Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Održavanje boje, treba mi savet

Počela sam da se farbam u tamno ljubicastu (dark violet-garnier olia) fenomenalna boja i stoji mi odlicno..medjutim, jako je zahtevna i sad posle tri nedelje gotovo da mi je smedja kosa. Imam neku vrstu alergije na amonijak i oštećenu kosu da bih je sad farbala na tri nedelje. Postoji li neka metoda (preliv ili slicno) da zadržim boju, a da ne oštećuje mnogo.? Zna li li i da li je neko imao iskustva sa ljubicastom.
2017 03 23
> carapica13: > Imam neku vrstu alergije na amonijak i oštećenu kosu Mislim da bi trebala da batalis to ako ti stvara problem. Nemam iskustva sa tom bojom, mada vec duze vreme ne farbam kosu, tako mi je najzdravije i tebi bi svakako preporucila 😊
2017 03 24
Ja sam crvenokosa i uvek farbam samo izrastak, stoji 20ak min, pa za duzinu pravim preliv : farba, hidrogen, sampon,balzam i mlaka voda - drzim samo 10 min. Nadam se da sam pomogla, mada ne znam zbog te tvoje alergije. :/ Mozda kanom da probas?
2017 03 26
Razmišljala sam o tome da probam kanom.. meni izrastak bude najmanji problem , na krajevima mi najbrze spadne boja.. Sa da odustanem i to sam planirala..jos jednom eventualno i caoo😃
2017 03 26
KYO farbe su bez amonijaka, u alexandar cosmetics su 100 ml manje od 500 din, odlicne su, mislim da bi ti 6.5 nijansa odgovarala, posto sam se ja jednom greskom ofarbala njom (inace se farbam sa 6.56 ) :D :D
2017 03 26