Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zoran Kesič i fantom iz Hercegovačke

Otvaram zabavnu temu :) ljubiteljke Zokija Kesića, najvećsg šarmera na nacionalnoj frekvenciji, javite se da diskutujemo :)
2018 05 11
Za mene, Kesić je jedan od naših boljih voditelja-komičara. Bolji mi je, generalno kao osoba, od Ivana Ivanovića- on mi je bio ok davno kada je "radio" Keš taxi, posle toga ne, ne znam ni sama zbog čega. Kesića se sećam još iz Fajront Republike, mnogi su tada govorili da mu je emisija glupost, meni je lično bila ok.Sada "24 minuta povremeno pogledam" jer u to vreme obično subotom gledam nešto drugo, ili spremam "zajasnelu" večeru.. :-) Generalno, Kesić mi je sasvim ok i totalno opušteno-prirodan lik, kakav je bio ranije takav je i ostao, dok se "pojedinih" komičari-voditelji vremenom nekako "izmene"...šta znam, možda previše kvazi "slave", alkohol i kojekakve silne "špecije" jednostavno "udare o glavu"..? :-D
2018 05 11
Bojkotujem Kesica ,jer mi upada u termin na " nacionalnom" sajtu x-)
2018 05 11
> LadyBlye: > Za mene, Kesić je jedan od naših boljih voditelja-komičara. Bolji mi je, generalno kao osoba, od Ivana Ivanovića- on mi je bio ok davno kada je "radio" Keš taxi, posle toga ne, ne znam ni sama zbog čega. > Kesića se sećam još iz Fajront Republike, mnogi su tada govorili da mu je emisija glupost, meni je lično bila ok.Sada "24 minuta povremeno pogledam" jer u to vreme obično subotom gledam nešto drugo, ili spremam "zajasnelu" večeru.. :-) > Generalno, Kesić mi je sasvim ok i totalno opušteno-prirodan lik, kakav je bio ranije takav je i ostao, dok se "pojedinih" komičari-voditelji vremenom nekako "izmene"...šta znam, možda previše kvazi "slave", alkohol i kojekakve silne "špecije" jednostavno "udare o glavu"..? :-D Jedini problem kod Ivanovica je slaba improvizacija, on sve radi po scenariju, mada je meni dobar. Ali Kesic mi je neprevaziđen. Jos od Dezinformatora ga pratim. Vidjala sam ga po zurkama, stari rejver je on :D 24 minuta obozavam on i Njuzovci su pun pogodak
2018 05 11
> LadyBlye: > Za mene, Kesić je jedan od naših boljih voditelja-komičara. Bolji mi je, generalno kao osoba, od Ivana Ivanovića- on mi je bio ok davno kada je "radio" Keš taxi, posle toga ne, ne znam ni sama zbog čega. > Kesića se sećam još iz Fajront Republike, mnogi su tada govorili da mu je emisija glupost, meni je lično bila ok.Sada "24 minuta povremeno pogledam" jer u to vreme obično subotom gledam nešto drugo, ili spremam "zajasnelu" večeru.. :-) > Generalno, Kesić mi je sasvim ok i totalno opušteno-prirodan lik, kakav je bio ranije takav je i ostao, dok se "pojedinih" komičari-voditelji vremenom nekako "izmene"...šta znam, možda previše kvazi "slave", alkohol i kojekakve silne "špecije" jednostavno "udare o glavu"..? :-D Jedini problem kod Ivanovica je slaba improvizacija, on sve radi po scenariju, mada je meni dobar. Ali Kesic mi je neprevaziđen. Jos od Dezinformatora ga pratim. Vidjala sam ga po zurkama, stari rejver je on :D 24 minuta obozavam on i Njuzovci su pun pogodak
2018 05 11
> *STARS*: > Bojkotujem Kesica ,jer mi upada u termin na " nacionalnom" sajtu x-) Hahahahaha da, daaaaaa :D tvoj termin je u isto vreme, pa ti nije praćena tema dovoljno :D
2018 05 11
Ali Kesič XD koji sam ja car . Ne gledam šta kuckam uopšte, i stalno grešim u kucanju
2018 05 11
> Debela_devojka: > > LadyBlye: > > Za mene, Kesić je jedan od naših boljih voditelja-komičara. Bolji mi je, generalno kao osoba, od Ivana Ivanovića- on mi je bio ok davno kada je "radio" Keš taxi, posle toga ne, ne znam ni sama zbog čega. > > Kesića se sećam još iz Fajront Republike, mnogi su tada govorili da mu je emisija glupost, meni je lično bila ok.Sada "24 minuta povremeno pogledam" jer u to vreme obično subotom gledam nešto drugo, ili spremam "zajasnelu" večeru.. :-) > > Generalno, Kesić mi je sasvim ok i totalno opušteno-prirodan lik, kakav je bio ranije takav je i ostao, dok se "pojedinih" komičari-voditelji vremenom nekako "izmene"...šta znam, možda previše kvazi "slave", alkohol i kojekakve silne "špecije" jednostavno "udare o glavu"..? :-D > Jedini problem kod Ivanovica je slaba improvizacija, on sve radi po scenariju, mada je meni dobar. Ali Kesic mi je neprevaziđen. Jos od Dezinformatora ga pratim. Vidjala sam ga po zurkama, stari rejver je on :D 24 minuta obozavam on i Njuzovci su pun pogodak Slažem se apsolutno. :-)
2018 05 11
> *STARS*: > Bojkotujem Kesica ,jer mi upada u termin na " nacionalnom" sajtu x-) Menjaj vreme za nedelju ;-) :-*
2018 05 11
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > Bojkotujem Kesica ,jer mi upada u termin na " nacionalnom" sajtu x-) > Hahahahaha da, daaaaaa :D tvoj termin je u isto vreme, pa ti nije praćena tema dovoljno :D Moracu da menjam termin :|
2018 05 11
Kesic!!???Budala :') :') :')
2018 05 11
Pa meni je to jedina emisija koju i gledam.A ko ima jos neka,uputite me. U poslednje vreme mesec dva nisam ...generalno nisam ni gledala tv skoro uopste u poslednje vreme.Takodje bacim pogled na N1 u jutarnjim casovima...to bas i nije emisija zabavnog karaktera ,ali pojavi se dosta pametnog sveta i lepo ih je slusati.
2018 05 11
Debela_devojka..izvini mozda malo neumesno pitanje ,ali koje si godiste?
2018 05 11
> jelena2606: > Debela_devojka..izvini mozda malo neumesno pitanje ,ali koje si godiste? Matora sam :D '89
2018 05 11
Budale!
2018 05 11
1 2 3 4 5 ... 6