Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Kupila sam od clana LelicaLela kremu koja nije bila original. Posto sam se zalila, pristala je da mi vrati novac. Poslala sam joj paket, ona je meni nalepila negativnu ocenu uz pola skrinsota ceta i konstataciju da sam ja prepakivala kremu i nije mi nikad vratila ni tu kremu, ni novac. Evo proslo je par dana, sad sam otisla do poste, nije bilo posiljki na moje ime, dakle dala sam joj novac, ona je pristala da mi vrati novac, poslala sam joj kremu i otad nista. Na poruke ne odgovara. Ne brine me negativna ocena, nego sam ostala bez 2500 dinara i nisam dobila nista. Sta da radim?
2018 03 13
Kremu sam preuzela u ponedeljak, u utorak sam joj poslala poruku, u sredu kremu. Isla sam posle po jos testera, imam ga kraj sebe, to nije ta krema. Ja sam pogresila sto sam kupila ista od nje i to je jedino. Zasto mi onda nije vratila tu kremu? U redu je da zadrzi novac? Ona je znala da sam ja podigla kremu u ponedeljak, pa to stoji u njenim komentarima. Dosad nisam imala ovakvu situaciju, ovo je necuveno!
2018 03 13
Poslala sam joj upravo to sto je ona meni poslala, a njena poruka dokazuje da je ona planirala. Pogledajte nastavak konverzacije na njenom profilu.
2018 03 13
Jako mi vas je zao sto ste prosli kroz to sta ste prosli. Ja sam isto prevarena, od jedna gluperde, ali neka mene to vise ne dotice. Ne zelim vise nista razmenjivati, a ni prodavati, uskoro cu ugasiti profil, ne zelim da me idiot seta, ...strasne se stvari desavaju, tu ima mnogo povezanih ljudi, mnogo njih laze...strasno..
2018 03 13
> IvetIvanovic: > Jako mi vas je zao sto ste prosli kroz to sta ste prosli. Ja sam isto prevarena, od jedna gluperde, ali neka mene to vise ne dotice. Ne zelim vise nista razmenjivati, a ni prodavati, uskoro cu ugasiti profil, ne zelim da me idiot seta, ...strasne se stvari desavaju, tu ima mnogo povezanih ljudi, mnogo njih laze...strasno.. Clan sam sajta nekoliko godina unazad i to zbog kupovine parfema, kupujem od jedne osobe vec dugo i ne ocenjujemo se. Svesna sam toga da neko uvek moze da proda kopiju umesto originala, ali sad sam ostala i bez novca i bez predmeta. Nisam ovde zbog prodaje, tako da nemam razloga zasto bih smisljala prevaru, samo sam se usudila da kupujem kozmetiku od nekog novog. Eto. Ne prodajem, niti zivim od prodaje, kupac sam. I ne poznajem ovde nikoga.
2018 03 13
"Ne ,gospodja Danijela nije slagala ,vec ste Vi jedan veliki lazov i prevarant koji je hteo mene da prevari . Vec samnapisala to u utisku o vama . To dovoljno govori kakvi ste i kako ste zeleli da mi podvalite . Treba da vas je sramota ,ali ne mozete da osetite sramotu zbog toga sto ste uradili jer nemate stida . Ovaj forum je jedno veliko leglo prevaranata." Evo odgovora na njem utisak . Da se ja ne bih pravdala ,jer vise to i ne zelim . Zelela je jednostavno da me ubedi kako sam ja u kremu koju sam platila 6000 d .,stavila na pr kremu za ruke. I u glavnom koristim samo Darphih i Logonu i tacno znam sta sam prodala ,a sta je htela da mi vrati . Nisam toliko nisko pala da tako nesto radim ,sto se moze videti i po utiscoma,ali i na drugom forumu na kome pisem ,pa i prodam od kozmetike nesto ako mi ne odgovara,savetujem devojke sta da koriste ,jer imam veliko iskustvo kad je u pitanju nega lica . Mnogi znaju ko sam ,i ja ne krijem svoj identitet . Isto tako ,ne zelim da me neko vuce za nos i pravi budalom ,kao sto je to pokusala gospodja Sanja . Sta jos da kazem ...razocarana vise ne mogu biti ,ljuta takodje . Samo mogu da zalim takve osobe,jer da je znala koliko je to jadno i glupo ,ne bi to ucinila .
2018 03 13
> IvetIvanovic: > Jako mi vas je zao sto ste prosli kroz to sta ste prosli. Ja sam isto prevarena, od jedna gluperde, ali neka mene to vise ne dotice. Ne zelim vise nista razmenjivati, a ni prodavati, uskoro cu ugasiti profil, ne zelim da me idiot seta, ...strasne se stvari desavaju, tu ima mnogo povezanih ljudi, mnogo njih laze...strasno.. Pozdrav,zasto niste ostavili negativan utisak osobi koja Vas je prevarila kao upozorenje ostalim clanicama?
