Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dzihadski poklic

Nevezano za to da li nekome smeta ili ne, mislim da na sajtovima ove vrste nije dozvoljeno propagiranje ekstremne verske ili politicke ideologije.
2018 03 30
> bloodytears: > tebi mozda ne smeta teroristicka zastava ali razumem clanice kojima mozda smeta, meni licno ne smeta samo vidim o cemu se tu radi a to da l ces ti da stavis nasu,americku,francusku i ciju god zastavu nebitno je mada kontam da bi nekom i to smetalo posto vidjam na face-u prozivke devojaka koje nose odecu sa americkom zastavom sto je po meni apsurdno ali sta da se radi Ja ništa loše nisam rekla , sem da dotični nikoga javno vređao nije niti prozivao po forumu . Francusku , američku ne bi stavila. A zastava je simbol jedne države , verske pripadnosti a sad što je neki propagiraju u cilju terorizma to je druga stvar. Pričam generalno, i slažem se sa sa tobom oko prozivki po face-u.. Razumem stav i drugih ali kažem da možda nije zlonamerno to uradio.. Uostalom koji su argumenti da jeste ??? Tema se uvek može dužiti mislim da svrhe nema jel sem slike nema nikakvih javnih prozivki...
2018 03 30
Ti izjednacavas drzavnu zastavu sa zastavom teroristicke organizacije? ? Sve i da stavis zastavu drzave Srbije, to ne moze da ugrozava nikog zato sto su svi prisutni gradjani iste. Medjutim, relevantno tvojoj mirnodopskoj ideologiji bi bilo da stavis zastavu/sliku neonacistickog pokreta Srbije, Hitlerovu sliku, sliku Kju Kluks klana. Sigurno i iza tih pokreta stoje najplemenitiji motivi i vrhunska empatija temeljena na odsecanju glave svakom ko nije iste veroispovesti 🖒
2018 03 30
Istu dozu tolerancije, razumevanja i ljubavi sam sigurna da bih i ja dobila kada bih okačila kokardu Kraljevine Jugoslavije na čelo i prošetala, recimo, Baščaršijom ili Prištinom. Dajte, ljudi, o čemu mi raspravljamo ovde? Provokacija je jasna, samo što se neki iz petinih žila trude da pokažu koliko filantropski debelo mažu političku korektnost na 'leba.
2018 03 30
> EsBeBe: > Istu dozu tolerancije, razumevanja i ljubavi sam sigurna da bih i ja dobila kada bih okačila kokardu Kraljevine Jugoslavije na čelo i prošetala, recimo, Baščaršijom ili Novim Pazarom. Dajte, ljudi, o čemu mi raspravljamo ovde? Provokacija je jasna, samo što se neki iz petinih žila trude da pokažu koliko filantropski debelo mažu političku korektnost na 'leba. :') :') :') :') :') Dozu bi dobila sigurno, e sad - politicka korektnost se ovde "maze na 'leba" hronicno. I ja hocu da verujem da se doticni RECKO12 ozenio, dobio sina ili sta vec, ali tesko bice. Samo znam da ne bih rizikovala da kupim nesto tj. dobijem paket od te persone.
2018 03 30
..mojormaric12 Tebi je isto do da neko stavi zastavu Srbije i zastavu ISIL-a? Da li si ti realna? Kao drugo oni ne koriste Bibliju, vec Kuran! Ti devojko elementarne stvari ne znas, otuda i prosipas ove gluposti po sajtu..> MiciZara: > Ne mislim da je taj momak imao ružnu nameru, ne kapiram čime propagira išta sem na neki način svoje versko opredeljenje. Jel nekog uvredio, jel javno nešto napisao? Šta bi bilo da sam za profilnu stavila svoju sliku sa zastavom Srbije ? Da li bi to značilo da propagiram nešto??? A draga buba guzo znači li da propagiraš svoju guzu , daješ je ili šta svojim nikom ? Aj ne pravite problem niokočega, svi ste vi prvo ljudi i ne treba da robujete predrasudama. U arapskoj kulturi te reči se koriste u bibliji , arapski rečnik... Sad što njihova vojska te reči koristi to nema veze sa Arapskom kulturom niti to njihova biblija podržava.. Bog je veliki kad im ispuni želje... Da blagostanje.. To nema veze sa klanjem ljudi, ubijanjem to je iskrivljeno viđenje današnjice i njihova vera to ne podržava.. Kao ni naša , i nama vernicima je Bog vera nada itd . Ne robujte predrasudama.. > Da prodaje ne dozvoljenu komercionalnu robu je istina...
