Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Ja ovo nisam uspela da ispratim, pokusacu ponovo kasnije kad budem imala vremena. Samo sam primetila da "je jedva skupila pozamasan novac za ovaj parfem" a ima "100 parfema" i koristi preskupe kreme.
2018 03 14
Prvo cu ja 😊 Nakon ovog cirkusa i spanske serije kako neko rece, devojke sve me pljunite ako ikada budete videli Esperansa prevarena ili prevarila. Resicu to kako znam i umem , vracam novac ako slucajno neko ne bude zadovoljan, iako budem mislila da nije, tj znam sigurno da nece jer nisam takav olos.. Ako sam prevarena, progutacu knedlu, sama sebi reci gusko ali ovde izneti necu nista. Sada sam videla sta sve moze da se radi, kako se vesto vara, ili ne ako gresim meni na dusu.
2018 03 14
Ma, Srebrna je carica <3 Nego, gde je Mimica, pardon- Lelica??? I hajde da preskocite te kokice, nije lepo smejati se tudjoj nesreci, a nesreca je biti i prevarant i prevaren.I u jednom i u drugom slucaju imamo ostecenje- u prvom moralno, u drugom materijalno, mozda i emotivno.
2018 03 14
Loola, Tanja69zr, Srebrna, Esperansa👏👏👏👏 slazem se sa svim sto ste napisale.
2018 03 14
Moram da Vam odgovorim kao sto sam i obecala. Nemam sliku kreme koju sam dobila, a tom slikom ne bih nista postigla jer se radi o kremi, dakle miris i tekstura. Slike bi bile identicne kao one Lelicine. Imam slike prepiske na svojoj i njenoj negativnoj oceni, slike kao dokaz gde je posiljka i da sam je poslala, pa i sliku testera.
2018 03 14
Draaga Marylin, mozda bi i bilo bolje da "napustite temu", jer biste mogli, ne daj Boze, nekome postati- dosadni, a ne tako davno je jedan clan popio block na forumu bas iz tog razloga.Bio covek Nekima dosadan, prvo ga dobro napljuvali pa ga i admin(ka) stavila pod "kljuc" (blok). Tako da ovde nikada niste dovoljno sigurni, osim ako taj kome ste dosadni nije "nebitan"( Biti bitan i nebitan na Krpicama :') :') :') ) <3 :* ;)
2018 03 14
> tanja69zr: > Draaga Marylin, mozda bi i bilo bolje da "napustite temu", jer biste mogli, ne daj Boze, nekome postati- dosadni, a ne tako davno je jedan clan popio block na forumu bas iz tog razloga.Bio covek Nekima dosadan, prvo ga dobro napljuvali pa ga i admin(ka) stavila pod "kljuc" (blok). Tako da ovde nikada niste dovoljno sigurni, osim ako taj kome ste dosadni nije "nebitan"( Biti bitan i nebitan na Krpicama :') :') :') ) > <3 :* ;) Hvala na savetu ;) Bas mi znaci,kao i upozorenje. Takodje da obavestim onoga ko mi je prijavio kolaznu sliku da je duks uspesno prodat ;) Zaista me ne brine da li sam dosadna ljudima sa sajta Moje Krpice ( ko zna ko je sve meni dosadan pa cutim)niti otvaram teme da bi otvorila kao Andres,koji je Vama licno jako prijao i nije Vam bio dosadan,lepo ste caskali sa njim na njegovoj nebitnoj temi. Molim Vas prijavite me za blok,verujte umirem od zelje za tim,bicu Vam zahvalna 👍👍❤️
2018 03 14
> Marylin: > > tanja69zr: > > Draaga Marylin, mozda bi i bilo bolje da "napustite temu", jer biste mogli, ne daj Boze, nekome postati- dosadni, a ne tako davno je jedan clan popio block na forumu bas iz tog razloga.Bio covek Nekima dosadan, prvo ga dobro napljuvali pa ga i admin(ka) stavila pod "kljuc" (blok). Tako da ovde nikada niste dovoljno sigurni, osim ako taj kome ste dosadni nije "nebitan"( Biti bitan i nebitan na Krpicama :') :') :') ) > > <3 :* ;) > Hvala na savetu ;) Bas mi znaci,kao i upozorenje. Takodje da obavestim onoga ko mi je prijavio kolaznu sliku da je duks uspesno prodat ;) Zaista me ne brine da li sam dosadna ljudima sa sajta Moje Krpice ( ko zna ko je sve meni dosadan pa cutim)niti otvaram teme da bi otvorila kao Andres,koji je Vama licno jako prijao i nije Vam bio dosadan,lepo ste caskali sa njim na njegovoj nebitnoj temi. Molim Vas prijavite me za blok,verujte umirem od zelje za tim,bicu Vam zahvalna 👍👍❤️ Pa , Vi ste , draaaaga Maryluin, vidoviti! Upravo to shvatih- Vi tacno znate ko kome prija, ko kome jeste a i nije dosadan, ko je sa kim caskao na kojoj temi, koja krema kako mirise, koju nameru ima neko i pre nego sto on sam to shvati, ma ja Vam se iskreno - diviiim! Sa toliko intuicije i slobodnog vremena, u ovoj drzavi i sa ovim mentalitetom, Vi mozete uspeti kao - vidovnjak! Tu je lovaaa, manite se Krpica :* :* :*
2018 03 14
> tanja69zr: > Draaga Marylin, mozda bi i bilo bolje da "napustite temu", jer biste mogli, ne daj Boze, nekome postati- dosadni, a ne tako davno je jedan clan popio block na forumu bas iz tog razloga.Bio covek Nekima dosadan, prvo ga dobro napljuvali pa ga i admin(ka) stavila pod "kljuc" (blok). Tako da ovde nikada niste dovoljno sigurni, osim ako taj kome ste dosadni nije "nebitan"( Biti bitan i nebitan na Krpicama :') :') :') ) > <3 :* ;) Grdno gresite Tanja! Doticna osoba je blokirana zbog prostackog govora na forumu kao i vredjanja clanica. A to da je bio dosadan iako je nepobitna cinjenica Adminka uopste nije razmatrala prilikom odlucivanja o bloku! Ali uvek je tako kada se covek razbesni jer nemoc usled nedostatka argumenata i/ili inteligencije izazove burnu reakciju i agresiju prema svima koji vas u raspravi potuku dokazima i/ili retorikom. Moram dodati i da Vas cinizam sigurno ima neku dublju pozadinu, ali to je vec pitanje na koje odgovor ovde bas nikoga ne interesuje.
