Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Loša prodaja

Pozdrav, ne znam da li je ovde mesto temi, i znam da ih ima dosta sa istim sadržajem, ali da pokušam... Kako ste unapredili prodaju, ja ovaj mesec potroših dosta novca na promovisanje artikala, ali ništa :( Mislim da nemam preskupe stvari, sad sam uvela i besplatnu poštarinu za sve kupovine...
2017 04 27
nije samo kod vas tako.Prodaja je skroz stala kod mene i kod mnogih clanica sa koima sam u kontaktu.Ne znam sta je razlog .Mozda se ljudi plase kupovine na sajtu posla clanka u novinama o kradji na sajtu ili se nema para.
2017 04 27
Baš je nastupilo neko zatišje, čini mi se da nikad ovako loše nije išla prodaja. 😕😕😕
2017 04 27
Ja bih ti savetovala da ne trošiš novac na promovisanje artikala... Od tih usluga, meni se jedino VIP članstvo čini korisno, i to članicama koje imaju dosta predmeta pa je lakše pregledati ponudu. Što se tiče prodaje, poslednji put sam na ovom nalogu prodala nešto u januaru, a na drugom pre mesec dana. ,:( Čini mi se da ovde jedino dobro ide prodaja preprodavcima. Zaboravilo se da je ovaj sajt napravljen kako bismo prodavali garderobu koju mi više ne nosimo: *Fotografišite vašu odeću ili aksesoare koje više ne nosite, ali su i dalje u savršenom stanju da ih duge osobe mogu nositi.* Kada sam mesečno imala po 2, 3 saradnja (*što je ništa kada poredim sa preprodavcima, ali meni je to bilo odlično jer sam retko pakovala samo jedan predmet*) savetovala bih ti da dnevno postaviš temu u kategoriji Rasprodaje, uvek sa nekom novom akcijom, ali sada je i to gubljenje vremena, ne znam čita li neko to više. x-) x-) <b> Zaključak: </b> Ne troši novac (dovoljno smo ga trošile na garderobu koju više ne nosimo). Ne dubi na trepavicama. A kada prodaš nešto, to je crveno slovo. :D :D :D
2017 04 27
1. S obzirom koliko se brzo kolekcije smenjuju i koliko krpa ima snizenih u radnjama, a tek koliko toga ne bas jeftinog, a ni novog ima na sajtovima, nista cudno da je prodaja sve slabija. Dok obucete par puta majicu iz nove kolekcije, vec je izasla nova, pa klinke koje to prate, kupuju u radnjama ili ovde slucajno nadju neciju neodgovarajucu velicinu s etiketom. 2. Svaka zena ima pun orman i cipelarnik, pa vecini odgovara da se menja, da ne bi gomilala dodatnom kupovinom, vec prepune ormane. 3. Polovna roba se dovozi na kamione u dzakovima i naravno da ce svako da plati preprodavcu farmerke 300, umesto 1300. 4. Oni koji kupuju novo ce kupiti u radnji po regularnoj ceni. Probace i jos ce moci da reklamira uz racun eventualni nedostatak i cak dobije novac nazad Nema niceg nelogicnog kad sagledate iz svih perspektiva. 5. Svrha sajta je kupovina jeftinijih krpica nego sto su u radnjama, a cene na sajtu uglavnom nisu niske, plus uglavnom niste sigurni sta cete realno dobiti.
