Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li Vam smeta ?

Da li Vam smetaju stalne objave istih clanica na forumu . Odnosno , da preciziram , danas sam otvarala rasprodaje da pregledam ima li sta zanimljivo i povoljno za kupovinu ... Videla sam toliko nekih identicnih objava , koje i danima vidjam u *prolazu* kroz forum ,da sam odustala od pretrage .. Ne znam da li i Vama to bode oci , meni licno ne smeta ,ali malo mislim da gusi i odbija ,ne prodaje .....
2018 06 18
Pa ne pretrazujem bas puno po rasprodajama, mada nadje se neki novi oglas od nove clanice i moze se naci nesto povoljno :D
2018 06 18
Danas sam po prvi put objavila u podforumu Rasprodaje svoju temu za akciju- smatram da svako ima pravo na to, jer upravo iz tog razloga i postoji taj podforum. Ono što meni lično smeta jesu objave-teme za rasprodaje, akcije i sl. u podforumu Tražim... Nikako mi nije jasno šta takve teme traže u tom podforumu..a vama?
2018 06 19
Iskreno, ne smeta mi. Računam da se svako bori da nešto proda i ako je to način nemam nista protiv.
2018 06 19
> NinaKg: > Iskreno, ne smeta mi. Računam da se svako bori da nešto proda i ako je to način nemam nista protiv. Kao sto rekoh , ni meni licno ne smeta, ali u sustini koliko znam jedna objava dnevno je dozvoljena ...I ja takodje objavljujem ,u dozvoljenoj granici ,ali eto danas na primer mi je to zapalo za oko.. ..Neka se svako bori naravno , ali mislim da to malo gusi na neki nacin ....
2018 06 19
Pravila su tu da bi se poštovala. Mnoge članice svesno krše ta pravila. Posle se pozivaju na neznanje a i kada se ukaže opet ih baš briga a javno glume majke Tereze. Usput pljuju po Adminu jer ga nema/nije ažuran. A da ga ima popile bi blok kao iz topa. Neka se ljuti ko hoće ali cilj ne može da opravdava sredstvo. Ovo na Forumu je kao na Divljem Zapadu.
2018 06 19
> srebrna: > Pravila su tu da bi se poštovala. > Mnoge članice svesno krše ta pravila. > Posle se pozivaju na neznanje a i kada se ukaže opet ih baš briga a javno glume majke Tereze. > Usput pljuju po Adminu jer ga nema/nije ažuran. > A da ga ima popile bi blok kao iz topa. > Neka se ljuti ko hoće ali cilj ne može da opravdava sredstvo. > Ovo na Forumu je kao na Divljem Zapadu. Baš tako. Ja i dalje tvrdim da teme poput "Veeelikooo sniiižeeenjeee", "Sve za 200, 300..." apsolutno nemaju šta da traže u podforumu Tražim. Postoji podforum Rasprodaje za to, i smatram da je jednom dnevno oglašavanje u tom forumu sasvim dovoljno- neke članice to poštuju, a neke ne...
2018 06 19
Tako je a i sad se naljuti slobodno ali nisam zla nego je meni upalo u oko - nemoj da otvaraš temu za temom u podforumu Poklanjam već sve objedini u 1 temi. Bilo šta je bilo, ali za ubuduće. Evo čekam da budem policajac, jesam policajac ali članice moraju da shvate da tako treba, tako je lakše, tako je preglednije. 1 TEMA 1 DAN.
2018 06 19
Svako moze da objavi jednu temu dnevno u podforumu trazim ili rasprodaje. Vas na primer gusi i odbija zato sto ste vec usli na profil clanice i niste nasli nista odgovarajuce, sto ne znaci da neko drugi nece , ko nije redovan na sajtu, naci nesto za sebe, zato, moj savet, kad vidite isti oglas, samo ignore, i svi srecni :) Da se razumemo, ne podrzavam clanice koje kace nekoliko tema dnevno u istom podforumu, ali admina nema vec duze vreme, tako da je ovaj sajt postao divlji zapad, nadam se da ce se resiti uskoro.
2018 06 19
> srebrna: > Tako je a i sad se naljuti slobodno ali nisam zla nego je meni upalo u oko - nemoj da otvaraš temu za temom u podforumu Poklanjam već sve objedini u 1 temi. Bilo šta je bilo, ali za ubuduće. Evo čekam da budem policajac, jesam policajac ali članice moraju da shvate da tako treba, tako je lakše, tako je preglednije. > 1 TEMA 1 DAN. Ok. Hvala najlepše na savetu-skrenutoj pažnji, nemam se zbog čega naljutiti. :) Objedinila sam bila jednom tako, a onda sam videla da ovako pojefinačno objavljuju više tema za poklone pa sam, eto, i ja tako...neeeću više, obećavam ;)
2018 06 19
Ana.rs fuj, fuj, fuj, seljački, smrdljivi forum sa gomilom.istripovanih i isfrustriranih ženturača koje pate od nejebice ili od svejebice.Prezirem i ne ulazim .Bolje na Vukajliji se obrazovati po pitanju bilo čega, nego na Ani.
2018 06 19
> Debela_devojka: > Ana.rs fuj, fuj, fuj, seljački, smrdljivi forum sa gomilom.istripovanih i isfrustriranih ženturača koje pate od nejebice ili od svejebice.Prezirem i ne ulazim .Bolje na Vukajliji se obrazovati po pitanju bilo čega, nego na Ani. Ahahahahhaaa kraljice😂😂
2018 06 19
Naravno da svi zele da prodaju, niko nije gadljiv na novac, ali uglavnom se radi o namernom ignorisanju pravila i nestrpljivosti da se sto brze i vise proda. Otud cesto otvaranje tema, pogotovo u tim prvim potforumima..koji su i najposeceniji, reklamiranje profila u mnogim komentarima...i sl. U sustini nista od toga nije od vitalnog znacaja pa samim tim i nije mnogo bitno, ali nije fer prema clanicama koje postuju pravila sajta. Nisu ni prve, ni poslednje...verovatno ce prestati kada i ako admin. pocne da blokira ;)
2018 06 19
Ni ja ne volim Ana.rs, nije da vredjam, ali izgleda mi nepregledno i jednobojno, a i oteze se unedogled.
2018 06 19
Ne vređam sam forum,ali korisnice sa temama: ,,Pomoć! Spavam sa oženjenim!'' ,,Ne smem kod ginekologa, jer živim u selu'' ,,Imam problem, molim pomoć! Da li se slažu crvene cipele sa limun žutim sakoom'' sigurno neću poptovati i pratiti odgovore na njihove debilizme. Elem, pto se tiče teme,ne smeta mi , jer i sama znam 2,3 puta u danu postaviti temu, jer je prosto nemoguće da od ujutru do uveče bude vidljiva. Smeta mi kad je od jedne korisnice tema za temom, ali ako je dva tri puta dnevnu, sa pauzama od po 5,6,7 sati, me smeta mi, jer nekada tako i pronađem nešto za mene, drugačije ne znam kako bih videla oglase nekih devojaka, jer me mrzi da češljam nizbrdo po rasprodaji :D
2018 06 19
1 2