Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koliko vama kasne paketi?

Koliko vama kasne paketi?Meni poslat u sredu ujutru i nista jos,pa da vidim je li i dalje to normalno ili se popravila situacija,da nisam izuzetak?
2017 11 11
i meni kasne uzasno,kasne i oni sto sam ja poslala,a i meni kasne,stvarno bezobrazluk :@ :@ :@ :@
2017 11 11
Meni su u posti rekli da ne garantuju da ce stici na vreme, ali nisam imala problema. I slala sam i primila paket na vreme. Jel post express u pitanju ili preporuceno pismo?
2017 11 11
Ma ja ovaj ne mogu da iscekam...bas sam se unervozila 😡😠
2017 11 11
Post express...to izgleda kako kome,tj.verovatno zavisi gde paket ide i odakle,bas nije fer :-(
2017 11 11
Kasne i po pet sest dana..tokom sledece nedelje bice isto a od one tamo nedelje stupaju u generalni strajk ne ispune li se ne znam koji zahtevi se traze...informacija dobijena od postara!!
2017 11 11
Saljem dva puta nedeljno, paketi poslati u utorak su stigli u cetvrtak a ovi poslati u cetvrtak jos uvek nisu ni otpremljeni, kako vidim na pracenju. Paketi koje sam narucila uz inostranstva, iako su prosli carinu i naplacen je pdv, kasnili su jedan dan odnosno stigli dan posle naznacenog roka za prijem. Nema pravila, ocigledno.
2017 11 11
Hvala vam svima,ipak nisam jedina,bila sam se zabrinula vec 😊 ja sam mislila strajk je vec prosao 😁
2017 11 11
A kakvo je stanje sa preporucenim i obicnim pismima? :)
2017 11 11
@comi205 Nema pravila, prošle nedelje mi je jedno preporučeno pismo stiglo za 2 dana a jedno još nije stiglo...
2017 11 11
Srebrna, hvala na odgovoru. :)
2017 11 11
Ja sam poslala paket pre 5 dana, poklon jednoj članici, i već 2 dana mi stoji kao da je ostavljen izveštaj, a od juče piše da je paket otpremljen za Beograd. Tako da nemam ideju da li se paket vraća ili ne, članica ne odgovara na poruke, milina :P
2017 11 11
Nema na čemu, comi205.
2017 11 11
Ma ne kasne mnogo ,evo iz Kg za Bg putuje vec 6. dan i sad je u glavnoj posti,nije jos ni otpremljen u postu opstine gde je kupac tako da bas lepo a na broj u post expres centru se niko ne javlja naravno :@ :@ :@
2017 11 13
...
2017 11 13
1 2