Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto tolike cene?

Evo javljam se sutra,sve krpice su mi skoro do 500 din,ova je realna cena,pa da vidimo....
2018 05 06
> *STARS*: > E vidi... Sledecu krpicu stavljam na ekstra cenu,onako ...da odgovara kvalitetu,hajde da pratimo kako ce se prodati :) Sada sam pogledala vas profil....pa vama su cene kako bih rekla normalne...ni jeftinije ni skuplje...za te firme...bar ja tako mislim
2018 05 06
> jelena2606: > > *STARS*: > > E vidi... Sledecu krpicu stavljam na ekstra cenu,onako ...da odgovara kvalitetu,hajde da pratimo kako ce se prodati :) > Sada sam pogledala vas profil....pa vama su cene kako bih rekla normalne...ni jeftinije ni skuplje...za te firme...bar ja tako mislim Pa vidi,dosta majcica po 250 i 300 din su vec prodate,a bile su s oliver, beneton,adidas, c&a,ostale su malcice skuplje ,ali nove,potpuno. Levis,potpuno, nova 1200,u radnji nema ispod 50$, haljine nove ili kao nove od 600-2000, u radnji su od 3000-9000, veruj mi da sam svaku krpicu gledala koliko je u radnji,koliko je slicna na sajtu ( kvalitet i brend) i stavljala za 30% jeftinije. Pa ,niko nije blesav. Ukucaju dve,tri karakteristike i sve mogu da uporede. Nego ,devojke,vide niska cena,odmah pomisle kako je to iznoseno,a ne citaju ocene kupaca. Sve ovo je argumentovano ,stavljam link brenda,a sa ostalim cenama sa sajta se moze lako uporediti,s tim sto ja licno svaku krpicu pregledam,operem, pa okacim,ne prodajem iznosene krpe,ma koji brend da je u pitanju,ako se i negde zeznem,ta cena je niska i vise nego ocigledno. Tako da prosecna nisam,ne,nikako.
2018 05 06
> *STARS*: > > jelena2606: > > > *STARS*: > > > E vidi... Sledecu krpicu stavljam na ekstra cenu,onako ...da odgovara kvalitetu,hajde da pratimo kako ce se prodati :) > > Sada sam pogledala vas profil....pa vama su cene kako bih rekla normalne...ni jeftinije ni skuplje...za te firme...bar ja tako mislim > Pa vidi,dosta majcica po 250 i 300 din su vec prodate,a bile su s oliver, beneton,adidas, c&a,ostale su malcice skuplje ,ali nove,potpuno. > Levis,potpuno, nova 1200,u radnji nema ispod 50$, haljine nove ili kao nove od 800-2000, u radnji su od 3000-9000, veruj mi da sam svaku krpicu gledala koliko je u radnji,koliko je slicna na sajtu ( kvalitet i brend) i stavljala za 30% jeftinije. Pa ,niko nije blesav. Ukucaju dve,tri karakteristike i sve mogu da uporede. Nego ,devojke,vide niska cena,odmah pomisle kako je to iznoseno,a ne citaju ocene kupaca. Kada kazete novo...mislite novo sa etiketom?Evo ja sam primetila jednu veoma povljnu stvar kod vas nova, ako je sa etiketom, Tommy zelena majca.Prica je da npr kada kupite auto i onog trenutka kada predjete prag te radnje...auto je za 30% jeftiniji ,a da je presao 0 kilometara....Isto vazi i za garderobu....Ne verujem da ne citaju ...nego su verovatno skeptici,posto su naucene na prenaduvane cene?
