Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uzasno sam razocarana.

Prvi put na ovom sajtu se susrecem sa ovakvim nepostovanjem i nevaspitanjem.Imala sam razmenu sa jednom devojkom i poslala joj paket u dogovoreno vreme.Nakon toga dva dana nisam ulazila na sajt zbog licnih obaveza.Danas mi stize paket,ja ulazim da ostavim ocenu,kad mene zatice negativna.Clanica me napljuva kako sam prevarant itd,itd.Javim se lepo devojci,kazem da nije u meni problem zaista,poslato je sve kada je i dogovoreno,devojka nastavlja sa uvredama,iako joj rec ruznu nisam rekla.Trcim ko budala do poste(posto je priznanicu moja mama greskom bacila) da vidim o cemu se radi.Tamo jos veci sok! Pitam ljubazno sta se desava sa paketom,dok zaposlena vice sutra ce paket stici.Ni obrazlozenja zasto kasni,ni nista.U medjuvremenu,moja mama zove clanicu da joj kaze da je paket poslat na vreme i da je ona slucajno bacila i da ce paket stici,kad ona ni manje ni vise izmarsira moju majku,nazove je glupacom,otera u razne materine,o daljim uvredama i da ne pricam.Dakle ovo se sve odigrava u istom danu.Nakon sat vremena clanici stize paket i nikom nista.Ni izvinite na uvredama,ni izvinite sto nisam normalno komunicirala,ni izvinite sto vas lepo nisam pitala sta je sa paketom. Uzasnuta sam! Mislim da vise nikada necu raditi razmene. Gde je nestala kultura?
2017 10 13
Kultura je nestala sa raznim Karleusama, Stanijama ..Parovima, Farmama, Pink televizijom i pre svega majkama koje svoje cerke (decu) ne vaspitavaju, vec uce kako da se okoriste o nekoga..U fazonu sta te briga. Ne sede sa svojim decom da razgovaraju vec vode isprazne razgovore sa prijateljicama i gledaju doticne programe. To je ipak samo moje misljenje.
2017 10 13
> Natasa969: > Kultura je nestala sa raznim Karleusama, Stanijama ..Parovima, Farmama, Pink televizijom i pre svega majkama koje svoje cerke (decu) ne vaspitavaju, vec uce kako da se okoriste o nekoga..U fazonu sta te briga. Ne sede sa svojim decom da razgovaraju vec vode isprazne razgovore sa prijateljicama i gledaju doticne programe. To je ipak samo moje misljenje. Iskreno da vam kazem ja sam uzasnuta.Toliko se trudim da budem zensko,sto bi se reklo,a ne zivotinja,kako uzivo tako i na ovom sajtu,gledam da svakome lepo odgovorim,bez nekih pogrdnih reci,i sta dobijam? Uvrede,prozivanja...pitam li se sta te devojke misle da su time postigle? Da nisu mozda sebe uzdigle ili nesto? A u stvari je obrnuto.Zasto je tesko pokazati mrvicu kulture...eh zivote
2017 10 13
Znate sta, dva dana jesu dug period ako toliko paket kasni, a poslat je danas za sutra. Verovatno Vam je slala poruke na sajt itd a nije dobijala odgovor i u afektu odreagovala. Naravno, ne odobravam taj vid komunikacije koji ste naveli, to je ruzno, ona je pogresila sto Vas nije lepo pozvala na broj telefona koji ste stavili za kontakt i razjasnila situaciju. A za ove u posti nemam komentar, to kad hoce , hoce, i ja isto tako jednom zaturim onu potvrdu, ali posaljem clanici broj za pracenje paketa i sutradan uzmem da proverim na sajtu gde je paket i pise da nema podataka za tu oznaku paketa. Pa dok sam razresila misteriju da su u posti stavili drugi broj posiljke, eeeeeej.... Treba otvoriti cetvoro ociju >:( >:( >:(
2017 10 13