2018 03 14
I Vi Marylin verujete prodavcu koji nema nikakve dokaze.. A clanica tanja69zr je lepo navela.. samo nagadjate, predvidjate, pretpostavljate.. BEZ DOKAZA.. Nemam nista apsolutno protiv Vas licno, nadam se da to shvatate, samo se ne slazem sa Vasim misljenjem, sto je legitimno :) Mnogo ste ovde teksta napisali a nista niste rekli :( Ali mi je drago da se javilo dosta clanica i da su neke maske pale, te da smo na tragu da razotkrijemo prevaranta.. A Srebrnoj i ovim putem CESTITAM na zapazanju :) Ona je po mom misljenju dala najveci doprinos i to u jednom jedinom komentaru :) Svaka cast i ostalim clanicama koje su uvidele sta je zapravo po sredi :)
2018 03 14
Ne znam odakle ikome ovde nerv da brani prodavca . Vrti neku smesnu pricu u krug , otvaranje paketa ,tra-la-la-la ,ovo ono .... I zasto svi prevaranti "iz principa nece da vrate novac " ? hahahhahah pa jeste ,kakav si to prevarant ako posle vratis -ispravan princip ,pa da je mislio da vraca novac ,ne bi ni varao . A ovde je prevara jasna kao dan . Uzgred ,sutra cu u posti pokazati neke delove ove teme , izgleda da mi koji ne otvaramo pakete zivimo u neznanju .
2018 03 14
> TatCat: > Ne znam odakle ikome ovde nerv da brani prodavca . Vrti neku smesnu pricu u krug , otvaranje paketa ,tra-la-la-la ,ovo ono .... I zasto svi prevaranti "iz principa nece da vrate novac " ? hahahhahah pa jeste ,kakav si to prevarant ako posle vratis -ispravan princip ,pa da je mislio da vraca novac ,ne bi ni varao . A ovde je prevara jasna kao dan . Uzgred ,sutra cu u posti pokazati neke delove ove teme , izgleda da mi koji ne otvaramo pakete zivimo u neznanju . Pitajte ako Vam nije tesko...koliko se daje postaru novca da se ne obrukamo, i 'ladno otvorimo paket bez potpisa :")
2018 03 14
> lokibg: > > tanja69zr: > > Draaga Marylin, mozda bi i bilo bolje da "napustite temu", jer biste mogli, ne daj Boze, nekome postati- dosadni, a ne tako davno je jedan clan popio block na forumu bas iz tog razloga.Bio covek Nekima dosadan, prvo ga dobro napljuvali pa ga i admin(ka) stavila pod "kljuc" (blok). Tako da ovde nikada niste dovoljno sigurni, osim ako taj kome ste dosadni nije "nebitan"( Biti bitan i nebitan na Krpicama :') :') :') ) > > <3 :* ;) > Grdno gresite Tanja! Doticna osoba je blokirana zbog prostackog govora na forumu kao i vredjanja clanica. A to da je bio dosadan iako je nepobitna cinjenica Adminka uopste nije razmatrala prilikom odlucivanja o bloku! > Ali uvek je tako kada se covek razbesni jer nemoc usled nedostatka argumenata i/ili inteligencije izazove burnu reakciju i agresiju prema svima koji vas u raspravi potuku dokazima i/ili retorikom. > Moram dodati i da Vas cinizam sigurno ima neku dublju pozadinu, ali to je vec pitanje na koje odgovor ovde bas nikoga ne interesuje. Pa onda i ne postavljajte pitanja na koja odgovor nikoga ne interesuje. Da je bilo ko bio u kozi doticnog, isto bih rekla sto i sada, bogami ste ga izvredjali najstrasnije, nemojte me terati da se setim, gadno ce zvucati.No, gotova stvar, tako je kako je. Ja nisam nisam cinik, daleko bilo, ali sarkazam obozavam <3 bez "dublje pozadine", savrseno sam srecna i zadovoljna <3 :*
2018 03 14
Samo da vam javim da je meni obrisan predmet sa najvecim brojem pregleda, ne znam sta je poenta, stavicu ga opet ...
2018 03 14
> BabyPink: > Samo da vam javim da je meni obrisan predmet sa najvecim brojem pregleda, ne znam sta je poenta, stavicu ga opet ... Obratite se detektivu koji je zaduzen za odlucivanje o bloku na forumu,mozda se i time bavi kao i procenjivanjem licnosti,vremena i mentaliteta 😉
2018 03 14
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 16