2018 03 13
> Marylin: > Nazalost mi ne mozemo utvrditi ko je u pravu jer ne znamo sadrzaj kreme i kakva treba da bude sta je ona poslala a sta vi,samo mislim i tvrdim da nije fejk krema koju ste dobili. Ako ste kasnije otisli po jos testera sad ste mozda uzeli taj koji treba i koji jeste ta krema a kremu vise nemate kod sebe,trebali ste slikati taj koji ste dobili koji ste bacili da ona zna koji ste vi probali. Ako vec postoji razlika o kojoj ona prica za suvu i mesovitu kozu,u teksturi i svemu. Kao sto vi mozete biti u pravu tako isto moze i ona,jer ja ne znam i ne razumem se u kreme ali iz Vase prepiske zakljucujem da ona jako dobro poznaje te kreme i njihove teksture i mirise. Ako Vam nije odgovarala trebali ste staviti u prodaju to se desava,a ovako ne zna ko je sta uradio sa kremom,i naravno da ni ona ne zeli nazad ako ste vi satavili neku drugu unutra. Situacija je neresiva. Bilo bi bolje da ste je stavili u prodaju i to je to. Vi ste malopre imali 3 predmeta na prodaji sad samo jedan ne secam se tacno sta je bilo,ali zasto ste obrisali? Parfemi, prodati su. Prodala sam dva od tri parfema. Obozavam parfeme. I sve je to okej sto Vi kazete, mada ja tvrdim da to nije ta krema, uzela sam tester u utorak i robala ga nasred ulice. Ona mi nije nikad poslala paket koji sam joj vratila. Razumete? Kao nikom nista?
2018 03 13
I da ,kao sto vec rekoh ,egzistencija mi ne zavisi od ovog foruma . Da zavisi ,ne bih kremu koja je bila skoro puna prodavala za 2500 ,vec za mnogo vise. I tacno znam kako svaka Darphin linija izgleda i kako se ponasa na kozi, jer sam svaku koristila .
2018 03 13
> MlleSanja: > > Marylin: > > Nazalost mi ne mozemo utvrditi ko je u pravu jer ne znamo sadrzaj kreme i kakva treba da bude sta je ona poslala a sta vi,samo mislim i tvrdim da nije fejk krema koju ste dobili. Ako ste kasnije otisli po jos testera sad ste mozda uzeli taj koji treba i koji jeste ta krema a kremu vise nemate kod sebe,trebali ste slikati taj koji ste dobili koji ste bacili da ona zna koji ste vi probali. Ako vec postoji razlika o kojoj ona prica za suvu i mesovitu kozu,u teksturi i svemu. Kao sto vi mozete biti u pravu tako isto moze i ona,jer ja ne znam i ne razumem se u kreme ali iz Vase prepiske zakljucujem da ona jako dobro poznaje te kreme i njihove teksture i mirise. Ako Vam nije odgovarala trebali ste staviti u prodaju to se desava,a ovako ne zna ko je sta uradio sa kremom,i naravno da ni ona ne zeli nazad ako ste vi satavili neku drugu unutra. Situacija je neresiva. Bilo bi bolje da ste je stavili u prodaju i to je to. Vi ste malopre imali 3 predmeta na prodaji sad samo jedan ne secam se tacno sta je bilo,ali zasto ste obrisali? > Parfemi, prodati su. Prodala sam dva od tri parfema. Obozavam parfeme. I sve je to okej sto Vi kazete, mada ja tvrdim da to nije ta krema, uzela sam tester u utorak i robala ga nasred ulice. Ona mi nije nikad poslala paket koji sam joj vratila. Razumete? Kao nikom nista? Paket je trebao da vam stigne . Ako nije ,zovite postu . A verovatno je i stigao ,samo cutite .
2018 03 13
Devojke, da vas upozorim na jos jednog prevaranta. clanica "Slovenac" je kupila od mene naocare za 12000. ja uvek insistiram na licnom preuzimanju da bi devojke videle sta kupuju jer cesto se ne radi o malim svotama. naocare su joj se svidele i ostavila mi je pozitivan utisak. nakon mesec dana mi se javila da hoce da ih vrati, da nisu prave, pocela da vredja i preti. Mislim da je profil lazan jer nikad nista ne kaci niti ima utisaka. da li neko ima neki savet? posto mi sad stoji taj jedan negativan komentar bez osnova i automatski mi rusi reputaciju. molim vas ako imate vremena prijavite doticnu, da jos neko ne nastrada kao ja.
