Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

kako da ubrzam rast kose?

> _tanja_: > @Olja, gde si kupovala? Hoću ja da isprobam Ja sam kupila u Čika Ljubinoj, ima jedna prodavnica zdrave hrane koja to prodaje, ali mislim da ima i u apotekama :)
2017 03 17
HOĆU JA KOSU 70-80CM!!!!!!!!!!!! :,'( :,'( :,'( Osećam ljubomoru i zavist. :@
2017 03 17
Koristila sam i ja Brahmi ulje ali neredovno tako da ne znam da li pomaže.
2017 03 17
Hej devojke.. Ja sam videla na Fejsu reklamiraju i ima preko 1000 komentara Alin losion neki,koji utrljavas u celu kosu od belog luka je,dan pred pranje kose. Znaci treba da prenoci i da se opere isti Alin samponom,kazu mesecno raste kosa do 3cm. I komentarisu ljudi koji su probali svi su odusevljeni. Bocica kosta 750din. Ja se razmisljam da li da uzmem :)
2017 03 17
> MajaSchatz: > HOĆU JA KOSU 70-80CM!!!!!!!!!!!! :,'( :,'( :,'( > Osećam ljubomoru i zavist. :@ Noo majo Kad prestanemo da se opterecujemo Onda se stvari preokrenu u nasu korist P.s ides li u ch...mi smo uzeli trosoban stan znaci bice sesa...😉😉😉
2017 03 18
Idem, dunka, 17. aprila. Extra za stan uzivajte! <3
2017 03 20
Meni, na primer, kosa ne može da poraste duže od "brus linije" (da se tako izrazim). Kao da ima neko "ograničenje" u rastu, iako bih baš volela da imam u jednom momentu u životu baš dugu kosu (sad mi je negde do pola leđa, ali bih volela da je duža).
2017 03 20
Ja sam pre par godina nosila nadogradnju do guze, ali nije to to... Tad sam bila klinka pa sam i mogla tako, u ovim godinama bi izgledala prosto. Želim da mi je prirodna kosa tako dugaaaaa <3
2017 03 21
''Brahmi amla '' ulje ,imas u prodavnicama zadrave hrane .
2017 03 23
Mojoj majci je frizer rekao da svaka kosa koja slabo raste ima tu neku svoju dužinu preko koje se kida i lomi.. meni je upravo tako, šta god da koristila, kupovala maske, kvasac, jaja, maslinovo, ricinusovo (njega sam i na nokte), poraste ne mogu da kažem, ali to bude užasno, krajevi popucali..
2017 03 23
1 2 3