Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li pratite najnovije ?

Citajuci oglase ,komentare , dosla sam na ideju da se sa ostalim clanicama krpica malo vise informisem :") . Interesuje me da li pratite najnovije trendove ? Van krpica svako od nas kupuje naravno i u radnjama stvari koje posle i zavrse na sajtu na radost nekom drugom iz razlicitih razloga ,pa me upravo to i interesuje.Da li kupujete po najnovijem trendu ili vam je nebitno ..Ja sam ranije kao mladja kupovala samo najnovije ,medjutim kasnije mi se to nije vise dopadalo jer je sam nekako izgledala sebi kao u uniformi ,posto je vecina devojaka bila slicno obucena :') . Postalo mi je svejedno ,pa vise i ne pratim to ,vec kupujem nebitno iz koje kolekcije ,bitno mi je da mi se vise svidja iako nije nova kolekcija ... Vasa iskustva ? :")
2017 10 18
Takodje sam kao mladja pratila trendove mada i tada delimicno. Ali vec godinama kupujem ono u cemu mi je udobno. I svejedno mi se stil nekako menja iz godine u godini barem do sada. Ranije sam volela da to bude sve usko strukirano. Ove godine verovatno na radost nekih clanica sve to rasprodajem vecinu i neobuceno 😂i kupujem vise stvari u baggi fazonu. Nekako mi je to udobnije. A pocela sam i za leto da trazim takvu garderobu 😊 Inace bas lepa opustajuca tema
2017 10 18
Imam svoj stil koji sam izgradila i ne opterecujem se sa trendovima .Naravno ,ne ''demode '' ,jednostavno nisam rob trendova i uniformisanosti .Nosim ono sto mi se dopada. Volim da budem drugacija .
2017 10 18
Ja od trendova prihvatam samo ono sto mi odgovara,ne pratim slepo,kao na primer letos oni karneri(za mene nikako!),najvise volim kad je stvar klasicna a kvalitetna da mogu da uklopim i za svaki dan i za posao i tako za neku vecericu,izlazak.A sa druge strane opet volim i nesvakidasnje predmete kojima cu osveziti kombinaciju.Kao sto rece Elena Pt i ja sam pocela sve vise da kupujem baggy,cak i letos,nekako mi komotno,ne razmisljam jednostavno,plus ko ima decu pa za njima juri(k'o ja :-) ) to je pun pogodak. 🤗
2017 10 18
Ne pratim slepo trendove, imam neki svoj stil koji je sarolik, cesto samu sebe iznenadim :) Bitno mi je da se dobro i prijatno osecam u kombinaciji jer znam da mi to dobro stoji. Moja kolegenica nosi odecu koju ja nikada ne bih kupila, ali njoj dobro stoji jer ona to "zna da nosi" Sta vise ne volim uniformisanost.
2017 10 18
Cesto mi se svidi nesto sto se prodavalo ranije, a nesto mi se dopadne iz neke novije kolekcije, pa kad malo razmislim, sve se nekako vrti u krug, jer imam poprilicno stare komade, koji se nadju, sto se tice modela, u novoj kolekciji. Puno mojih starijih stvari su cerke nosile u odredjenom periodu, sa komentarom da se to trenutno nosi, tako da nema sta specijalno da se izmislja. Vazno je da je nesto kvalitetno, da se ne upropasti posle par pranja i nosenja, jer onda deluje ruzno
2017 10 18
Ono sto mi se svidi prihvatim, ali ne pratim slepo. Nikada ne bih obukla onu pom pom obucu, roza krzna, cupave papuce ala branka sovrlic koje su se masovno nosile letos na 100 stepeni.. Ali karneri su mi lepi bili, mada meni ne stoji pa nisam kupovala ali na drugim devojkama mi je bas fino izgledalo.. 😊
2017 10 18
> DesireMe: > Ono sto mi se svidi prihvatim, ali ne pratim slepo. Nikada ne bih obukla onu pom pom obucu, roza krzna, cupave papuce ala branka sovrlic koje su se masovno nosile letos na 100 stepeni.. Ali karneri su mi lepi bili, mada meni ne stoji pa nisam kupovala ali na drugim devojkama mi je bas fino izgledalo.. :') :') :') :') :') Branka Sovrlic - UMIREM !!!!! :,'( :,'( :,'( Skroz si u pravu . Papuce sa krznom na 40 samo zato sto su u trendu ?...*nemam komentar *
2017 10 18
Ne, kupim ono sto mi se svidja i sto mi lepo stoji, ne pratim trendove.. Volim da budem drugacija. Jedino sto mi se bas od trendova svidelo, to su patike sa platformom, ali ne kopije, original adidas su prelepe, ali su preko 10.000
2017 10 18
> TinaAdamovic: > > DesireMe: > > Ono sto mi se svidi prihvatim, ali ne pratim slepo. Nikada ne bih obukla onu pom pom obucu, roza krzna, cupave papuce ala branka sovrlic koje su se masovno nosile letos na 100 stepeni.. Ali karneri su mi lepi bili, mada meni ne stoji pa nisam kupovala ali na drugim devojkama mi je bas fino izgledalo.. > :') :') :') :') :') Branka Sovrlic - UMIREM !!!!! :,'( :,'( :,'( > Skroz si u pravu . Papuce sa krznom na 40 samo zato sto su u trendu ?...*nemam komentar * Ali masovna najezda letos, moj momak mi je prvi ukazao na taj trend kada je jednom dosao kuci i rekao "Misliio sam da sam sve video, ali ovo ko jeti 😂 😱"
2017 10 18
Kako kad! Recimo ove godine sam u trendu jer su trend bili veliki karneri, a njih obooooožavam! A inače kupujem one stvari koje mi lepo stoje ili one koje kad vidim iznad glave iskoče anđelčić i đavolak-anđelčić kaže: Aman više, dosta sa kupovinom, a đavolak kaže: Daj bre, ne smaraj, jednom se živi! I eto, đavo ne da mira i ja šta ću....kupim tu stvar! :') :') :') :') :') :')
2017 10 18
> lokibg: > Kako kad! Recimo ove godine sam u trendu jer su trend bili veliki karneri, a njih obooooožavam! A inače kupujem one stvari koje mi lepo stoje ili one koje kad vidim iznad glave iskoče anđelčić i đavolak-anđelčić kaže: Aman više, dosta sa kupovinom, a đavolak kaže: Daj bre, ne smaraj, jednom se živi! I eto, đavo ne da mira i ja šta ću....kupim tu stvar! :') :') :') :') :') :') Ista stvar :) ..Znaci bukvalno ako mi se svidi to je to ,ne razmisljam imam li sta uklopiti uz to ,uvek je *uklopice se ,svidja mi se* ...
2017 10 18
Ja takođe ne robujem trendovima,ali što Loki reče,sad sam baš bila u trendu jer karnere i vez obožavam :") :") :") .Kupujem ono što volim i što mislim da mi dobro stoji,često od tiiihhhh anđela-đavolaka omašim temu,ali...neka.Neka smo mi vesele ;)
2017 10 19