Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dzihadski poklic

Pa, evo, stigli smo do trenutka kada je dotični gospodin provokator ispao žrtva razularenih forumskih bezbožnika i mučenik za veru. :bljuc:
2018 03 31
> EsBeBe: > Pa, evo, stigli smo do trenutka kada je dotični gospodin provokator ispao žrtva i mučenik za veru. :bljuc: Ma u pitanju je samo strasno neznanje ukrsteno s potrebom da se komentarise, a provokator jeste, to je jasno k'o dan. 15 minuta kasnije: Sa "bljuc " se slazem, tj. upravo se slozih, mrzi me da pisem vise...
2018 03 31
Pa ko prica ovde o veri?! Ti si omasila temu. Neka se druzi ko sa kim hoce, to ovde nas ne zanima. Svi smo se slozili sa tim da je covek covek, bez obzira na veru, boju koze, naciju itd. Bas nekog briga da li su ti prijatelji Kinezi ili Muslimani, i da li ti je majka Hrvatica ili Albanka ili Rumunka. Ovde niko ne siri mrznju na verskoj osnovi, po sredi je nesto drugo. Mislim da je najpametnije da devojka koja je otvorila ovu temu izbrise, na kraju ce prica otici u potpuno pogresnom smeru.> srebrna: > Poent je upravo u Fuck You I Won't Do What You Tell Me. Imajte malo mozga i mislite svojom glavom. Čovek NIKAD ne treba da ubije čoveka. > Moj brat je Amir, po krvi mi nije ništa, po duši mi je sve. I moj je brat. > Moji prijatelji su Muslimani i nema gostoprimljivijeg i dražeg naroda na našem prostoru. > Moja majka je Hrvatica. > Moji prijatelji su Srbi, Nemci, Švedi, Francuzi i Italijani. > Ne budite ograničeni kao terase, ko god i mislite svojom glavom. Vera je samo deo čoveka, ukoliko čovek uopšte želi da veruje. > Bog je univerzalno dobro, kako god ga mi zvali.
2018 03 31
Znam sta si zelela da kazes, ali to sto ti pises se ne dovodi u pitanje. Ne, nije o veri rec nikako. Svako i misli svojom glavom, na sebi svojstven nacin. A i ko smo mi da postavljamo norme za “ogranicenost ”.> srebrna: > Verovatno, sori. Iznela sam samo svoje viđenje i svoje lično iskustvo, jer je od početka o veri i reč, makar u pozadini, direktno je vrlo i neukusno. Poklič, zastava, 3 strane, smer je od početka pogrešan i nezdrav. I nismo se svi složili, uopšte. Brisanje jeste pametno, nekim stvarima ove prosto nije mesto i sa time se apsolutno slažem. > Toleranciju ne može da vežba svako niti da je ima. > Šta se tiče moje rodbine i prijatelja, naravno, samo sam napisala šta mi je trenutno palo na pamet i apsolutno i ne treba da te briga. > Jesam verovatno omašila ali da svako misli svojom glavom, do otvaranja ove teme ne bi ni došlo, jer niko ne bi postavljao ono o čemu nema pojma na avatar i isto tako niko ne bi javno iznosio viđenje avatara pa ne bi ni polemisali. Ali svakako je zaniljiva tema u moru prevarena sam i vratite multije i tražim i menjam i rasprodaja i naslov upada u oči ohoho. Zato i učestvujem. > Širi se itekako mržnja, ne samo na verskoj osnovi, već kudikamo i kojekude, dupe se briše na sve načine, neko i liže. > Možda si omašila da shvatiš šta sam želela da kažem, a to je da nije važno niti ko smo niti šta smo, niti od koga smo, niti ko su nam prijatelji do god mislimo svojom glavom ispravno. A to je da smo ispravni pred samim sobom. I toliko. A možda se i shvatamo a da se i ne slažemo. I to je u redu.
2018 03 31
Au,sto ste otisle daleko... Ja ne delim ljude po veri,boji koze i ostalim opredeljenjima,ja sam lekar,meni su svi ljudi isti! Bitno je da ozdrave,lecimo sve i bele i arape i rome!! Samo je neprikladna profilna slicica,a i to je opet moje misljenje. Sad mi kazite kako da obrisem ovu temu i to je kraj!
2018 03 31
1 2 3