2018 03 13
> MlleSanja: > Kremu sam preuzela u ponedeljak, u utorak sam joj poslala poruku, u sredu kremu. Isla sam posle po jos testera, imam ga kraj sebe, to nije ta krema. Ja sam pogresila sto sam kupila ista od nje i to je jedino. Zasto mi onda nije vratila tu kremu? U redu je da zadrzi novac? Ona je znala da sam ja podigla kremu u ponedeljak, pa to stoji u njenim komentarima. Dosad nisam imala ovakvu situaciju, ovo je necuveno! Razumem te. Sad ispada eto da je KUPAC koji je izdvojio 2500din za kremu folirant i da je prebacivala drugu kremu... ma dajte, molim vas. i sad kao ee pa proslo je cetiri dana nemas prava da joj ostavljas negativan. a bila je skoro otvorena tema o meni od clanice SLADJE014 gde mi je posle tri i po meseca obrislaa pozitivan i stavila negativan, kao posle toliko vremena je videla da nesto nije u reduuu hmmm a sve clanice su je podrzale, i da menja utisak i sve... ovde je ocigledno ono ko se s kim druzi itd. ne razumem, niti otvaranje tema i komentarisanje clanica pristrasnih nije merodavno...
2018 03 13
Isto pitanje, da li mislite da je mozda clanica ostetila jaknu i prijavila je kao moju gresku, kao ostecenu primljenu , jer je htela da vrati novac, predomislila se ili je nasla drugu koja joj za isti novac vise odgovara, ne ulazim sad u sve to, ima puno razlogaaa... a tad nikome nije bilo logicno to, a sad ispada da je clanica luda pa menja sadrzaj kreme, da bi vratila novac kako prvi slucaj nije logican, a drugi jeste nista licno nemam ja ni protiv jedne, ni protiv druge, niti sam saradjivala sa njima, ali hajde budimo svi fer. i da, bilo je clanica par koje su podrzale doticnu sladju da mi da negativan i izbrise pozitivan , cak je jedna od njih to i predlozila prva, pa se ova osmelila...i na kraju sam ja ostala sa dva negativna, nema vezee, ja znam samo da su i kaput i jakna bili u odlicnom stanju, povela se polemika i oko cigareta nabedjuju me da sam pusac ane u drustvu nego u porodici niko sem oca ne pusi ... nevaznooo, htela sam samo da ukazem na ovaj slucaj koji se malocas desio, da nije jedinstven vec je bilo i bilo primera, samo je pitanje ko ce na ciju stranu stati...
2018 03 13
> Paket je trebao da vam stigne . Ako nije ,zovite postu . A verovatno je i stigao ,samo cutite . Možda ne bi bilo loše da proverite preko broja za praćenje paketa da li je stigao ?
2018 03 13
> LelicaLela: > > MlleSanja: > > > Marylin: > > > Nazalost mi ne mozemo utvrditi ko je u pravu jer ne znamo sadrzaj kreme i kakva treba da bude sta je ona poslala a sta vi,samo mislim i tvrdim da nije fejk krema koju ste dobili. Ako ste kasnije otisli po jos testera sad ste mozda uzeli taj koji treba i koji jeste ta krema a kremu vise nemate kod sebe,trebali ste slikati taj koji ste dobili koji ste bacili da ona zna koji ste vi probali. Ako vec postoji razlika o kojoj ona prica za suvu i mesovitu kozu,u teksturi i svemu. Kao sto vi mozete biti u pravu tako isto moze i ona,jer ja ne znam i ne razumem se u kreme ali iz Vase prepiske zakljucujem da ona jako dobro poznaje te kreme i njihove teksture i mirise. Ako Vam nije odgovarala trebali ste staviti u prodaju to se desava,a ovako ne zna ko je sta uradio sa kremom,i naravno da ni ona ne zeli nazad ako ste vi satavili neku drugu unutra. Situacija je neresiva. Bilo bi bolje da ste je stavili u prodaju i to je to. Vi ste malopre imali 3 predmeta na prodaji sad samo jedan ne secam se tacno sta je bilo,ali zasto ste obrisali? > > Parfemi, prodati su. Prodala sam dva od tri parfema. Obozavam parfeme. I sve je to okej sto Vi kazete, mada ja tvrdim da to nije ta krema, uzela sam tester u utorak i robala ga nasred ulice. Ona mi nije nikad poslala paket koji sam joj vratila. Razumete? Kao nikom nista? > Paket je trebao da vam stigne . Ako nije ,zovite postu . A verovatno je i stigao ,samo cutite . Bila sam danas u posti, nema paketa za mene, niti je bilo od proslog puta kad ste mi poslali. Zena je listala sve. Hocete li sutra da odem da trazim da mi uslika? Niste mi polali nista. Sem toga, pitala sam Vas u poruci, niste mi odgovorili.
2018 03 13
1 2 3 4 5 ... 16