Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Upozorenje

Korisnik nylonsniff je lik koji pokusava da vam iznudi fotografije svojih stopala, paziteda ne nasednete na ovo. Meni je u inbox stigla poruka da mu prosledim fotke na mejl koji je na gmx domenu, nisam nasela, naravno, a zelim I vas da upozorim :)
2016 10 09
I meni je stigla ta poruka! 😀😀😀😀😀
2016 10 09
meni nije srecom :D a vala nebih po ovoj zimi slikavala ni majicu na kratke rukave a ne gole noge :')
2016 10 09
Bolest :( E sta jos necu ovde doziveti :D
2016 10 09
Haha .. koji nick :) nylonsniff :')
2016 10 09
Nick sve govori, hahhahha.... I meni je stigla poruka, a verujem da ce i drugima, naravno... Iskuliras i to je to....
2016 10 09
Pretpostavljam da je i ovo ista kategorija nylonsniff ... poruka od pre neki dan RibizlicaMaja Pozdrav 😃 Izvinite sto vam dosadjujem ali da li bih mogli da slikate farmerice u kombinaciji sa providnim hulahopkama ili nekim debljim poput grilonki ,sa akcentom na nogu dole jer hocu da kombinujem sa otvorenim sandalama(sandale ne morate obuvati). Interesuje me ta odevna kombinacija jer postaje prilicno popularna taman za nadolazecu jesen 😄 mojekrpice.rs/items/odeca/2463572/zara-slim-farmerke p.s Ako mozete posaljite fotografiju van mojih krpica preko maila (ixxxx) , vibera (06xxxxxx) ili ako znate uploadujte pa mi dajte link bolji je kvalitet slike tako ,ako nista ne uspete iz navedenog posaljite ovde hvala. 😄 pre 3 dana, 11:26 Djulimun Piše u opisu ne isprobavam. Neko Vas je zeznuo da je taj trend aktuelan, to je uvek out. Poz
2016 10 09
I meni je to stiglo ali sa nekog drugog profila. probaj pa slikaj sa hulahopkama...sto se tice drugog psihopate.. a najlon je jutros poslao/la poruku iste sadrzine.. Sacuvaj nas Boze bolesnih umova ovde 😕🙈
2016 10 09
> milemile: > I meni je to stiglo ali sa nekog drugog profila. > probaj pa slikaj sa hulahopkama...sto se tice drugog psihopate.. > a najlon je jutros poslao/la poruku iste sadrzine.. > Sacuvaj nas Boze bolesnih umova ovde 😕🙈 Najsmešnija rečenica " Interesuje me ta odevna kombinacija jer postaje prilicno popularna taman za nadolazecu jesen 😄" :') :') :') :') :') :')
2016 10 09
Nemam komentara.... Vise je ludaka nego normalnih ljudi....😨 By the way,mi i ne znamo da li su Ti "najloni i ostali" muskarci ili žene 😶
2016 10 09
> Djulimun: > Pretpostavljam da je i ovo ista kategorija nylonsniff ... > poruka od pre neki dan > RibizlicaMaja > Pozdrav 😃 > Izvinite sto vam dosadjujem ali da li bih mogli da slikate farmerice u kombinaciji sa providnim hulahopkama ili nekim debljim poput grilonki ,sa akcentom na nogu dole jer hocu da kombinujem sa otvorenim sandalama(sandale ne morate obuvati). Interesuje me ta odevna kombinacija jer postaje prilicno popularna taman za nadolazecu jesen 😄 > mojekrpice.rs/items/odeca/2463572/zara-slim-farmerke > p.s Ako mozete posaljite fotografiju van mojih krpica preko maila (ixxxx) , vibera (06xxxxxx) ili ako znate uploadujte pa mi dajte link bolji je kvalitet slike tako ,ako nista ne uspete iz navedenog posaljite ovde hvala. 😄 > pre 3 dana, 11:26 > Djulimun > Piše u opisu ne isprobavam. Neko Vas je zeznuo da je taj trend aktuelan, to je uvek out. Poz Jao i meni je stiglo isto, ali ne slikam stvari na sebi... ai trudna sam tako da su mi svakako male 😂 sou program sa ovum sniferima!
2016 10 10
> HelloKittty: > > Djulimun: > > Pretpostavljam da je i ovo ista kategorija nylonsniff ... > > poruka od pre neki dan > > RibizlicaMaja > > Pozdrav 😃 > > Izvinite sto vam dosadjujem ali da li bih mogli da slikate farmerice u kombinaciji sa providnim hulahopkama ili nekim debljim poput grilonki ,sa akcentom na nogu dole jer hocu da kombinujem sa otvorenim sandalama(sandale ne morate obuvati). Interesuje me ta odevna kombinacija jer postaje prilicno popularna taman za nadolazecu jesen 😄 > > mojekrpice.rs/items/odeca/2463572/zara-slim-farmerke > > p.s Ako mozete posaljite fotografiju van mojih krpica preko maila (ixxxx) , vibera (06xxxxxx) ili ako znate uploadujte pa mi dajte link bolji je kvalitet slike tako ,ako nista ne uspete iz navedenog posaljite ovde hvala. 😄 > > pre 3 dana, 11:26 > > Djulimun > > Piše u opisu ne isprobavam. Neko Vas je zeznuo da je taj trend aktuelan, to je uvek out. Poz > Jao i meni je stiglo isto, ali ne slikam stvari na sebi... ai trudna sam tako da su mi svakako male 😂 sou program sa ovum sniferima! Inace isti je bio tekst.
2016 10 10
Ovaj me zaobilazi jos uvek u sirokom luku :') :') :') stvarno sramota da se ne javi da mu ja posaljem sliku ,:) ,:)
2016 10 10
sa 3 razlicita profila salje identicne poruke :o a mozda je neka lezbijan :D :D :,'( :D nedam ja gatje ni hulahopke
2016 10 10
> 11Ivana11: > Ovaj me zaobilazi jos uvek u sirokom luku :') :') :') > stvarno sramota da se ne javi da mu ja posaljem sliku ,:) ,:) Evo i ja se pitam citav dan sta to meni fali, nije se ni meni javio :P
2016 10 10
1 2