2018 03 30
Uh,uh,ovo ode predaleko.... Ja se izvinjavam svima koje je povredila,dodirnula ili prozvala moja primedba na simbol svetski najpoznatije teroristicke organizacije! Ovo je sajt sa zabavnom konotacijom i treba takav i da ostane. Svako od nas ima svoje misljenje po pitanju svega ali ne treba mesati babe i zabe. Pozivanje ili pominjanje veroispovesti su bas ozbiljne teme a njima nije mesto ovde. Za clanicu kojoj smeta moj nadimak koji je od detinjstva ostao,ima i cudnijih imena...
2018 03 30
> mojormaric12: > ..mojormaric12 > Tebi je isto do da neko stavi zastavu Srbije i zastavu ISIL-a? Da li si ti realna? Kao drugo oni ne koriste Bibliju, vec Kuran! Ti devojko elementarne stvari ne znas, otuda i prosipas ove gluposti po sajtu..> MiciZara: > > Ne mislim da je taj momak imao ružnu nameru, ne kapiram čime propagira išta sem na neki način svoje versko opredeljenje. Jel nekog uvredio, jel javno nešto napisao? Šta bi bilo da sam za profilnu stavila svoju sliku sa zastavom Srbije ? Da li bi to značilo da propagiram nešto??? A draga buba guzo znači li da propagiraš svoju guzu , daješ je ili šta svojim nikom ? Aj ne pravite problem niokočega, svi ste vi prvo ljudi i ne treba da robujete predrasudama. U arapskoj kulturi te reči se koriste u bibliji , arapski rečnik... Sad što njihova vojska te reči koristi to nema veze sa Arapskom kulturom niti to njihova biblija podržava.. Bog je veliki kad im ispuni želje... Da blagostanje.. To nema veze sa klanjem ljudi, ubijanjem to je iskrivljeno viđenje današnjice i njihova vera to ne podržava.. Kao ni naša , i nama vernicima je Bog vera nada itd . Ne robujte predrasudama.. > > Da prodaje ne dozvoljenu komercionalnu robu je istina... Kuran upravu si greškom napisah biblija.. A što se tiče "devojke i gluposti ni u jednom trenutku nisam pisala o terorističkoj zastavi već rečima iz Kurana .Šta ti bode oči mišljenje moje pa hajde na linč. Za pismene piše a mene zabole šta ti i ostali mislite. Pisala sam o arapskim rečima koje vojnici koriste na žalost i kad kolju u borbi . Ali tome reči nisu namenjene. Simdol jedne države između ostalog je i zastava, zastavu sam provukla jel sa njom imam fotografiju. Čemu linč, ma u jajima se mućkale niste kad su ovde sranja bila. I kao što rekoh za pismene piše pa me možete pljuvati boli me moja ribica. Jako ste mi bitne u životu...
2018 03 30
Lajte kučke što reče moja nana... Hajde sujetne haha.. Za rešavanje i bitnijih stvari ovde ima od glupe slike na nečijem profilu koja vas nije ugrozila . Predaleko smo otišle , pozdrav
2018 03 30
Primitivno i ruzno. Obrisem dupe tom zastavom i toliko od mene . Sto se tice pravila ovog sajta ,vec su sva pogazena ,tako da se pored prevaranata povratnika , sitnih pilicara , lopova jedan sugavi allah i ne vidi toliko . Takvih majmuna pun YT ,kako da se ne nadje neki smrdljivac i ovde ? Ne iznenadjuje me.