> Zagica: > Znate sta, dva dana jesu dug period ako toliko paket kasni, a poslat je danas za sutra. > Verovatno Vam je slala poruke na sajt itd a nije dobijala odgovor i u afektu odreagovala. > Naravno, ne odobravam taj vid komunikacije koji ste naveli, to je ruzno, ona je pogresila sto Vas nije lepo pozvala na broj telefona koji ste stavili za kontakt i razjasnila situaciju. > A za ove u posti nemam komentar, to kad hoce , hoce, i ja isto tako jednom zaturim onu potvrdu, ali posaljem clanici broj za pracenje paketa i sutradan uzmem da proverim na sajtu gde je paket i pise da nema podataka za tu oznaku paketa. Pa dok sam razresila misteriju da su u posti stavili drugi broj posiljke, eeeeeej.... Treba otvoriti cetvoro ociju > >:( >:( >:( Znam ja to,ali zaista je mogla da posalje poruku da pita sta nije uredu,iskreno,prvi put mi se tako nesto desava,uvek su mi paketi stizali na vreme,nikada problema nisam imala I kad smo do toga,meni je takodje njen paket stigao danas
2017 10 13
> Natasa969: > Kultura je nestala sa raznim Karleusama, Stanijama ..Parovima, Farmama, Pink televizijom i pre svega majkama koje svoje cerke (decu) ne vaspitavaju, vec uce kako da se okoriste o nekoga..U fazonu sta te briga. Ne sede sa svojim decom da razgovaraju vec vode isprazne razgovore sa prijateljicama i gledaju doticne programe. To je ipak samo moje misljenje. UPRAVO TAKO ! TUGA . :')
2017 10 13
Ja ne vidim da ste danas dobili negativnu ocenu . Imate jedan negativan od jako davno ali danas ne . Vidim da ste imale negativna iskustva pri razmeni jos jednom prilikom pa ste vi ostavili negativan ,zbog navodne prevare i podmetanja veoma ostecenog artikla . Znaci vec ste imale problem sa razmenom ,zasto ste ponovo usle u taj dil .
2017 10 13
Ostavite link doticne da znamo o kome se radi .
2017 10 13
Cure, posta je krajnji bezobrazluk postala, kako sam se ja iznervirala! Bila je u pitanju razmena, devojka me je bukvalno IZVUKLA haljinom, znaci u zadnji cas kad mi nije padalo na pamet sta cu nositit za jedno slavlje, ona je poslala haljinicu i pored obaveza, kao i ja svoj paket. Njoj nikako nije stizao paket, da bi se meni posle 7 dana vratio u fazonu na koverti pise : NIKO NIJE TRAZIO. A sigurna sam da devojka jeste trazila, jer je bila zabrinuta, poslala sam joj i broj za pracenje, ma sve, pise tamo status posiljke u fazonu isporucena ona priznanica, a devojka kaze nema je u sanducetu, sto je vrlo moguce, meni se to desilo ali srecom je radio covek u posti koji je zeleo da pregleda tamo sve posiljke (a nije ih bilo malo) i ja sam svoj preuzela. Napisala sam joj da se paketic vratio, ali ne odgovara, kapiram da je zauzeta. Kako mi je krivo, i za to je odgovorno tvrdim kriva POSTA, ajde sto su neljubazni mnogo puta, nego su jos i nesavesni! Treba otici i pitati sta je ovo, pokazati poruke i ostalo, da se vidi ko koga zajebava tu, da li ja sto placam dve postarine zbog njihovog bezorazluka i devojka koja nije dobila paket, ili oni - neprofesionalci! Tako da poruka je da ne skacete odmah na clanice ako paket ne stigne, tacno je da ima bezobraznih pregrst, ali nekad dodje i do greske, zaista jeste moguce. Cekam da se javi devojka da vidimo kako da resimo, da nisam ja nesto pogresila i ostalo, mada nije mi prvi put da saljem, tako da verovatno nije do toga, nego eto do njihove neprofesionalnosti. Moramo imati malo i strpljenja, kapiram da je sve instant postalo, ali eto nekad se dese situacije u kojoj je potrebno i par dana da se razrese, nije nacin da se odmah ljudi vredjaju i vice na njih, to je bas ruzno. :(
2017 10 14
> TinaAdamovic: > Ja ne vidim da ste danas dobili negativnu ocenu . Imate jedan negativan od jako davno ali danas ne . Vidim da ste imale negativna iskustva pri razmeni jos jednom prilikom pa ste vi ostavili negativan ,zbog navodne prevare i podmetanja veoma ostecenog artikla . Znaci vec ste imale problem sa razmenom ,zasto ste ponovo usle u taj dil . Nakon sto su joj stigle farmerke,clanica je obrisala ocenu,nakon sto sam rekla da cu saopstiti adminu.A ta prva saradnja,jedna od dva predmeta je bio u uzasnom stanju,mada clanica nije bila toliko nekulturna,kao ova sad,ja zaista nisam ovo videla za svo vreme koje sam na ovome sajtu.A sto se razmene tice uvek sam mislila,zasto taj jedan ruzan utisak da mi pokvari sve utiske od ostalih clanica koje su zaista bile divne,pa hajde da nasavim,valjda se nece desavati ponovo itd,itd
