Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bela lista

Ja se zahvaljujem svima koje su me pomenule (: Sa svakom sam imala savrsenu saradnju (: Sa nekim i ispijam kafe (: Taakooo da ste mi sve drageeee (: Ne bih da nabrajam i nekog da zaboravim [:stidljiv] A i ima puno devojaka sa kojim nisam saradjivala ali se lepo ispricamo ovdee (: Ljubim vaas sve [:poljubac] I radujem se daljim saradnjama (: [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
Ja ću sigurno nekoga zaboraviti, ali kada se setim - dodaću...Mnogo, mnogo dobrih i finih dama i damica je ovde: gnrVesna [:poljubac] bubamarinica ili ti bubica [:poljubac] gaga995 [:poljubac] Irenica Shok [:poljubac] Atinjanka [:poljubac] Nikerym [:poljubac] Dstankovac [:poljubac] Kristina - Kiki [:poljubac] Tikvica [:poljubac] spooki [:poljubac] Vesna 69 [:poljubac] Kitykat [:poljubac] drajel [:poljubac] Natasa Samardzic [:poljubac] Lista nije gotova, ovo je na brzaka, možda sam neke nickove i pogrešno napisala ali nema veze [:jezik]
2013 07 31
Ovo su devojke sa kojima sam imala super saradnje i nadam se da ce ih biti jos [:osmeh] Takodje se nadam da cu i ubuduce imati srecu da nailazim na fer i korektne osobe kao do sada [:osmeh] garderobans tikinesa Medijana radmilauzelac gregoz UnicornArt branjo79 lolino Daniela84 BloodRayne SaraKej stashmire lelakiti cakacaka
2013 08 01
ja bih imala mnogo da nabrajam pa cu samo zahvaliti svim devojkama sa kojima sam saradjivala i hvala im na ukazanom poverenju [:osmeh] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 01
sve zenske koje imaju utisak od mene [:smejati]
2013 08 01
Evo i ja da pohvalim malo clanice sa kojima sam saradjivala... Divni kupci.... [:osmeh] AleeraAegrota jelena3jelena MarijaMilosevic MarijaMiljkovic figarica SanjaaM MarijanaMara Gricko Marlen88 jecapereca tinciii MojaJeftinoca milicamala88 makii9391 NedaDz jugoslav ElenaMMilic A sada super prodavci... [:osmeh] giki663 sonjamraovic Sminka BG Bobicaa zokaaperoo12 gnrvesna mariza A hvala i curama sa kojima sam imala uspesnu zamenu... [:osmeh] [:poljubac]
2013 08 01
Prvih nekoliko, nije vazno kojim redom su: emushka [:lepota] mimaunique [:lepota] tikvica [:lepota] bakamina [:lepota] kikiblink [:lepota] keyEnn [:lepota] NatalijaSavic [:lepota] A ove zenske su mi posebno drage jer su mi, ne samo zbog odlicnih krpica, prirasle k srcetu [:smejuljiti] [:lepota] lolino mimaunique dzejn emushka merii92 dzejn gusgus tickotijana Ove tri volem [:smejuljiti] licno i privatno PUNO jer su kompletno divne devojke [:lepota] karicana [:poljubac] lolino [:poljubac] mimaunique [:poljubac] A ove cure bih volela i licno da upoznam i da se bacimo na pravo druzenje [:lepota] emushka [:lepota] gusgus [:lepota] bojana vulin [:lepota] dzejn [:lepota]
2013 08 02
Ima jos njih, tacnije skoro sve sa kojim sam saradjivala, ali su mi neke ostavile najjaci utisak :)
2013 08 05
Ja sam imala sve divne sradnje...i one lose mad apohvala za sve devojke koje su saradjivale samnom [:poljubac]
2013 08 08
Dodajem na listu Petru011,MissFortune,Aminalamark,Leaervin,MissNS....divneee devojke!!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 15
Ja te volim vesna69 [:lepota]
2013 08 15
samo ti i emuska,sa kojima sam saradivala nista me ne vole [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2013 08 15
Malo li je [:osmeh] [:poljubac]
2013 08 15
volem je i ja,emice,pusti foliranta [:lepota] [:poljubac]
2013 08 16
Gago [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 16
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12