Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto tolike cene?

Nemojte na taj nacin gledati fotke clanice NeverOddorEven jer je ona i po profesiji fotograf tako da je u startu u prednosti u odnosu na nas ostale. Od aparata, smisla za kompoziciju, osvetljenja....mi ostale se snalazimo ko kako moze i ume. Ja se vodim mislju da clanice vole da vide kako stvar koja se prodaje stoji tako da ili nadjem za kolaz identican ili jako slican model ili se slikam da prikazem....e sad-koliko mi uspeva to je vec druga tema i o tome bi mogle druge clanice da mi "sude"..... :)
2018 05 06
Meni se Loki bas dopada kako prezentujes svoje fotke,da sam par puta nailazeci na tvoje artikle mislila da je tipa slika sa neta. Jako lepo i jasne slike. A sto se tice fotke u pidzami,pa da,crveno-crno,dobitna kombinacija :')
2018 05 06
> Monika993: > Meni se Loki bas dopada kako prezentujes svoje fotke,da sam par puta nailazeci na tvoje artikle mislila da je tipa slika sa neta. Jako lepo i jasne slike. A sto se tice fotke u pidzami,pa da,crveno-crno,dobitna kombinacija :') Hvala puno! Iskrena da budem, ovo je moj maksimum kada je fotografisanje u pitanju jer stvarno nisam neki talenat! Srecom, u stanu mi je uglavnom sve bele boje (osim zuckastih sobnih vrata koja jos uvek nisam stigla da promenim) ii neke boje bele kafe pa vecina slika ima belu pozadinu koja uvek izgleda bolje. Eto, da nije toga slike bi bile mnogo losijeg kvaliteta...
2018 05 06
> Monika993: > Meni se Loki bas dopada kako prezentujes svoje fotke,da sam par puta nailazeci na tvoje artikle mislila da je tipa slika sa neta. Jako lepo i jasne slike. A sto se tice fotke u pidzami,pa da,crveno-crno,dobitna kombinacija :') Ne,ne,roze patikice su genijalne :) .
2018 05 06
> Monika993: > Meni se Loki bas dopada kako prezentujes svoje fotke,da sam par puta nailazeci na tvoje artikle mislila da je tipa slika sa neta. Jako lepo i jasne slike. A sto se tice fotke u pidzami,pa da,crveno-crno,dobitna kombinacija :') Pa nego i ruke kao na baletu.... :') :') :') ..sutra definitivno brisem tu sliku ostace samo slatka uspomena ,:)
2018 05 06
> *STARS*: > > Monika993: > > Meni se Loki bas dopada kako prezentujes svoje fotke,da sam par puta nailazeci na tvoje artikle mislila da je tipa slika sa neta. Jako lepo i jasne slike. A sto se tice fotke u pidzami,pa da,crveno-crno,dobitna kombinacija :') > Ne,ne,roze patikice su genijalne :) . Ne diraj mi roze patikice!!! Kupila sam ih ovde na Krpicama, obozavam ih i jos ih samo nisam obula da spavam sa njima hahahahaha........ :') :') :') :') 8-)
2018 05 07
> lokibg: > > *STARS*: > > > Monika993: > > > Meni se Loki bas dopada kako prezentujes svoje fotke,da sam par puta nailazeci na tvoje artikle mislila da je tipa slika sa neta. Jako lepo i jasne slike. A sto se tice fotke u pidzami,pa da,crveno-crno,dobitna kombinacija :') > > Ne,ne,roze patikice su genijalne :) . > Ne diraj mi roze patikice!!! Kupila sam ih ovde na Krpicama, obozavam ih i jos ih samo nisam obula da spavam sa njima hahahahaha........ :') :') :') :') 8-) :* nemoj da se ljutis,salim se :") <3
2018 05 07
1 2 3 4