Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kategorije predmeta

Karirane kosulje Spavacice Sportske majice/ majice za fitnes
2017 10 23
> BabyPink: > Ovo bas nema veze sa temom, ali bi bilo lepo da sredite inbox, tako da prilikom otvaranja razgovora sa clanicom imamo istoriju razgovora sa tim korisnikom, ovako je konfuzno..... > Bas mi je drago sto se mi clanice pitamo o izmenama ovog sajta, hvala vam na tome <3 Sjajna ideja,bilo bi super kada bi se realizovala☺
2017 10 23
Trebalo bi dugme ZELIM zameniti sa KUPI da ne bi bilo vise zablude i bespotrebnog kliktanja na isto
2017 10 24
> bloodytears: > Trebalo bi dugme ZELIM zameniti sa KUPI da ne bi bilo vise zablude i bespotrebnog kliktanja na isto Sjajan predlog!
2017 10 24
Upaljači, pepeljare i tabakere
2017 10 24
> bloodytears: > Trebalo bi dugme ZELIM zameniti sa KUPI da ne bi bilo vise zablude i bespotrebnog kliktanja na isto Mozda bi opet neke clanice bile u zabludi, te dugme *kupi* koristile kao poziv za kupovinu njihovih artikala 😂😂
2017 10 24
Jao, izvinjavam se, ali moram.. Za gacoljupce- Nov ves i Koriscen ves, da ne listaju ceo sajt i zapitkuju 😂 😂
2017 10 24
> jacaikaja: > Jao, izvinjavam se, ali moram.. Za gacoljupce- Nov ves i Koriscen ves, da ne listaju ceo sajt i zapitkuju 😂 😂 :) :) :) :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2017 10 25
Bilo bi lepo da možemo da postavimo posteljinu. :)
2017 10 26
Meni fali za igracke kategorija, bar plisane i bebece da mogu da postavim
2017 10 28
Suknje - midi - Već postoje mini i dugačke, midi kategorija bi isto bila korisna.
2017 10 30
Sto se dugmenceta tiče,zaista, a nadam se admin.ce razumeti,valjalo bi promeniti ga u "kupujem", ili"narucujem"...;Od toga što neko nesto "želi" valjda tako i shvata, od komunikacije, gde se ja rasplinem,pišem,objašnjavam, a sa druge strane sedi neka "Dama" koja nakon kliktanja ne može ni hvala ostaviti.Sad stvarno,iks puta sam pomislila,treba li na kraju mojih eseja,drage volje da pojasnim nešto,stavim u poslednjoj poruci "želim i ja,pa sta cu sa tim,samo zato što se neko igra,zabavlja i odlazi,bez reči...Ako žele da se raspitaju,to je bar lako kopiranjem linka,ili navedenim stvarima. Nadam se da je bar to lako izmeniti,jer nas ipak promena na nešto obavezuje. Ovaj sajt shvatam ozbiljno,i valjalo bi zaista da tako i funkcioniše... Opet se rasplinuh;),hvala na strpljenu i čitanju mog eseja ;) Valja pokušati...
2017 11 10
1 2 3