjuvremenu a meni se nisi javljala niti u inbox a ni u temi da prihvatas ponudu za licitaciju. Znaci,nisi ispostovala nista.Onda sam javno objavila temu da bih videla misljenja clanica (to mnoge clanice rade) i ne vidim nista lose u tome. Nijednom recju nisam te niti razapinjala kako ti kazes a ni uvredila.Daj molim te kopiraj bar jednu rec kojom sam te uvredila. Takodje,izvinila si se tek kada si videla da necu dozvoliti da me pravis na budalu i kada si procitala da sam poslala adminu sve. Ja jesam to uradila,napisala,poslala i nista ali nista slagala nisam.E bas to mi vredja inteligenciju:ponasanje sa tvoje strane. Kada i gde si ti pomenula da hoces da posaljes patike?Pitala sam te u inboxu i odgovora opet nigde a sada lazes da si htela da mi posaljes patike.Reci mi gde smo se dogovorile oko placanja izlicitiranog predmeta,imas li moje podatke za slanje?Sada si me bas iznervirala,sada sam shvatila tvoje namere,to ti je ono APP.Kojim mojim ponasanjem povecavam broj prevaranata?Sramota!
2016 09 28
tixtix:devojka se jeste izvinila nakon sto je uvidela sa kim ima posla.Nisam glupa i ne dam na sebe.U ovom slucaju je sve na mojoj strani. Sve sam ispostovala ali ona nije.Do pisanja njene prethodne poruke pomenula nije da zeli da posalje patike i kako smo onda resile problem? Da je htela da resi problem koji je napravila posle izvinjenja bismo nastavile dogovor oko uplate i slanja.Javila bih ja adminu da smo resile problem i zavrsena prica.I ovog momenta ja nemam od nje povratnu rec kako da uplatim a ona nema moje podatke da bi poslala patike. Jasno je da ona ne zeli da posalje patike.
2016 09 28
Marijana96kg Ne vidim potrebu da se toliko prepirete. Stvarno mi je zao,i ne zelim da se svadjam. Nisam znala da to tako funkcionise,ima dosta licitacija na kojima nema ponuda i onda kad udjem u predmet cena je vise,sto znaci da dosta devojaka samo promeni cenu. Mogli ste lepo da mi posaljete poruku,a ne javno da prozivate. pre 16 sati DragoslavaCiric Dobro vece, Ja te sada ne razumem.Ko se prepire?Ko se svadja?Ja? Sve je jasno,pravila postije da se citaju i postupa po istima. Opet da ponovim:ovo je forum,nije vrtic.Procitala si misljenja clanica,sve su se slozile da sam apsolutno u pravu. Admin je upoznat,poslala sam sve.Sada ti meni reci kako ces da posaljes patike?Patike sam izlicitirala i ti nema mesta diskusiji. Hvala.
2016 09 28
Evo,to je nas razgovor u inboxu.Nigde ne postoji njen odgovor da hoce da mi posalje patike,nigde ni rec kako oko uplate. Takodje,da je htela da zavrsimo pricu trazila bi moje podatke.Mirjana,da se ovo ne bi otrglo kontoli ja te molim da se uozbiljis i javis u inbox a ne da javno izigravas sveticu.Nemoj molim te da se pozivas na pozitivne ocene.Ja ni jednom recju nisam pomenula moje a odnos broja istih kod tebe i mene je posebna prica.I opet da ponovim:poruka ti je poslata pre javnog objavljivanja na sta si me iskulirala. Nemoj molim te biti bezobrazna,to mi vredja inteligenciju a zapamti,to tek ne prolazi kod mene.
2016 09 28
Marijana, draga, razumem mlade godine i neznanje, razumem i da ti je donekle zao da se za 1000 dinara rastanes od patika koje vrede 5000, ipak ako si ocekivala vise, trebalo je pocetnu cenu da stavis vise... Recimo 2500, ili 3000... A bid 100 ili 250 ... To je prva greska, neka bude pocetnicka. Trebalo je da pratis svoju aukciju. Imala si puno pravo da u pola osam, ili 15 do osam aukciju proglasis nevazecom (ako je ovde dozvoljeno, ogradjujem se). Nije dostignuta ocekivana cena, i ucesnicima aukcije se izvinis, ponudis im popust , poklone, placenu postarinu za kupovinu kod tebe, u znak izvinjenja. Neka bude pocetnicka greska. Licitiranje u inbox nikad i ni na jednoj jedinoj aukciji. Ok, tek si pocela. I ako se omakne, ostavis poruku na aukciji "taj i taj nudi toliko, ne moze javno zbog toga..."... Patike si prodala za cenu koju si sama stavila. Dokazi da pozitivne nisu dobijene za badava, vec su zasluzene, kao kod svakog postenog prodavca. Dosta clanica ce zapamtiti tvoj nik, i ako se ne sete ove teme, setice ih osecaj... Hm... Bese nesto lose u vezi s ovim... Ispravi gde si iskrivila, posalji podatke za uplatu. Ili ako ne zelis, reci javno. A ne da se osecas razapnuto, uvredjeno i slicno. Tvoje izvinjenje je u redu, jos pravilnije bi bilo da to posaljes kupcu u inbox, sa podacima za uplatu. Nemoj da postidis svoje pozitivne ocene.
2016 09 28
Marijana, ako ne zelis da prodas patike za 1000 dinara, to onda i reci. Izvinila si se, sto je u redu.. U redu je i da kazes da patike vrede vise i da ne bi mogla da ih das za 1000 dinara. Gresku si napravila iz neznanja i sta je tu je... Nije u redu napadati Marijanu i dalje ako je vec priznala svoju gresku.
2016 09 28
Hvala devojke puno,na razumevanju. Meni stvarno svaki dinar znaci,jer da imam ne znam ni ja koliko ne bih ovde kupovala stvari. Ova cena je daleko niza od prave vrednosti i ja ne mogu da ih prodam za toliko. Pogresila jesam,ali sta da radim.Stvarno ne mogu da prodam za tu cenu.
2016 09 28
A gospodja Dragoslava moze izabrati nesto iz mog garderobera da joj posaljem kao poklon
2016 09 28
Iskreno, mislim da sad ovo nije fer prema Dragoslavi-shvatam mladost i neiskustvo, ali kako možete da postavite neki predmet na aukciju a da niste prethodno dobro proučili kakva su pravila te "igre"?!? Dragoslava ne želi utešni poklon, ona je želela baš te patike i pošteno licitirala za njih....
2016 09 28