Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

SLEDI VAM TUZBA!

Ovako posto ovde nema pravila admina nema nigde petljaju se kokoske bicete tuzene ostali pilici manje vise ! Uvreda casti ,klevete a onda i optuzba zene koje nema veze sa ovim! Pravo na fotografisanje i objavljivanje fotografija privatnih i javnih ličnosti u Srbiji regulisano je Krivičnim i Zakonom o javnom informisanju iz 2003. godine. Po ovom zakonu, za objavljivanje fotografije neophodna je dozvola osobe koja se fotografiše, jer je u protivnom predviđena krivična odgovornost, čak i zatvorska kazna. Ipak, zakonodavac je predvideo i mnoge izuzetke u kojima fotoreporter nije obavezan da traži dozvolu onoga koga fotografiše. Krivični zakon Republike Srbije o neovlašćenom fotografisanju (član 71.) kaže: "Ko neovlašćeno učini fotografski, filmski ili drugi snimak nekog lica ili bez njegovog pristanka, a pri tome osetno zadre u njegov lični život, ili ko takav snimak preda ili pokazuje trećem licu ili mu na drugi način omogući da se sa njim upozna, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine. Ako ovo delo učini službeno lice u vršenju službe, kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina. Gonjenje za delo iz ovog člana preduzima se po privatnoj tužbi".
2018 05 15
I šta je bilo kad se Diksi probudila ? 😎Bla bla bla opet počinje da muče... Joj bre drži se svoje livade ženoooo
2018 05 15
I šta je bilo kad se Diksi probudila ? 😎Bla bla bla opet počinje da muče... Joj bre drži se svoje livade ženoooo
2018 05 15
Itekako postoje i pravila i adminRS!!!!!! Nadam se da cete blokirati ubrzo...
2018 05 15
> Spotter: > NE LUPETAJ LUX OH PARDON DIJANA MARINKOVIC ALIAS ALADINA STEPIC ALIAS SOFIJA KESELJEVIC I KO ZNA JOS KO . NEMAS ARGUMENTE ZA RASPRAVU . BOLJE SE OKANI I VRATI SE U SVOJE BANJSKO POLJE ,OKOPAVAJ BASTICU I PRESTANI DA KRADES POSTEN NAROD . POLICIJA JE UVELIKO OBAVESTENA O TVOM SLUCAJU ,TAKO DA SE PRIPREMI ZA ONO STA TI SLEDUJE . NEKA TI JE BOG U POMOCI . Kakvo neovlasceno fotografisanje? Cekaj slike na Fejs sami stavljamo da budu javne samim tim ih nudimo drugima da ih iskoriste.. .Dakle dozvola je data samim tim sto je neko sam svoju sliku objavio na Fejsu,dao je dozvolu drugima da je vide i mogu da je skinu i da rade sa njom sta hoce.. Nije ovo Paparazzo lov pa da kaznis nekoga sto te tajno slikao.. Ovo je samo reakcija jer je provaljena i bes jer nece doci do para za nove Luj Viton torbe.
2018 05 16
> Marylin: > > Spotter: > > NE LUPETAJ LUX OH PARDON DIJANA MARINKOVIC ALIAS ALADINA STEPIC ALIAS SOFIJA KESELJEVIC I KO ZNA JOS KO . NEMAS ARGUMENTE ZA RASPRAVU . BOLJE SE OKANI I VRATI SE U SVOJE BANJSKO POLJE ,OKOPAVAJ BASTICU I PRESTANI DA KRADES POSTEN NAROD . POLICIJA JE UVELIKO OBAVESTENA O TVOM SLUCAJU ,TAKO DA SE PRIPREMI ZA ONO STA TI SLEDUJE . NEKA TI JE BOG U POMOCI . > Kakvo neovlasceno fotografisanje? Cekaj slike na Fejs sami stavljamo da budu javne samim tim ih nudimo drugima da ih iskoriste.. .Dakle dozvola je data samim tim sto je neko sam svoju sliku objavio na Fejsu,dao je dozvolu drugima da je vide i mogu da je skinu i da rade sa njom sta hoce.. Nije ovo Paparazzo lov pa da kaznis nekoga sto te tajno slikao.. Ovo je samo reakcija jer je provaljena i bes jer nece doci do para za nove Luj Viton torbe. Ma pusti je ,nestalo argumenata pa se sada hvata za slamku . Prica nebuloze kao da je popila svu pamet sveta a ono obrnuto
2018 05 16
> Marylin: > > Spotter: > > NE LUPETAJ LUX OH PARDON DIJANA MARINKOVIC ALIAS ALADINA STEPIC ALIAS SOFIJA KESELJEVIC I KO ZNA JOS KO . NEMAS ARGUMENTE ZA RASPRAVU . BOLJE SE OKANI I VRATI SE U SVOJE BANJSKO POLJE ,OKOPAVAJ BASTICU I PRESTANI DA KRADES POSTEN NAROD . POLICIJA JE UVELIKO OBAVESTENA O TVOM SLUCAJU ,TAKO DA SE PRIPREMI ZA ONO STA TI SLEDUJE . NEKA TI JE BOG U POMOCI . > Kakvo neovlasceno fotografisanje? Cekaj slike na Fejs sami stavljamo da budu javne samim tim ih nudimo drugima da ih iskoriste.. .Dakle dozvola je data samim tim sto je neko sam svoju sliku objavio na Fejsu,dao je dozvolu drugima da je vide i mogu da je skinu i da rade sa njom sta hoce.. Nije ovo Paparazzo lov pa da kaznis nekoga sto te tajno slikao.. Ovo je samo reakcija jer je provaljena i bes jer nece doci do para za nove Luj Viton torbe. i skroz si u pravu ..Misli da nas plasi sa njenim dokumentima sa interneta koje NE vaze u ovom slucaju ..ONA JE TA KOJA JE KRIVA .btw,mi smo je SAMO otkrili . Sorry Lux ....moras se kamuflirati bolje za sledeci put
