Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako da vam predmet dodje na prvu stranu, tj. medju najpopularnije, par saveta :)

Vidim da ste pristrasni Olga AN u vezi doticne osobe da vam nije rod ? jer vi gledate i sta je na krevetu kod drugih i na podu jos malo pa u tanjiru a vidim da ste mirodjija u svakoj corbi .bolje se usredite na prodaju nego da komentarisete SVAKOGA I KOJE SU CENE :D
2017 01 24
Pristrasna... da mi nije rod (jao, jeste!😂 ), JER ja gledam sta je kod drugih na krevetu, podu ...(sorry,nikako da ugradim filtere u oci 😄) Logicno povezano, svaka cast- uzrocna recenica k'o lutka! 😮 😄 (mogu da zamislim sta si dobijala na pismenim sastavima u skolici 😄) Mirodjija?! Vanila, duso, vanila... 😈 Ko mi postavi link teme gde u komentaru imenujem nekog (prevaranti i muljatori se ne racunaju) i "koje su cene" od mene ima kilo banana 😄 Multic, tri god. star sa alibijem od CAK 1.(3) utiska 😃, malo bi da me čačneš, a?! ...samo sto mene mnooogo mrzi da se s tobom druzim, a i ne bih da ti reklamiram pravi nalog za dz 😉 (koja transparentnost, koji transfer blama...ccc 😂 😂) I zato, sve si u pravu, pozzz! 😗 Edit Inace, google pamti sve, pa je tako zapamtio italijanske baletanke + zidic (Nela36 Jagodina mk.rs.) a zapamtice i italijanske sandale + zidic (ovde se zvizdi Pa mk.rs. 😉) Nela, hmm...jel' to skraceno od Danijelanela? - jer od Aurelija, bakica, S..😉 ...igurno nije ili ipak jeste?! 😂 😂
2017 01 24
Da se oglasim kao autor teme, na ovoj temi su se sa ovim danas pojavila 3 multija, sva tri su blokirana, poslednji pre 5 minuta. Sa istima ne ulazim u konverzaciju, bilo kakav vid rasprave niti u bilo sta slicno. Samo prijavljujem. To iskreno preporucujem i drugima. U tom smeru cu i nastaviti vec kada doticne persone nemaju pametnija posla nego da otvaraju lazne naloge i provociraju i vredjaju ljude sa istih. Tuzno.
2017 01 24
> Mesecevab: > Da se oglasim kao autor teme, na ovoj temi su se sa ovim danas pojavila 3 multija, sva tri su blokirana, poslednji pre 5 minuta. > Sa istima ne ulazim u konverzaciju, bilo kakav vid rasprave niti u bilo sta slicno. > Samo prijavljujem. > To iskreno preporucujem i drugima. > U tom smeru cu i nastaviti vec kada doticne persone nemaju pametnija posla nego da otvaraju lazne naloge i provociraju i vredjaju ljude sa istih. > Tuzno. Uh, ne znam da li je tragičnija potreba za vređanjem ili nedostatak elementarne pismenosti! Pfffff..... ,:( ,:( ,:( :')
2017 01 24
> Uh, ne znam da li je tragičnija potreba za vređanjem ili nedostatak elementarne pismenosti! Pfffff..... ,:( ,:( ,:( :') O tome tek esej moze da se napise, a mislim da i pod uticajem zlobe i besa pri kuckanju zaborave i ono malo gramatike i pravopisa sta znaju. :')
2017 01 25
> Mesecevab: > > Uh, ne znam da li je tragičnija potreba za vređanjem ili nedostatak elementarne pismenosti! Pfffff..... ,:( ,:( ,:( :') > O tome tek esej moze da se napise, a mislim da i pod uticajem zlobe i besa pri kuckanju zaborave i ono malo gramatike i pravopisa sta znaju. :') Ne znam sta je uzrok, ali me iznervira sto moram bar tri puta da procitam da bih recenicama dala neki smisao. Pa ni Hegel me nije toliko mucio hahahahahaha.....
2017 01 25
Uh, da znas! ,:( :') :')
2017 01 25
1 2 ... 5 6 7