2017 04 28
Bravo Jacaikaja 👏👏👏👏👍👍👍
2017 04 28
Nazalost po nas, pogodila si sustinu. Po trznim centrima uvek ima nekih snizenja i to je to...A kao ciljna grupa, u smislu tinejdzerki...i one su postale daleko stilizovanije i mnoogo vise prate trendove...Ja sam danas prodala Stradivarius jeans, pre nepunih mesec dana privezak kozni...al uglavnom mi samo stizu poruke za pitanjima za razmenu... :(
2017 04 28
I meni za razmene dosta stize kao i vecini clanica, pa uglavnom gledam da uzmem nesto cerkama ako im odgovara, meni redje. Isto tako i sama pitam za razmenu ako clanica nije napisala da ne odgovara na takva pitanja- ako nadjem nesto sto bi nam koristilo. Ranije sam se mnogo menjala i presipala iz supljeg u prazno, orman opet pun, ali je mnogo bolja opcija ne bezati od razmena, jer se moze nekad dobra stvar uraditi i uzeti nesto i za sledecu sezonu ako je potrebno i odgovara. I onako stavim niske cene i uglavnom jos snizim, pa nemam sta da kupim za taj novac. Sto bi i Marylin rekla- potrosim odmah na kucne potrepstine 😉. Ali nije lose i orman rasteretiti. Imam puno bluza koje su mi super, ali nema sanse da mogu sve da ih promenim u sezoni. I tako ih cuvam, jer su nekako bas u mom fazonu. Mi zene smo cudne. Kod muskaraca je mnogo lakse 😅
2017 04 28
> cath95: > Ja bih ti savetovala da ne trošiš novac na promovisanje artikala... > Od tih usluga, meni se jedino VIP članstvo čini korisno, i to članicama koje imaju dosta predmeta pa je lakše pregledati ponudu. > Što se tiče prodaje, poslednji put sam na ovom nalogu prodala nešto u januaru, a na drugom pre mesec dana. ,:( > Čini mi se da ovde jedino dobro ide prodaja preprodavcima. Zaboravilo se da je ovaj sajt napravljen kako bismo prodavali garderobu koju mi više ne nosimo: *Fotografišite vašu odeću ili aksesoare koje više ne nosite, ali su i dalje u savršenom stanju da ih duge osobe mogu nositi.* > Kada sam mesečno imala po 2, 3 saradnja (*što je ništa kada poredim sa preprodavcima, ali meni je to bilo odlično jer sam retko pakovala samo jedan predmet*) savetovala bih ti da dnevno postaviš temu u kategoriji Rasprodaje, uvek sa nekom novom akcijom, ali sada je i to gubljenje vremena, ne znam čita li neko to više. x-) x-) > <b> Zaključak: </b> > Ne troši novac (dovoljno smo ga trošile na garderobu koju više ne nosimo). Ne dubi na trepavicama. > A kada prodaš nešto, to je crveno slovo. :D :D :D Slazem se skroz, sve sto ste naveli je na mestu. :D
2017 04 29
Da se nadovezem... mislim i da je problem ptt... Npr, zelim da kupim majicu sto kosta 300 din, kad dodate ptt, mogu kupiti novu u radnji. A realno, niko nece staviti neku markiranu majicu za 300 din. Ako me razumete... Ja bih radila razmene, ali sve sto mi se svidi su nerealne cene i morala bih da doplacujem. Takve sam ja srece... A o prodaji da ne pricam, mrtvilo... ,:(
2017 04 30
Ako mene licno pitate, nesigurnost u to sta ce te u stvari dobiti,i u kom stanju ce biti taj predmet bez obzira na dat opis+ visoka cena krpica,zato vrlo vrlo pazljivo kupujem ako vidim da mi nesto nije ok, lako odustanem od kupovine bez obzira koliko mi se dopada nesto, jer necu posle da se jedem zasto neko nije ispao fer😮
2017 05 01
Kod mene skroz stala prodaja, niko nista ne kupuje. >:(
2017 05 01
Slazem se sa jacaikaja! o:) Ja sam npr. nedavno gledala jednu novu haljinu. Prodaje devojka iz Novog Sada za 2.500,00 dinara plus sto bi me psotarina izasla 300 dinara. Znaci 2800,00 dinara. A za 3000 mozes u Beogradu da nadjes super haljinu. Da probas, da vidis kako ti stoji (ne stoji uvek kako mislis da bi), da li ti ide uz kosu i figuru, da li te preklopi ili izgledas tetkasto... Jos kad pocnu snizenja, mozes i za jeftnije od 3000 dinara prodjes. Jeste da mi se svidja haljina, ali... moram 100x duze da razmisljam takva cena je velika za rizik.
2017 05 03
Za sve sto je rekla clanica jacaikaja je u pravu ,slazem se u potpunosti to.je realnost.
2017 05 05
Neka smo mi zivi i zdravi 😂 Ja sam dosla prvenstveno da prodajem, stavljala niske cene i opet se razmenjivala, s tim sto pola toga ne koristimo cerke i ja. Sad vise kupim na sajtu, nego sto prodam, iz prostog razloga sto ne nadjem za razmenu ono sto trazim. Na sajtu uglavnom imate neodredjena objasnjenja. Pise l, naznaceno m, a realan je s, pa jos kad premere 'preko one stvari', tek vam nista nije jasno 😅 A, ko zeli nesto da proba, mislim da je sasvim korektno izaci mu u susret, gde vam odgovara. Mada i pored svega, dobra slika bez ikakvih ustupaka ce prodati predmet, cesto od strane prevaranta sa par laznih utisaka, jer su izucili psihologiju kupoholicarki- aktuelan predmet iz nove kolekcije nestvarno bljestavog izgleda upola jeftiniji nego u radnji ce uvek naci (ne)srecnog kupca. S tim sto to upola jeftinije uopste nije povoljno
2017 05 07
1 2 3