2017 10 14
> Choko_moko: > Cure, posta je krajnji bezobrazluk postala, kako sam se ja iznervirala! Upravo tako! U soku sam ceo dan,ovako ne moze da te napljuje ni najgori neprijatelj,jos ta devojka ne moze imati vise od 20 godina,dok je moja majka njoj sve vreme persirala,ona je nju vredjala,sta joj sve nije rekla...ruznu rec nije od nas dobila,vec smo se trudile da nadjemo resenje za to sto se desilo u posti,posto nam se to prvi put desava!Stvarno strasno....a sto se tice toga koja je clanica u pitanju,rado cu napisati koga zanima u inbox,jer ne zelim da imam vise ikakva posla sa takvim ljudima kao sto je ona
2017 10 14
Ne moze vas vredjati i da niste poslali paket. To je toliko ruzno. Postoje i druge reči za sve sto ima da se kaze. uvrede su odlike primitivaca. 21.vek je i mozak je dovoljno evoluirao da se to jednostavno ne radi.
2017 10 14
Ljudi, ne stajem ni na ciju stranu, ne treba vredjati ljude nikako, a tek majke clanica, ali ovde toliko vrvi od prevara, ljudi posalju svoje stvari a druga strana nikad ne posalje, mozda je clanica ishitreno reagovala negativnom, dobro je sto je obrisala. Sto se tice poste, u poslednjih par saradnji iako naglasim danas za sutra, kazu mi da paket nece stici sutra vec tipa za 2 dana, da li ja imam saradnje sa ljudima gde posta dolazi samo 2 puta nedeljno, ne znam, ali nije ni fer onda da ljudi plate postarinu kao post expres a stize im kao obicna posta, kasni.. Pritom sad nam daju izvestaj koji ni ne potpisujemo, oni na drugi papir stavljaju podatke, ja uvek proverim, jednom je zena sve izgresila, ja je vracala, iznervirala se sva, ali ne razumem ni tak nov nacin adresiranja.. Pritom su poskupeli..
2017 10 14
> DesireMe: > Ljudi, ne stajem ni na ciju stranu, ne treba vredjati ljude nikako, a tek majke clanica, ali ovde toliko vrvi od prevara, ljudi posalju svoje stvari a druga strana nikad ne posalje, mozda je clanica ishitreno reagovala negativnom, dobro je sto je obrisala. > Sto se tice poste, u poslednjih par saradnji iako naglasim danas za sutra, kazu mi da paket nece stici sutra vec tipa za 2 dana, da li ja imam saradnje sa ljudima gde posta dolazi samo 2 puta nedeljno, ne znam, ali nije ni fer onda da ljudi plate postarinu kao post expres a stize im kao obicna posta, kasni.. Pritom sad nam daju izvestaj koji ni ne potpisujemo, oni na drugi papir stavljaju podatke, ja uvek proverim, jednom je zena sve izgresila, ja je vracala, iznervirala se sva, ali ne razumem ni tak nov nacin adresiranja.. Pritom su poskupeli.. Strasno je to sto se nije samo meni desilo,koliko vidim to se jako cesto desava.Aj sve,sve,nego ti ne daju konkretno objasnjenje zasto paket kasni,nego vec zaposlena vice 'Sutra ce,sutra ce'. Razumem ja da ishitreno reagovala,ali da te neko toliko navredja,sta ti sve ne kaze,dok je ja molim da saceka da vidim sta se desava u posti.Jos je pozoves na telefon da joj objasnis,ona te namarsira,otera u razne materine,izvredja...na kraju ni izvinite da kaze...
2017 10 14
> MarijaMaraMara: > Ne moze vas vredjati i da niste poslali paket. To je toliko ruzno. Postoje i druge reči za sve sto ima da se kaze. uvrede su odlike primitivaca. 21.vek je i mozak je dovoljno evoluirao da se to jednostavno ne radi. Upravo tako! Bravo!
2017 10 14
1 2