Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ovo vise zaista NEMA SMISLA!!!

Nemoj nikad prvu sliku da stavis sa interneta,stavi je poslednju.Znam da njihova slika izgleda lepse ali zato ti brisu,
2017 02 05
Ja sam bila ubedjena da predmeti nestaju slucajno, zbog greske programera npr...jer je meni dosta toga nestajalo i nema veze ni sa jednim razlogom od spomenutih. Niti sam ikad stavila sliku sa neta ili tudju, niti cenu u evrima, niti sam imala dupliran predmet, niti kolaz sa slikom sa neta cak...ni par novih predmeta razlicitih velicina.. Tako da mi je lakse da mislim da nije namerno i da me neko posmatra iz nekog smesnog razloga sto mu mozda nisam aminovala na forumu nekad neku izjavu, koja se kosila sa mojim stavom. Ali, ako sam primecena kao neko ko ima svoje misljenje i svoj stav, pa iz tog razloga bivaju obrisani moji predmeti mimo pravila, ja sam pocastvovana :")
2017 02 05
> zlata331: > Nemoj nikad prvu sliku da stavis sa interneta,stavi je poslednju.Znam da njihova slika izgleda lepse ali zato ti brisu, A kako onda svakog dana naletim na nekoliko predmeta kojima je prva slika upravo sa neta. I nisu postavljeni bas tada vec x dana ranije. Mislim da je stvar u tome da se ovde pravila redovno krse ali da se selektivno sankcionise :/
2017 02 05
1 2