Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako naci fotografije garderobe koju prodajemo na netu?

Primetila sam da mnoge clanice uz sliku predmeta koji prodaju stave i sliku predmeta sa interneta, naprave kolaz slika, mislim na pretezno poznate brendove tipa H&M, Zara, Mango itd... Kako naci te slike? :D
2017 07 06
Isto sam se I ja pitala :D
2017 07 06
Ukucas na Google ime brenda I opis predmeta na engleskom. Recimo za haljinicu sa karnerima sam ukucala: Nick&Mo+ruffle+dress+cotton I odmah mi je iskocila haljinica koju sam trazila. Primetila sam da su skoro sve slike koje tako prinadjem sa sajta Posh.com pa mozete I tamo da pokusate sa pretragom
2017 07 06
Na gugl ukucaju u pretragu npr majca H&M i idu na opciju Slika i traze
2017 07 07
Hvala sto delite savete i iskustva sa nama koje smo nove u svemu ovome. Mene je ovo isto interesovalo. P.S.: Jel to vazi samo za slike modela iz najnovijih kolekcija ili je moguce naci i neke od prosle/predprosle sezone?
2017 07 16
> MALAODSTILA: > Hvala sto delite savete i iskustva sa nama koje smo nove u svemu ovome. Mene je ovo isto interesovalo. > P.S.: Jel to vazi samo za slike modela iz najnovijih kolekcija ili je moguce naci i neke od prosle/predprosle sezone? U principu najbitnije je da se pogode ključne reči u pretrazi. Tada nije problem pronaći ni stvari iz starijih kolekcija.....fora je samo na engleskom ukucati ispravan model, materijal, opis.....
2017 07 16
> lokibg: U principu najbitnije je da se pogode ključne reči u pretrazi. Tada nije problem pronaći ni stvari iz starijih kolekcija.....fora je samo na engleskom ukucati ispravan model, materijal, opis..... Ima smisla. 👍 Hvala jos jednom. Probacu. 😉
2017 07 17