Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Deda Mraze, ti li si?

Prikrije se neko vreme... Letnje vreme... Pa iskoci oko n.g. poplasi nas, prijatno doduse... Da pocnem ispocetka... Nece moje dete u pozoriste. Nikako da ga ubedim. Idu drugari iz vrtica, iz komsiluka.. A moj baksuz JOK! Daje se "zaboravni Deda Mraz"... Al on nece. Pozalim se Olgi. Kad danas paketic na vrata! Dok je dete u vrticu, mi otpakujemo, sopim muza po prstima jer je hteo da mazne cokoladice, i ostavimo u sobi. Dodje dete malo pre, sav snuzden sto su ga vec deset puta podsetili da ga cekaju u sest... Otvara vrata i vrisak! "Pa nije zaboraviooooo! Poslao mi...." Tu smo mi malo lagali, pa smo rekli da jeste zaboravio, i ostavio kod "tete s lavom". Ali ona nije zaboravila, poslala je njemu, a Djole ipak mora u pozoriste da podseti Deda Mraza. Na sta lici da tako pogresi kome koji paketic ide... I tako, dok ja kuckam, on bira sta da obuce.. Ima jos dva sata... Al da ne zakasni
2016 12 26
I bajka, i slagalica i lutkica/ ukrascic... Smestice se negde pored jelkice od prosle gosine... I slatkisi, u stvari to su sad samo kesice... ...ni mene nije zaboravio hahhaahaha... Dobila sam i vunicu... Da nisam dokona do praznika... Hahahahahahahahahahahah 🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅 ❄❄❄❄⛄⛄⛄⛄❄❄❄ 🐇🐇🐰🐰🐼🐼🚡 🎁📦🎁📦🎁📦🎁📦🎁📦🎁
2016 12 26
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 Ljubim i tetu sa lavom i Đolenceta i mog najdražeg umetnika na Krpicama a i šire
2016 12 26
Hahahahahahhaha I grupna slika od baba mrazice hahahhahahaahhahahahahahahahahahhahahahhaahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahaha
2016 12 26
:P :') :') :') :')
2016 12 26
I sad dete veruje u deda Mraza, a on zensko :') Lepa prica u praznicnom duhu, koja nam govori da magiju sami stvaramo i da svi mozemo biti carobnjaci. I o tome kako neke 'male' situacije menjaju tok stvari :")
2016 12 26
Olga, lavčino svaka čast o:) o:) o:) ti si DOBRA VILA <3
2016 12 26
Divnoooo 😍 odmah mi krenu suze na oci i sva se raznezim jer moj decak je jako bio radostan kada je dobio paketic a nama srce puno, nema nista lepse od te iskrene decije radosti 😍😍😍 Divno Olga,svaka cast!
2016 12 26
Jao je l ovo Deda Mraz bio kod Olge ili Olgis opet nesto slutiii...Hmmmmm... Nesto mi se cin (a i volela bih) da ce ova nova kod Olge da donese pelene, flasice, cuce...
2016 12 29
;)
2016 12 29