Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kategorije predmeta

Pa čemu so onda davali predloge :) i da li će biti uopšte nešto novo :")
2017 10 22
Mozda duboke patike?
2017 10 22
Jakne!!!
2017 10 22
Mozda treba uvesti i sportske majice. Takodje mislim da je potkategorija streberske majice poprilicno zloupotrebljena, da ne kazem pravi haos, postu tu zaista ima svega zato mislim da bi je trebalo ukloniti ako je moguce, kao i politicke - nema ih mnogo a mogu se svrstati u druge potkategorije.
2017 10 22
Odlicne su dodatne kategorije, svako poboljsanje sajta dobro dodje, hvala :)
2017 10 22
Odlicno ,mozda jos kategorija *rolke* , i podkategorija za kosulje *kratak rukav* . :")
2017 10 22
Jednobojni dzemperi, tesko je svrstati klasican jednobojni dzemper.
2017 10 22
> andres: > > Icka89: > > > andres: > > > Sitni aparati i pribor za negu tela. > > > Depilatori, figari, pegle za kosu, masazeri, fenovi, cetke, pribori za nokte....... > > Moze i to, i to je *za kucu* ,za sve to *knjige,dom,aparati* postoje teme ,ali ne i konkretne kategorije,kada bi postojale ,bilie bi posecenije i vise realizovane sigurno ,jer na teme neko obrati ili ne obrati paznju . > Pa forum je, nazalost, sve slabije posecen.... tako da neke stvari moraju biti bas kategorija Od foruma nema vajde :) Nije mi jasno zašto su roleri,klizaljke zabranjeni predmeti.Pojedine članice postavljaju,a ja sam upozorena da skinem :) ....dakle roleri,klizaljke
2017 10 22
Predlažem podkategorije: Odeća / Deca / trenerke Odeća / Deca / jakne Odeća / Deca / helanke Obuća / Deca / cipele Obuća / Deca / sandale Obuća / Deca / čizme Obuća / Deca / patike Obuća / Deca / patofne Obuća / Deca / nehodajuće (a izbaciti ih iz Odeća / Deca / nehodajuće) I za decu (odeća), dodati veličinu 98
2017 10 22
Ovo bas nema veze sa temom, ali bi bilo lepo da sredite inbox, tako da prilikom otvaranja razgovora sa clanicom imamo istoriju razgovora sa tim korisnikom, ovako je konfuzno..... Bas mi je drago sto se mi clanice pitamo o izmenama ovog sajta, hvala vam na tome <3
2017 10 22
Sto se kategorija tiče da glavni meni sadrzi odeca, OBUCA ( umesto cipele, jer nisu sve cipele), takodje da se u tom glavnom meniu nalaze "Muskarci " I "Deca". Ovo nije bitno, ali mozda da je moguce razvrstati garderobu po boji." Mary Jane" i "VIntage" su mi skroz suvisne kategorije, kao i "Štreberske" i "Političke" majice. Bilo bi lepo da se i aparati poput figara, masazera, depilatora ukljuce u prodaju. Novi clanovi ne znaju da koriste forume na kojima se ovakve stvari prodaju....
2017 10 23
Pre svega, hvala Adminu na otvaranju novog podforuma "Pokloni". Predložila bih kategiriju/podkategoriju za"basic" stvari. Jednobojne i klasične, u prevodu. Bukvalno ih je nemoguće naći. Mada je nezgodno i zbog toga što neke članice ne napišu naslov predmeta već "slatkica, prelepotica, mekanica..." i ostalo, tako da se ne zna o kojoj stvari je reč. Iskreno se nadam da će se sajt malo dovesti u red. Kao i to da će se kažnjavati bukvalno svaki prestup i nepoštovanje pravila sajta. Hvala i pozdrav.
2017 10 23
> CokaPozarevac: > Pre svega, hvala Adminu na otvaranju novog podforuma "Pokloni". > Predložila bih kategiriju/podkategoriju za"basic" stvari. Jednobojne i klasične, u prevodu. Bukvalno ih je nemoguće naći. > Mada je nezgodno i zbog toga što neke članice ne napišu naslov predmeta već "slatkica, prelepotica, mekanica..." i ostalo, tako da se ne zna o kojoj stvari je reč. > Iskreno se nadam da će se sajt malo dovesti u red. Kao i to da će se kažnjavati bukvalno svaki prestup i nepoštovanje pravila sajta. > Hvala i pozdrav. "Poklanjam", izivnjavam se, greška.
2017 10 23
Nema kategorije/podkategorije za kombinezone, a jako ih je puno na sajtu...
2017 10 23
Eto, ziveh u neznanju, Skoro sam jaknu okacila i nisam izlistala do kraja. Hvala 😂 Za majice i dzempere- baggy, oversized, boho, aztec, a neke podkategorije se mogu izbrisati, jer su suvisne, kao sto su vec ostale clanice komentarisale
2017 10 23