2018 05 06
O tome smo vec pricali na jednoj temi, novo( sa etiketom), novo ili kao novo ( bez etikete,ali fabricko stanje),znaci,cela unutrasnja etiketa besprekorna (nije prana) ili noseno bez ostecenja( vidi se trenje na tkanini ili neki drugi znaci). Kod mene jedna stvar ima etiketu Esmara sorc,i garantujem da je nova. Neke majce imaju onu plastiku ,znaci nove sa iscepanom etik.zbog carine,a ostale su nosene bez ostecenja
2018 05 06
I da dodam pozadina da je drugacija Jednobojna, fokus da je na predmetu
2018 05 06
A sto se haljine tice ja sam je nosila sa rimljankama koznim ili dubokim starkama...i stvarno strava stoji...i pokusala sam da se slikam....Mnogo me je blam da vam sada pustim fotografiju :') :') :')
2018 05 06
> mokelem: > I da dodam pozadina da je drugacija > Jednobojna, fokus da je na predmetu Pozadina je ocaj ...stvarno cu morati da poradim na pegli,pozadini i montiranju ,:)
2018 05 06
I meni su fotografije očajne :D mada isprobavam razne varijante. Sl brate, nmgu da probam na sebi, od porodjaja sam vepar :D
2018 05 06
> Debela_devojka: > I meni su fotografije očajne :D mada isprobavam razne varijante. Sl brate, nmgu da probam na sebi, od porodjaja sam vepar :D o tome sam i ja razmisljala...npr o farmerkama koje su mi male....Obucem ih a ono sve kipi totalana anti reklama.U eri selfija ja nikada selfi nisam napravila ... ,:) ,:) O cemu dalje
2018 05 06
> jelena2606: > > Debela_devojka: > > I meni su fotografije očajne :D mada isprobavam razne varijante. Sl brate, nmgu da probam na sebi, od porodjaja sam vepar :D > o tome sam i ja razmisljala...npr o farmerkama koje su mi male....Obucem ih a ono sve kipi totalana anti reklama.U eri selfija ja nikada selfi nisam napravila ... ,:) ,:) O cemu dalje Ni moje nisu sjajne,ali lutka i svetlo su zakon! Model ne mogu biti ni za milion godina. Ali me odusevljavaju devojke sa onim kolazima,montirane fotog, pa to ti treba sat vremena za jednu krpicu,a imaju nakaceno po 500 artikala...
2018 05 06
> *STARS*: > > jelena2606: > > > Debela_devojka: > > > I meni su fotografije očajne :D mada isprobavam razne varijante. Sl brate, nmgu da probam na sebi, od porodjaja sam vepar :D > > o tome sam i ja razmisljala...npr o farmerkama koje su mi male....Obucem ih a ono sve kipi totalana anti reklama.U eri selfija ja nikada selfi nisam napravila ... ,:) ,:) O cemu dalje > Ni moje nisu sjajne,ali lutka i svetlo su zakon! Model ne mogu biti ni za milion godina. Ali me odusevljavaju devojke sa onim kolazima,montirane fotog, pa to ti treba sat vremena za jednu krpicu,a imaju nakaceno po 500 artikala... Ja u realnom zivotu volim da se "montiram"..tj da se dobro obucem....ali ovo za slikanje ......bas mi je zesci zamor....ali izgleda da cu morati >:(
2018 05 06
> jelena2606: > > *STARS*: > > > jelena2606: > > > > Debela_devojka: > > > > I meni su fotografije očajne :D mada isprobavam razne varijante. Sl brate, nmgu da probam na sebi, od porodjaja sam vepar :D > > > o tome sam i ja razmisljala...npr o farmerkama koje su mi male....Obucem ih a ono sve kipi totalana anti reklama.U eri selfija ja nikada selfi nisam napravila ... ,:) ,:) O cemu dalje > > Ni moje nisu sjajne,ali lutka i svetlo su zakon! Model ne mogu biti ni za milion godina. Ali me odusevljavaju devojke sa onim kolazima,montirane fotog, pa to ti treba sat vremena za jednu krpicu,a imaju nakaceno po 500 artikala... > Ja u realnom zivotu volim da se "montiram"..tj da se dobro obucem....ali ovo za slikanje ......bas mi je zesci zamor....ali izgleda da cu morati >:( Meni je muz ,kad je video koliko se mucim oko slikanja,jedan dan preko oglasa kupio i samo doneo lutku,bistu,hvala mu do neba,skakala sam od srece. Sad su mi problem haljine,ali nekako se snalazim. A sve sto mogu da obucem i dobro mi stoji ,ostavljam sebi ,:) nema sanse da ide u prodaju x-)
2018 05 06
@STARS...Tvoje fotografije su bas lepe...vidi se da si se bas potrudila!!..Kod mene,,negde sam slikala i svoju papucu i rep od psa,a ja kao model ,to je vec ozbiljna parodija..Mislim da od mog pozeraja nema nista,ali svakako cu morati jedan dan da odvojim da to sve lepo fotografisem....ali prvo kod drugih clanica malo da pogledam da pokradem ideje ,:)
2018 05 06
> jelena2606: > @STARS...Tvoje fotografije su bas lepe...vidi se da si se bas potrudila!!..Kod mene,,negde sam slikala i svoju papucu i rep od psa,a ja kao model ,to je vec ozbiljna parodija..Mislim da od mog pozeraja nema nista,ali svakako cu morati jedan dan da odvojim da to sve lepo fotografisem....ali prvo kod drugih clanica malo da pogledam da pokradem ideje ,:) Hvala,ja se stvarno trudim,ali nemam vremena...i posao,i deca,kuca. E a kad bi pas uskocio od slike ne bi bilo nista, ,:) ogroman je,i blentav i dosadan, zato je u dvoristu. :)
2018 05 06