2018 05 16
> makimikisv: > > Marylin: > > > Spotter: > > > NE LUPETAJ LUX OH PARDON DIJANA MARINKOVIC ALIAS ALADINA STEPIC ALIAS SOFIJA KESELJEVIC I KO ZNA JOS KO . NEMAS ARGUMENTE ZA RASPRAVU . BOLJE SE OKANI I VRATI SE U SVOJE BANJSKO POLJE ,OKOPAVAJ BASTICU I PRESTANI DA KRADES POSTEN NAROD . POLICIJA JE UVELIKO OBAVESTENA O TVOM SLUCAJU ,TAKO DA SE PRIPREMI ZA ONO STA TI SLEDUJE . NEKA TI JE BOG U POMOCI . > > Kakvo neovlasceno fotografisanje? Cekaj slike na Fejs sami stavljamo da budu javne samim tim ih nudimo drugima da ih iskoriste.. .Dakle dozvola je data samim tim sto je neko sam svoju sliku objavio na Fejsu,dao je dozvolu drugima da je vide i mogu da je skinu i da rade sa njom sta hoce.. Nije ovo Paparazzo lov pa da kaznis nekoga sto te tajno slikao.. Ovo je samo reakcija jer je provaljena i bes jer nece doci do para za nove Luj Viton torbe. Sve si u pravu Marylin......
2018 05 16
> Spotter: > > Marylin: > > > Spotter: > > > NE LUPETAJ LUX OH PARDON DIJANA MARINKOVIC ALIAS ALADINA STEPIC ALIAS SOFIJA KESELJEVIC I KO ZNA JOS KO . NEMAS ARGUMENTE ZA RASPRAVU . BOLJE SE OKANI I VRATI SE U SVOJE BANJSKO POLJE ,OKOPAVAJ BASTICU I PRESTANI DA KRADES POSTEN NAROD . POLICIJA JE UVELIKO OBAVESTENA O TVOM SLUCAJU ,TAKO DA SE PRIPREMI ZA ONO STA TI SLEDUJE . NEKA TI JE BOG U POMOCI . > > Kakvo neovlasceno fotografisanje? Cekaj slike na Fejs sami stavljamo da budu javne samim tim ih nudimo drugima da ih iskoriste.. .Dakle dozvola je data samim tim sto je neko sam svoju sliku objavio na Fejsu,dao je dozvolu drugima da je vide i mogu da je skinu i da rade sa njom sta hoce.. Nije ovo Paparazzo lov pa da kaznis nekoga sto te tajno slikao.. Ovo je samo reakcija jer je provaljena i bes jer nece doci do para za nove Luj Viton torbe. > i skroz si u pravu ..Misli da nas plasi sa njenim dokumentima sa interneta koje NE vaze u ovom slucaju ..ONA JE TA KOJA JE KRIVA .btw,mi smo je SAMO otkrili . Sorry Lux ....moras se kamuflirati bolje za sledeci put ZAPAMTITE TO IME DIJANA MARINKOVIC LOOOPOV!!! TA NE SME DA PRODJE......
2018 05 16
Vrati vrati....ili ce...sundjer bob da odradi svoje....
2018 05 16
Pobogu ,optuzeni ste da ste prevarant,argument koji vi dajete u svoju odbranu(odnosno pretnju) je smesan.Vi da nisete prevarant..ste mogli da date svoje podatke(koje ste u drugoj temi,svo vreme zaobilazili),a tada ste mogli ako ste ispravni ,da zatrazite javno izvinjenje i da se prethodna tema izbrise...Vi govorite o fotografijama,koje cim ste ih izneli na internet su postale javne!I ne shvatam sta zelite i sta uopste mozete da postignete otvaranjem ovakvih tema
2018 05 16
Devojke pazite gde kačite svoje slike , ja moram obrisati ovu profilnu jel kako je krenula ima da me tuži što nisam ništa kupila od nje tj što me nije obrlatila... 😎
2018 05 16
> MiciZara: > Devojke pazite gde kačite svoje slike , ja moram obrisati ovu profilnu jel kako je krenula ima da me tuži što nisam ništa kupila od nje tj što me nije obrlatila... 😎 :D :D :D ja se vama divim...Pratim citam teme i vase me toliko nasmeju...
2018 05 16
> sladja014: > > MiciZara: > > Devojke pazite gde kačite svoje slike , ja moram obrisati ovu profilnu jel kako je krenula ima da me tuži što nisam ništa kupila od nje tj što me nije obrlatila... 😎 > :D :D :D ja se vama divim...Pratim citam teme i vase me toliko nasmeju... Cmoook vama
2018 05 16
Hvala ADMINURS za brzo i ekspeditivno blokiranje prevaranta i lopova DIJANU MARINKOVIC!!!! Sto smo je zajedno sa svim devojka sajta koje su se ukljucile na forumu, posle moje velike sumnje i prepoznavanja glasa ... sprecile da pokrade ili prevari clanice sajta!!!!!
2018 05 16
1 2