2018 03 30
Hvala Bogu daragom da ima jos zdravih ljudi u glavu 😂 takvim stvarima ovde nije mesto...mislim da je malo dublje nego sto izgleda 🤐 bas tako slazem se...ja nisam ovde vec dugo i muka mi je bre da me malo malo neko izbacuje iz metroa i sprovodi zvog napada ovakvog i onakvog 😂 u svakom narodu ima i ovakvih i onakvih ljudi...ali je cinjenica da im velika vecina ljudi koji pripadaju toj veri jeste specificna u smislu da imaju malo izopacene ciljeve...i na svakakve nacine ih "guraju" u neke normalne zemlje na mala i velika vrata...
2018 03 30
> TatCat: > Primitivno i ruzno. Obrisem dupe tom zastavom i toliko od mene . Sto se tice pravila ovog sajta ,vec su sva pogazena ,tako da se pored prevaranata povratnika , sitnih pilicara , lopova jedan sugavi allah i ne vidi toliko . Takvih majmuna pun YT ,kako da se ne nadje neki smrdljivac i ovde ? Ne iznenadjuje me. "Jedan sugavi Allah" ? Zbog cega ovakve reci? Zar ne treba na prvom mestu biti covek, a tek onda gledati ko je koja vera. Ovim recima vredjate sve nas muslimanske veroispovesti, a ne vidim razlog, jer koliko vidim doticni nije nikoga ugrozio sa tom slikom. Stvarno zalosno. Dobro cu razmisliti da li cu kupiti nesto od osobe koja ima misljenje o nekome samo na osnovu vere . Pozdrav.
2018 03 30
"Jedan sugavi Allah" ? Zbog cega ovakve reci? Zar ne treba na prvom mestu biti covek, a tek onda gledati ko je koja vera. U pravu ste. Treba. Ali ovo je MK, pa ne vidimo coveka, vec samo profilnu, nik i sl. " koliko vidim doticni nije nikoga ugrozio sa tom slikom" Niste u pravu. Od bezbroj mogucih slika , bas ova? Simbol koji ugrozava ceo savremeni svet? Bolje je priznati da u svakom zitu ima kukolja.
2018 03 30
> tanja69zr: > "Jedan sugavi Allah" ? Zbog cega ovakve reci? Zar ne treba na prvom mestu biti covek, a tek onda gledati ko je koja vera. > U pravu ste. Treba. Ali ovo je MK, pa ne vidimo coveka, vec samo profilnu, nik i sl. > " koliko vidim doticni nije nikoga ugrozio sa tom slikom" > Niste u pravu. Od bezbroj mogucih slika , bas ova? Simbol koji ugrozava ceo savremeni svet? Bolje je priznati da u svakom zitu ima kukolja. Zasto bih se ja bunila ako neka clanica postavi krst na profilu ili neki drugi simbol vere? A i ne mislim da bi neko ko "baca bombe" i izgovara Allahu Ekber dosao na MK da prodaje stvari, to mi nije logicno. Videla sam da je taj clan iz mog grada, mi ne bacamo bombe i nije u redu da se svi stavljamo u isti kos. ☺
2018 03 30
Lejla mi ne bacamo bombe i nije u redu da se svi stavljamo u isti kos. ☺ Upravo o tome Vam pricam. Da je clan stavio polumesec i zvezdu, koji su pravi simboli muslimanske vere, sigurna sam da niko ne bi nista rekao niti zamerio niti primetio. Ovako, treba da razumete reakcije, jer ako nije dosao da cini ono sto ste rekli ili da provocira- sta god- sta ce mu ta profilna? Pozdrav.
2018 03 30