Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Loša prodaja

Isčitala sam sve, slažemo se - prodaja je stala, generalno. Ovde sam prvenstveno da bih prodala, ali sam dosta toga i kupila kroz razmenu, da bih izašla u susret zainteresovanim članicama, kada pronađem nešto što mi odgovara. Poslednjih mesec-dva uglavnom su mi se javljale članice zbog stvari koje poklanjam, bezuslovno ili uslovno uz kupovinu. Obradujem se kada se neka saradnja ostvari, kakva god - samo da stvari ne stoje bespotrebno. Istina je da najviše koristi ima pošta - zato volim kada je moguće lično preuzimanje
2017 05 07
Slazem se sa vama, bas sam iz razloga sto je prodaja stala i potrazila ovakvu temu.. Dosta puta kad sam htela da se menjam ili da kupim nesto, desavalo se da su clanice bile ulogovane davno, i da nisu ni odgovorile na poruku, pretpostavljam da su odustale od sajta Moguce da je zato oslabila prodaja, jer je sajt postaje sve manje posecen :( a ne znam sta je tome razlog
2017 05 09
Zna li neko koliko ima na ovom forumu clanica?
2017 05 09
Ne znam o cemu se radi,ja prodajem prejeftino a jos sam i uvek raspolozena za dogovor jer znam da se nema,ali ovoliko lose nikad nije bilo,ali nikad. Ne da spustam cenu stvari i da na dve tri kupljene dajem i gratis po izboru al ne vredi ,stvarno ne znam i nije mi jasno
2017 05 12
Ne znam ko e napisao ali veliki problwm je I postarina.Jer vi stvar koja kosta najminimalnije (recimo 200 din) sa postarinom i provizijom(mislim kada kupite nesto sto toliko kosta) placate preko 500 din.Po gradu na snizenjima za 500 dinara na snizenju ja sam kupila predivnu pensil haljinu.Mozda nam je I zbog toga prodaja stala.
2017 05 13
A ja sinoc nov sorts, crni, dubokog struka, za 320 dinara i to u prodavnici i nije kineska roba!
2017 05 13
Za tako sitnije stvari i lagane mozete slati i preporuceno gde vam postarina ne izadje vise od 100 din.nekad i manje 😊 A inace koliko god nepregledan na sajtu Lalafo bar meni najbolje ide prodaja. Tamo mi se uglavnom jave,mozda jedino pitaju za mere nekad,ostave podatke i to je to,dogovorimo se za 10 min.bukvalno sve. A ne kao ovde,hoce-nece pa se na kraju vise i ne jave
2017 05 13
Zbog postarine, a i zbog toga da kupac vidi uzivo predmet, volim licna preuzimanja.
2017 05 13
Meni je stala na svim sajtovima, ne samo na ovom. Nazalost...sad kreiram lotove, pa bar da orman ispraznim tog viska stvari. Dajem brdo za po 1000, al se opet niko ne javlja...Nemaju ljudi mozda, ili sta li je vec. ;(
2017 05 14
Problem je najveci sto smo svi izgleda zatrpani garderobom i obucom 😂
2017 05 18
> jacaikaja: > Problem je najveci sto smo svi izgleda zatrpani garderobom i obucom 😂 a nemamo sta da obucemo i obujemo :)
2017 05 19
Vecita muka 😂
2017 05 19
Mislim da je ekspanzija sekend hend prodavnica.Ja nisam stvar prodala ne pamtim kada...
2017 05 21
Prodaja ide - nikako. Redovno dobijam upite za razmene i svaki put pregledam profil ne bih li našla nešto što mi odgovara, ali ili nema ništa (a neću da se razmenjujem za nešto što mi ne treba i plus da trošim novac na poštarinu) ili mi odgovara, ali traže doplatu na šta ja ne pristajem (doplata + poštarina), stvarno mi je to puno. Sve u svemu u poslednje vreme kupujem češće u prodavnicama na sniženjima, i mogu baš povoljne i nove stvari da se nađu ili naletim na nešto u shecond handu-u. Sajt polako zamire, ali prevaranti zato cvetaju.
2017 05 21
Ja sam skoro sve rasprodala na Limundu, pokušajte tamo ako već niste. :") Naravno, cene moraju da budu niže jer su ipak licitacije u pitanju, nećete imati mnogo uspeha ako je početna cena visoka.
2017 05 21